Як університети не пускають студентів протестувати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 жовтня 2011р. 18:00

"За забор! Я сказал - бегом за забор со своим барахлом пошли! Быстро!!!"

Вилетівший з холу головного корпусу Київського економічного університету Гетьмана охоронець силою виштовхує активіст... Читати повністю

Зали для некурящих у кафе - шкодять здоров'ю

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2011р. 14:13

Кафе та ресторани, де дозволено курити, труять своїх клієнтів, вже не кажучи про персонал. Рівень забруднення у таких закладах, навіть у зоні для некурців, завислими у повітрі шкідливими частками,... Читати повністю

Де зробити щеплення від грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2011р. 13:28

Не хочете два тижні провалятися з температурою та закладеним носом - зробіть щеплення. До початку спалаху грипу, згідно з прогнозом столично... Читати повністю

Заява про погрози згвалтування працівником міліції

Резниченко Дмитрий, (вiд читачiв), 24 жовтня 2011р. 13:10

Бюро журналістських розслідувань "СВІДОМО" офіційно звернулося до Прокуратури м. Києва, Департаменту внутрішньої безпеки МВС та Громадської ради при МВС України з проханням розслідувати дії... Читати повністю

Сходіть на фотовиставку газети "День"

Софія Кущ, Свiдомо, 23 жовтня 2011р. 12:58

В Українському домі відкрилась фотовиставка "День 2011". 13-тий раз газета "День" проводить фотоконкурс. За цей... Читати повністю

До кінця наступного тижня – фест сучасної п'єси

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 23 жовтня 2011р. 9:24

На порожній камерній сцені лише декілька стільців. В залі гамір, всі щось обговорюють. З’являється пара-трійка акторів і сідають на стільці. Тиша. Починають в ролях читають текст п’єси.... Читати повністю

Діти нагадали КМДА про сквер на Маяковського

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 22 жовтня 2011р. 16:21

Десятки троєщинських школярів намалювали свої мрії  про сквер на Маяковського, який пообіцяв голова КМДА Олександр Попов після криваво... Читати повністю

Що дивитися на "Молодості"

Аліна Сугоняко, (вiд читачiв), 22 жовтня 2011р. 10:58

Перший фільм "Молодості" - "Варшавська битва. 1920". В суботу він відкрив фестиваль, о 14:00 в кінотеатрі Київ на нього можна сходити знов. Знову Єжи Гофман, знову війна. Але тепер не Україна... Читати повністю

Побачити вітражі забороненого майстра

Софія Кущ, Свiдомо, 21 жовтня 2011р. 15:51

Безпрецедентна подія відбулася вчора у «Хлібні» Софії Київської – перша в Україні виставка вітражів. Це справжнє відкриття українській, та й європейській публіці забутих творів Ад... Читати повністю

Як відкрили Стіну брехні влади

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 жовтня 2011р. 15:25

Бачили сьогодні відео смерті Муаммара Каддафі? Я би на місці Януковича уважно його передивився, - жартує активіст проти забудови. 

- На місці Попова я би зробив так... Читати повністю

Прес-конференція: чим дихаємо у ресторанах Києва?

Olena Dub, (вiд читачiв), 20 жовтня 2011р. 22:21

24 жовтня 2011 року проект "Київ без тютюнового диму" (Інститут Медіа Права) представить результати моніторингу якості повітря в ... Читати повністю

В ЄС закликали захистити від куріння і ресторани

Olena Dub, (вiд читачiв), 20 жовтня 2011р. 16:53

УЄФА сьогодні оголосила про впровадження повної заборони на використання, продаж і рекламу тютюнових виробів на всіх стадіонах ЄВРО-2012.

Читати повністю

Сходіть на концерт Крихітки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 жовтня 2011р. 16:27

"Ангела як я... А-н-г-е-л-а!".

Співочих янголів - щоправда, зовсім не білих і без крил, Ви зможете зловити вже цього вечора. Звісно, якщо сьогодні о 19-й Читати повністю

Відсіч: Міліція вбиває - влада покриває

Єгор Соболєв, Свiдомо, 20 жовтня 2011р. 16:17

Активісти молодіжного рух "Відсіч" зібрали під Міністерством внутрішніх справ акцію протесту проти саботування розслідування смерті студента Ігоря Індила у міліції. Вони намалювали в себе на чолах... Читати повністю