Печерськ прикрасила третя виставка в під'їзді

Софія Кущ, Свiдомо, 1 листопада 2011р. 13:22

У суботу "Свідомо" відкрило традиційну вже виставку в під'їзді - третю. Цього разу в епіцентрі - Печерськ. Тут, на Панаса Мирного 5, мешканці вже довго боряться за свій невеличкий сквер біля будинк... Читати повністю

Почути біль онкохворих дітей

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 1 листопада 2011р. 13:09

Вчора у Київському будинку вчителя відкрилась виставка талановитого фотографа Євгена Малолєтки, яку він присвятив онкохворим діткам.

Виставка відкрилася у рамках соціального проекту «... Читати повністю

Позначайте місця, де курити заборонено, наліпками

Olena Dub, (вiд читачiв), 1 листопада 2011р. 12:17

Допоможуть вам у цьому молодіжні та громадські організації Києва, які активізують боротьбу за право на простір без тютюнового диму. І закликають до цього усіх мешканців.
Читати повністю

Як друг Індила майже все забув

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 листопада 2011р. 0:10

Деснянський суд. Суддя Олексій Панасюк з другого разу зміг побачити ключового свідка у справі про смерть Ігоря Індила в міліції. Сашко Хоменко дружив із загиблим з чотирьох років, напросився їх... Читати повністю

Зареєструйтеся на пробні тести в школі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2011р. 17:51

Відзавтра починається реєстрація на пробне тестування в школах.

Пробне тестування дає можливість подивитися на завдання, котрі будуть на зовнішньому незалежному оцінюванні при вступі до виш... Читати повністю

Сходіть на дивно-роковий концерт гурту Magua

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2011р. 13:22

Коли Фенімор Купер писав свого легендарного «Останнього з Могікан», то навіть уявити не міг, що через створений ним образ стане назвою рок-гурту. Магуа – сміливий і відчайдушний і... Читати повністю

Оновлена «Емма» у театрі «Колесо»

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 30 жовтня 2011р. 12:54

Історію про дружину-зрадницю, що шукаючи пригод і справжньої пристрасті звела себе й чоловіка в могилу поставили у театрі «Колесо». Присвятили її внутрішньому світові героїні, та виправ... Читати повністю

Прокуратура опломбувала будівництво на Пирогова

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 жовтня 2011р. 14:07

Комісія прокуратури Києва перевірила будівництво в історичному дворі на вулиці Пирогова, 2, виявила там багато порушень і опломбувала будову. Про це "Свідомо" повідомила місцева мешканка Лідія Чува... Читати повністю

Кінець Європи: «Чорні діви» у Російській драмі

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 29 жовтня 2011р. 9:20

За 15 років половина населення Голландії сповідуватиме іслам, вже зараз кожна друга дитина народжується там в мусульманській родині. До 2027 році кожен п’ятий француз буде мусульманином, а вс... Читати повністю

Як лікар швидкої залишив Індила помирати

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 жовтня 2011р. 23:54

Деснянський районний суд Києва. Суддя Олексій Панасюк продовжує слухати справу про смерть Ігоря Індила. Сьогоднішній свідок - лікар швидкої допомоги, який не госпіталізував студента, а за вісім... Читати повністю

Що залишилося подивитися на Молодості

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 жовтня 2011р. 20:16

Фестиваль «Молодість» закривається у неділю, а Ви ще не були на жодному показі? Або вже були, і не раз, і хочете ще? За допомогою директора програм фестивалю Дениса Нікітенка та координ... Читати повністю

Приходьте в під'їзд знайомитися з мистецтвом

Софія Кущ, Свiдомо, 27 жовтня 2011р. 17:51

У суботу, 29 жовтня, о 11:00 на Панаса Мирного 5, що біля Печерської площі, ми відкриємо виставку Олександра Храпачова.

Перед мешканцями під’їзду, кожен з яких отримав персональне... Читати повністю

На місці "Сяйва" таки буде книжкова крамниця

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 жовтня 2011р. 14:43

Київрада передала приміщення книгарні "Сяйво" комунальному підприємству "Міський магазин".

За це рішення на засіданні Київради проголосували 62 депутати з 95 зареєстрованих.
Читати повністю

Якщо нема тепла-просіть Мазурчака про коньяк

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 жовтня 2011р. 13:50

Заступник голови міської адміністрації Олександр Мазурчак пообіцяв пляшку коньяку тому, хто назве хоча б п'ять адрес будинків, які не були підключені до тепла. Про це він заявив під час сесії Київр... Читати повністю