Як помститися чиновнику-правопорушнику

Тетяна Печончик, (вiд читачiв), 26 вересня 2011р. 11:00

Часто ми чуємо скарги і нарікання на тих чи інших чиновників, які порушують наші права. Тепер з’явився простий і легкий спосіб їх покарати, «прославивши» на всю країну.

Ід... Читати повністю

«Гімн демократичної молоді» у Театрі ім. Франка

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 25 вересня 2011р. 17:33

«Рекет», «кришування», «вишибали», райвиконкоми – лексикон, що відходить в небуття. Нагадати про «веселі 90-ті», створивши їх маленьку сценічну... Читати повністю

Стань членом журі міжнародного кінофестивалю

Аліна Сугоняко, (вiд читачiв), 24 вересня 2011р. 23:14

Хочете стати членом журі масштабного кінофестивалю? Це можливо. Щорічно переможця Манхетенського фестивалю короткометражного кіно обирають глядачі.  Цього року  ... Читати повністю

Подивитися на відомий у всьому світі фарфор

Софія Кущ, Свiдомо, 23 вересня 2011р. 14:17

Сьогодні у музеї декоративного мистецтва стартує безпрецедентна подія. Вперше тут можна побачити унікальну виставку виробів одног... Читати повністю

Завтра на Хрещатик - міряти тиск і на кардіограму

Маша Землянська, Свiдомо, 23 вересня 2011р. 12:16

У суботу, 24-го вересня на Хрещатику поруч з будинком Київміськадміністрації безкоштовна мірятимуть тиск, рівень цукру в крові  та робитимуть кардіограму.

У понеділок та вівторок (26-2... Читати повністю

Обмінюйте валюту з посвідченням особи

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 23 вересня 2011р. 10:59

Відсьогодні при обміні валют необхідно пред’являти документи особи. Відповідна постанова Національного банку України набула чинно... Читати повністю

Тролейбус №43 на Дружби народів тимчасово закрито

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 вересня 2011р. 10:50

Через реконструкцію дороги на перетині бульвару Дружби народів та Наддніпрянського шосе з 23 вересня рух тролейбусів маршруту № 43 буде тимчасово закрито, - повідомляє прес-служба мерії.

... Читати повністю

Як мами відстояли заняття для дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 вересня 2011р. 10:00

«Хтось із дітей в той момент розплакався. Я кажу – якщо торкнетесь бодай однієї дитини, то ніч проведете в КПЗ, я вам гарантую».

До «Свідомо» за допомогою звер... Читати повністю

Рада заборонила рекламу сигарет

Маша Землянська, Свiдомо, 22 вересня 2011р. 17:45

Верховна рада заборонила рекламувати сигарети в ЗМІ, проводити під тютюновим спонсорством концерти та акції, а також лотереї.

Заборону підтримали депутати від Партії регіонів, Блоку Юлії Ти... Читати повністю

Студентка НаУКМА: "Я не бити хотіла, а принизити"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 вересня 2011р. 17:43

«В коментарях до відео на Фейсбуці пишуть – слабко вдарила, чому квіти без шипів. Відповідаю. Ми мистецька спілка, а тому мирна. Все це мало бути красиво. Саме красиво, а не насильн... Читати повністю

"Тріо мі бемоль" в Театрі на Подолі

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 22 вересня 2011р. 16:20

Вона у весь голос хрипить нірванівське ‘With the lights off…’, а він ніжно наспівує Моцарта. Він грає на air-гітарі , трясучи довгим волоссям, а вона щодуху б’є по нижніх с... Читати повністю

Раду попросили повністю прибрати рекламу сигарет

Маша Землянська, Свiдомо, 22 вересня 2011р. 13:20

Вдень під стінами Верховної ради депутатів просили підтримати повну заборону реклами сигарет.

Активісти просили заборонити проводити концерти та дискотеки під тютюновими логотипами, промо-а... Читати повністю

Побачити відновлену браму Заборовського

Софія Кущ, Свiдомо, 22 вересня 2011р. 13:12

Вчора відкрили одну з найцiкавiших барокових пам'яток Києва - браму Заборовського. Це рідкісний виняток збережених цивільних споруд того часу. Бо більшість – церкви.

Читати повністю

Київрада дала 2 млн на друк-машину для "Сяйва"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 вересня 2011р. 12:38

Депутати Київради проголосували за виділення двох мільйонів гривень для купівлі обладнання для друку книжок для книгарні "Сяйво", котру минулого місяця Читати повністю