Останній подих альтанки на Володимирській гірці

Софія Кущ, Свiдомо, 6 вересня 2011р. 13:09

Хто не був на Володимирський гірці, той не бачив Києва... Але хто не побуває тут найближчим часом, той ризикує вже не побачити тут чудової альтанки ХІХ століття - окраси цього парку.

Читати повністю

Що робити, коли заважає шум

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 вересня 2011р. 11:53

Що Ви можете зробити, щоб зупинити гучне будівництво/кафе/ремонт по сусідству з Вами? Після кількох непростих спроб зробити це самим, активісти "Свідомо" склали поради, як діяти або уникнути помило... Читати повністю

Янукович здобув "PhD з плагіаторства"

Роман Мельник, (вiд читачiв), 6 вересня 2011р. 11:28

Нещодавно стало відомо, що В. Янукович випустив у світ свою книжку "Opportunity Ukraine", яка аж кишить прямими вставками чужих текстів, речень, абзаців чи думок. Тимчасово маскує таке відверте пла... Читати повністю

Швидкісний трамвай зупиняється на площі Перемоги

Маша Землянська, Свiдомо, 6 вересня 2011р. 10:11

Швидкісний трамвай №1 та №3, що з’єднує Борщагівку з центром, тепер зупинятиметься на площі Перемоги – нову зупинку відкрили 6-го вересня.

Щоб пасажирів висаджувати не на проїжд... Читати повністю

Як Музей Києва вибирає менше зло

Єгор Соболєв, Свiдомо, 5 вересня 2011р. 18:25

- Вони обіцяють захист.

- Хай нам краще маленький візочок куплять.

- І напишуть на ньому: "Нова будівля Музею історії Києва".

П`ятеро музейників у напівтемній залі на четвер... Читати повністю

На Хрещатику Беркут бив активістів за нові намети

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 вересня 2011р. 18:11

Близько 16:30 активісти розклали кілька наметів з надписом «БЮТ» через дорогу від наметового містечка, яке з 6 серпня розгорнулось під стінами Печерського суду. За кілька хвилин більше... Читати повністю

Болить - дзвоніть 15-83 і питайте у лікаря

Маша Землянська, Свiдомо, 5 вересня 2011р. 17:42

У Києві запрацювала цілодобова лінія, подзвонивши куди, звісно якщо у Вас щось болить, лікар проконсультує і скаже, що робити далі.

Дзвонити на номер 15-83 можна цілодобово. усі дзвінки - б... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 вересня 2011р. 13:22

Вівторок - Майстер-клас з трипільської кераміки

Заняття буде проходити без гончарного кола! Після навчання коже... Читати повністю

Відтепер тролейбус №5 їде до пл.Льва Толстого

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 вересня 2011р. 10:53

З 5 вересня рух тролейбусів маршруту №5 подовжено від Повітрофлотського шляхопроводу до площі Льва Толстого. Про це повідомляє прес-служба мерії. Раніше про це просили кияни.

"Тепер тролейб... Читати повністю

Мерія хоче сама відновити в "Сяйві" книгарню

Єгор Соболєв, Свiдомо, 3 вересня 2011р. 16:20

Мерія вирішила створити в зруйнованій книгарні "Сяйво" муніципальний маг... Читати повністю

Попов: Музей Києва на Театральній - вже у 2012