Зупинимо переслідування за: "Спасибо жителям..."

Резниченко Дмитрий, (вiд читачiв), 27 вересня 2011р. 16:05

 

Гасло «Спасібо житєлям Донбасса за президента-***» вперше прозвучало 7 серпня, під час футбольної гри між київськ... Читати повністю

ОСББ Мазурчаку:куди ділись гроші на бойлер?(відео)

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 вересня 2011р. 15:05

Голова правління Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) "Печерський ІІ" Алла Оранська вирішила записати відеозвернення до заступника голови КМДА Олександра Мазурчака, щоб д... Читати повністю

Розслідуймо чи стріляли в хлопця за футболку

Маша Землянська, Свiдомо, 27 вересня 2011р. 11:16

Минулого четверга до «Свідомо» звернувся один з найбільш активних зараз організаторів вуличних протестів Олександр Данилюк. Він попросив перевірити Читати повністю

Дитяча виставка в під'їзді: Оксана Брюховецька

Софія Кущ, Свiдомо, 27 вересня 2011р. 0:04

У суботу, 24 вересня, на вулиці Деміївській 37 було багато дітей. Тут відкрилась друга виставка в під'їзді, яку організувало "Свідомо". На цей раз виставка була для дуже визначеної аудиторії - діто... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 вересня 2011р. 11:24

Понеділок - Історія світового класичного мистецтва

Наскельні малюнки, буси з каменю, мармурові статуетки божків... Читати повністю

Як помститися чиновнику-правопорушнику

Тетяна Печончик, (вiд читачiв), 26 вересня 2011р. 11:00

Часто ми чуємо скарги і нарікання на тих чи інших чиновників, які порушують наші права. Тепер з’явився простий і легкий спосіб їх покарати, «прославивши» на всю країну.

Ід... Читати повністю

«Гімн демократичної молоді» у Театрі ім. Франка

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 25 вересня 2011р. 17:33

«Рекет», «кришування», «вишибали», райвиконкоми – лексикон, що відходить в небуття. Нагадати про «веселі 90-ті», створивши їх маленьку сценічну... Читати повністю

Стань членом журі міжнародного кінофестивалю

Аліна Сугоняко, (вiд читачiв), 24 вересня 2011р. 23:14

Хочете стати членом журі масштабного кінофестивалю? Це можливо. Щорічно переможця Манхетенського фестивалю короткометражного кіно обирають глядачі.  Цього року  ... Читати повністю

Подивитися на відомий у всьому світі фарфор

Софія Кущ, Свiдомо, 23 вересня 2011р. 14:17

Сьогодні у музеї декоративного мистецтва стартує безпрецедентна подія. Вперше тут можна побачити унікальну виставку виробів одног... Читати повністю

Завтра на Хрещатик - міряти тиск і на кардіограму

Маша Землянська, Свiдомо, 23 вересня 2011р. 12:16

У суботу, 24-го вересня на Хрещатику поруч з будинком Київміськадміністрації безкоштовна мірятимуть тиск, рівень цукру в крові  та робитимуть кардіограму.

У понеділок та вівторок (26-2... Читати повністю

Обмінюйте валюту з посвідченням особи

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 23 вересня 2011р. 10:59

Відсьогодні при обміні валют необхідно пред’являти документи особи. Відповідна постанова Національного банку України набула чинно... Читати повністю

Тролейбус №43 на Дружби народів тимчасово закрито

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 вересня 2011р. 10:50

Через реконструкцію дороги на перетині бульвару Дружби народів та Наддніпрянського шосе з 23 вересня рух тролейбусів маршруту № 43 буде тимчасово закрито, - повідомляє прес-служба мерії.

... Читати повністю

Як мами відстояли заняття для дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 вересня 2011р. 10:00

«Хтось із дітей в той момент розплакався. Я кажу – якщо торкнетесь бодай однієї дитини, то ніч проведете в КПЗ, я вам гарантую».

До «Свідомо» за допомогою звер... Читати повністю

Рада заборонила рекламу сигарет

Маша Землянська, Свiдомо, 22 вересня 2011р. 17:45

Верховна рада заборонила рекламувати сигарети в ЗМІ, проводити під тютюновим спонсорством концерти та акції, а також лотереї.

Заборону підтримали депутати від Партії регіонів, Блоку Юлії Ти... Читати повністю