Що є для дітей на вихідні 5-6 листопада (онов).

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 2 листопада 2011р. 17:40

Найближчий уік-енд  у Києві для дітей виглядає доволі інтелектуальним. Дуже багато пропозицій по екскурсіях, лекціях і майстер-класах. Два з них, зокрема, відбудуться в Мистецькому Арсеналі в... Читати повністю

Знайдіть інформацію про закатованих родичів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2011р. 15:51

Центр дослідження визвольного руху вирішив шукати інформацію про репресованих чи закатованих у 30-50-ті роки родичів.

Центр працює не на порожньому місці.... Читати повністю

Перевірте календар щеплення дитини - його змінили

Маша Землянська, Свiдомо, 2 листопада 2011р. 14:13

Обов’язкових щеплень для дітей поменшало. З календаря вакцинації зникло кілька вакцин:

- відмінили повторну щеплення проти туберкульозу, яку раніше робили в 14 років. Залишилася БЦЖ т... Читати повністю

Ввечері сходіть на фільм про тварин в Чорнобилі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2011р. 11:48

У середу, о 18-й в Могилянці покажуть документальний фільм "Радіоактивні вовки Чорнобиля".

Організатор показу - Національний екологічний центр.

Читати повністю

Олександр Храпачов та його класичне мистецтво

Софія Кущ, Свiдомо, 1 листопада 2011р. 19:13

Олександр Храпачов

Коли я побачила Олександра Храпачова вперше на відкритті галереї на Подолі - одразу зрозуміла, що він художник. У традиційному... Читати повністю

У вівторок та середу оминайте Артема і міст Патона

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2011р. 18:06

З 22-ї години вівторка до 5-ї ранку середи буде обмежено рух від Пимоненка до Кудрявської.

За повідомленням "Київавтодору", причини - ремонт дороги на Артема.

А з 21-ї середи до 5-ї... Читати повністю

Дивіться "Київський форум" про муки звірів

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 листопада 2011р. 17:01

На прохання однодумців з "Київського форуму" пропонуємо подивитися цю программу з 19:20 до 20:30. Тема - страждання звірів у київському зоопарку, які продовжує вмирати і після зміни керівництва. Ни... Читати повністю

Звернення до президента по законопроекту Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2011р. 15:09

У середу відбудеться засідання Кабінету Міністрів. На ньому буде присутній і президент Віктор Янукович. Ми - активісти Громадянської служби Свідомо підготували до нього звернення щодо законопроект... Читати повністю

Як вижити вегетаріанцю у Києві

Маша Землянська, Свiдомо, 1 листопада 2011р. 14:36

Плачете над гамбургером, ігноруєте норкові шуби і шкіряні чоботи? Сьогодні день вегана і «Свідомо» дізналося, як прожити вегетаріанцю у Києві. Звісно за овочами та фруктами можна зайти... Читати повністю

Печерськ прикрасила третя виставка в під'їзді

Софія Кущ, Свiдомо, 1 листопада 2011р. 13:22

У суботу "Свідомо" відкрило традиційну вже виставку в під'їзді - третю. Цього разу в епіцентрі - Печерськ. Тут, на Панаса Мирного 5, мешканці вже довго боряться за свій невеличкий сквер біля будинк... Читати повністю

Почути біль онкохворих дітей

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 1 листопада 2011р. 13:09

Вчора у Київському будинку вчителя відкрилась виставка талановитого фотографа Євгена Малолєтки, яку він присвятив онкохворим діткам.

Виставка відкрилася у рамках соціального проекту «... Читати повністю

Позначайте місця, де курити заборонено, наліпками

Olena Dub, (вiд читачiв), 1 листопада 2011р. 12:17

Допоможуть вам у цьому молодіжні та громадські організації Києва, які активізують боротьбу за право на простір без тютюнового диму. І закликають до цього усіх мешканців.
Читати повністю

Як друг Індила майже все забув

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 листопада 2011р. 0:10

Деснянський суд. Суддя Олексій Панасюк з другого разу зміг побачити ключового свідка у справі про смерть Ігоря Індила в міліції. Сашко Хоменко дружив із загиблим з чотирьох років, напросився їх... Читати повністю

Зареєструйтеся на пробні тести в школі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2011р. 17:51

Відзавтра починається реєстрація на пробне тестування в школах.

Пробне тестування дає можливість подивитися на завдання, котрі будуть на зовнішньому незалежному оцінюванні при вступі до виш... Читати повністю

Сходіть на дивно-роковий концерт гурту Magua

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2011р. 13:22

Коли Фенімор Купер писав свого легендарного «Останнього з Могікан», то навіть уявити не міг, що через створений ним образ стане назвою рок-гурту. Магуа – сміливий і відчайдушний і... Читати повністю