Як мами відстояли заняття для дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 вересня 2011р. 10:00

«Хтось із дітей в той момент розплакався. Я кажу – якщо торкнетесь бодай однієї дитини, то ніч проведете в КПЗ, я вам гарантую».

До «Свідомо» за допомогою звер... Читати повністю

Рада заборонила рекламу сигарет

Маша Землянська, Свiдомо, 22 вересня 2011р. 17:45

Верховна рада заборонила рекламувати сигарети в ЗМІ, проводити під тютюновим спонсорством концерти та акції, а також лотереї.

Заборону підтримали депутати від Партії регіонів, Блоку Юлії Ти... Читати повністю

Студентка НаУКМА: "Я не бити хотіла, а принизити"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 вересня 2011р. 17:43

«В коментарях до відео на Фейсбуці пишуть – слабко вдарила, чому квіти без шипів. Відповідаю. Ми мистецька спілка, а тому мирна. Все це мало бути красиво. Саме красиво, а не насильн... Читати повністю

"Тріо мі бемоль" в Театрі на Подолі

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 22 вересня 2011р. 16:20

Вона у весь голос хрипить нірванівське ‘With the lights off…’, а він ніжно наспівує Моцарта. Він грає на air-гітарі , трясучи довгим волоссям, а вона щодуху б’є по нижніх с... Читати повністю

Раду попросили повністю прибрати рекламу сигарет

Маша Землянська, Свiдомо, 22 вересня 2011р. 13:20

Вдень під стінами Верховної ради депутатів просили підтримати повну заборону реклами сигарет.

Активісти просили заборонити проводити концерти та дискотеки під тютюновими логотипами, промо-а... Читати повністю

Побачити відновлену браму Заборовського

Софія Кущ, Свiдомо, 22 вересня 2011р. 13:12

Вчора відкрили одну з найцiкавiших барокових пам'яток Києва - браму Заборовського. Це рідкісний виняток збережених цивільних споруд того часу. Бо більшість – церкви.

Читати повністю

Київрада дала 2 млн на друк-машину для "Сяйва"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 вересня 2011р. 12:38

Депутати Київради проголосували за виділення двох мільйонів гривень для купівлі обладнання для друку книжок для книгарні "Сяйво", котру минулого місяця Читати повністю

Що є для дітей на вихідні 24-25 вересня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 21 вересня 2011р. 23:31

Мій вибір на ці вихідні дуже особистий, а відтак і упереджений. Кілька тижнів тому на дорослій події у Молодому Театрі я зустріла свою однокласницю Читати повністю

Скажіть владі: «ні» обмеженню мітингів

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 вересня 2011р. 18:14

Журналіста Дмитра Гнапа разом з колегою в кінці серпня затримали у Дніпровсько-тетерівському лісництві, де полює президент Віктор Янукович. Причиною стала відсутність гумового човна, на якому вони... Читати повністю

Фан-ярмарок-квест від "футболкіна" скасована

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 21 вересня 2011р. 12:40

Запланована ввечері на Майдані Незалежності розгромленою компанією Prostoprint фан-ярмарок-квест "5 кроків до свободи" скасована. Про це на Читати повністю

Завтра - підтримати повну заборону реклами сигарет

Маша Землянська, Свiдомо, 21 вересня 2011р. 11:31

У четвер, 24-го вересня депутати вирішуватимуть чи забороняти рекламу сигарет чи ні. Громадські активісти, які боряться з курінням, закликають прийти під Верховну раду і висловитися за заборону.Читати повністю

Люкс для іноземців від Хостікоєва

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 21 вересня 2011р. 11:02

Наталія Ярошенко прокидається в ліжку з Богданом Бенюком і верещить на весь зал. Наляканий чоловік репетує у відповідь. На шум збігаються Наталія Сумська та Ігор Рубашкін. В загальному крику складн... Читати повністю

Амнистия как оплеванное правосудие

, (вiд читачiв), 21 вересня 2011р. 6:43

Кравец  Дмитрий  Александрович  - трижды амнистированный тунеядец,  фальшивомонетчик,  вор, грабитель, угонщик, убийца. 

Кравец Дмитрий Алек... Читати повністю

Якщо Вас забирають до міліцейського відділку

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 20 вересня 2011р. 18:36

Ганну Сінькову, яка смажила яєшню на Вічному вогні, міліціонери забрали до відділку без жодних пояснень: вискочили з машини, схопили за руки... Читати повністю

Приходьте на другу виставку в під'їзді