Влад Троїцький: Припиніть жити у собачій будці

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 17 жовтня 2011р. 13:34

Люди із зігнутими спинами у великій залізній клітці крізь ридання співають, як вчить Пахан: «Срать, срать, срать, вік волі не видать». Останній з поплічниками вже стоїть на клітці, і за... Читати повністю

Одруження - вже не вимога для штучного запліднення

Маша Землянська, Свiдомо, 17 жовтня 2011р. 10:51

Щоб пройти курс репродуктивної терапії, парам, які не можуть мати дітей, тепер необов'язково одружуватися. Лікарям дозволили штучно запліднювати і не розписані пари.

У новій версії Сімейног... Читати повністю

Рішення Київради віддати дитячий майданчик міліції

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 жовтня 2011р. 19:29

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо внесення змін до рішення Київської міської ради від 18.03.2004 № 133/1343, відповідно до статті 92 та пункту 1 Перехідних положень Земе... Читати повністю

Покрова

MaX DeadArtist, (вiд читачiв), 15 жовтня 2011р. 3:58

Читати повністю

Підтримайте людей з вадами зору в театрі на Подолі

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 14 жовтня 2011р. 18:52

Коли твої очі на кінчиках пальців, твоє світло – вічна темрява, а замість кольорів тобі – звуки шумного міста, можливо лише тоді відчуваєш життя по справжньому. Вони не бачать. Ми бачим... Читати повністю

Як утеплити свою домівку

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 жовтня 2011р. 23:16

Ви не потрапили в число щасливчиків, яким вже включили тепло? Або хочете утеплити квартиру? Пропонуємо кілька порад, які допоможуть не замерзнути.

Прості поради:

Читати повністю

Відсвяткуйте Покрову концертами і фільмами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 жовтня 2011р. 13:36

Завтра – 14 жовтня, в день Покрови, слідкуйте за погодою. Наші предки вірили – якою буде погода в цей день, такою вона буде всю зиму.

Взагалі, свято Покрови – одне з найбі... Читати повністю

Борьба за дворы Киева продолжается.

MaX DeadArtist, (вiд читачiв), 13 жовтня 2011р. 2:38

Читати повністю

Покращуйте українську Вікіпедію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2011р. 15:30

Адміністрація "Вікімедіа Україна", котрі є адміністраторами україномовної версії Вікіпедії, просять активніше додавати нову інформацію до он-лайн енциклопедії і покращувату стару.

За їхніми... Читати повністю

Що є для дітей на вихідні 15-16 жовтня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 12 жовтня 2011р. 14:41

Якщо книжкова полиця вашої дитини давно не оновлювалась, і ви не готові платити подвійну, а то і потрійну ціну за якісні новинки, які з’являються у книгарнях, дуже раджу поїхати на вихідних н... Читати повністю

Відвідати нову галерею в Софії Київській