Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 14 листопада 2011р. 12:37

Понеділок - "Історія з грифом секретно"

Історія України - дуже суб`єктивна річ. Історики і досі не можуть розібр... Читати повністю

Безкоштовно перевіртесь на цукровий діабет

Маша Землянська, Свiдомо, 14 листопада 2011р. 11:37

Жити не можете без тістечок і шоколаду? Мучить спрага і постійна втома? А талія вже давно виросла за 100 сантиметрів - пора перевірити кров цукор.

До Всесвітнього дня боротьби з діабетом, п... Читати повністю

Зберіть команду і позмагайтеся у знанні мови

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2011р. 11:03

Відсьогодні стартує Перший студентський турнір із гри Скрабл.

Гра, дуже популярна на заході серед молоді, полягає в складанні слів із окремих дощечок-букв за принципом кросворду. Тобто, на... Читати повністю

Не працює бювет - дзвоніть і скаржтеся

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2011р. 10:49

Комунальне підприємство «Київкомунсервіс» відкрило гарячу лінію для прийому скарг на непрацюючі бювети і допомоги киянам, що хочуть позбутися мотлоху.

За повідомленням прес... Читати повністю

Сяючі герої нашого часу

Віктор Таранов, (вiд читачiв), 12 листопада 2011р. 12:34

Будівельникам не світлого майбутнього столиці присвячується

Ще декілька років тому мене дивувало доволі агресивне ставлення корінних москвичів до прибульців з відусюди. Тоді, подіб... Читати повністю

Сходіть на "Щось не так з Кевіном"

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 11 листопада 2011р. 23:36

Субота - визначний день у шестиденній історії Фестивалю нового британського кіно. Будуть показувати аж три фільми фестивальнї програми: "Щось не так з Кевіном", "Субмарина" та "Ірландець". Звичайно... Читати повністю

Оминайте Андріївський - перекрито рух

Маша Землянська, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 17:45

Андріївський узвіз тимчасово закрили, так що машиною там не проїхати.

Як пояснює мерія, дорогу закрили через ремонт тротуару.

Ще - до вечора через футбол Читати повністю

Приходьте поприбирати в Гідропарку

Маша Землянська, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 17:07

«Клуб підводного плавання «Апнос» завтра зранку почне прибирати пляжі в Гідропарку. Приєднатися до "чистої" акції можуть усі.

Поки водолази чиститимуть дно, Ви зможете поз... Читати повністю

До ночі минайте околиці Республіканського стадіону

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 14:27

Через проведення футбольного матчу між збірними України та Німеччини сьогодні ввечері, буде перекрито ряд вулиць поблизу НСК "Олімпійський".

Зокрема, за повідомленням мерії, з 17-ї до 00:30... Читати повністю

Сходіть на фільм і презентацію про Голодомор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 14:15

Київська Спілка Української Молоді покаже сьогодні ввечері фільм Сергія Буковського "Живі".

Кіно, зняти три роки тому, розповідає про 1932-1933 роки. Герої фільму були дітьми, коли у ї... Читати повністю

Приходьте на презентацію нової книги Андруховича

Софія Кущ, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 12:02

Ви вірите в магію чисел? Ні? А от Юрій Андрухович - на всі 100%. Тому 111 історій про 111 міст - нову книгу «Лексикон інтимних міст» він Читати повністю

Як лікар та міліціонери "нічого сказать нє могут"