Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 серпня 2011р. 16:42

Понеділок - Курси від ФотоСтудії

Тут організатори вирішили зібрати все. Спочатку ви будете давати раду своєму ф... Читати повністю

"Будинок зі зміями" руйнується просто на очах

Софія Кущ, Свiдомо, 22 серпня 2011р. 15:46

На середину вересня "Свідомо" запланувало відкриття фотовиставки. Місце експозиції - на цей раз не під'їзд, а головна вулиця столиці. Разом... Читати повністю

Не хвилюйтесь за збірники для контрольних в школі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 серпня 2011р. 13:28

Цього навчального року з батьків школярів ніхто не збиратиме гроші на книжечки з завданнями для контрольних робіт, як це робилося навесні.

Нагадаємо, що в уЧитати повністю

Будинок Сікорського-американцям не байдуже, а нам?

Софія Кущ, Свiдомо, 21 серпня 2011р. 23:20

Наступною точкою на карті для нашої фотовиставки став Ярославів Вал 15 б. Добре відомий киянам як дім авіаконструктора Ігора Сікорського. Попри те, що про цей будинок неодноразово писали та знімали... Читати повністю

На Троєщині Київміськбуд укріпив паркан забудови

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 серпня 2011р. 0:04

На проспекті Маяковського, 48 забудовник двору під вікнами кількох багатоповерхівок холдингова компанія "Київміськбуд" суттєво укріпила паркан: зверху - колючий дріт. За парканом - близько 150 моло... Читати повністю

Герой нашого часу: активіст пошуку зниклої дитини

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 19 серпня 2011р. 17:44

Білборди, листівки в маршрутках, на стовпах, банери на сайтах, переповнені форуми та розсилки? Хто організував настільки масштабні пошуки зниклої на Солом`янці 9-річної дівчинки? «Свідомо&raq... Читати повністю

Соратник Табачника отримав Льотну академію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 серпня 2011р. 16:59

Національний авіаційний університет, проректором якого є депутат від Партії регіонів і соратник міністра освіти Дмитра Табачника Максим Луцький, отримала у своє розпорядження Державну льотну академ... Читати повністю

Обережно: на Південному мосту ремонт

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 19 серпня 2011р. 15:12

З 22-ї вечора 19 серпня до 6-ї ранку 22 серпня буде частково обмежений рух на Південному мості у напрямку лівого берега. Про це повідомила прес-служба мерії.

Причина: ремонтні роботи.

... Читати повністю

Як суд повернув киянам "Сяйво" (документи)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 серпня 2011р. 13:57

Книгарня «Сяйво», яку ще у вересні 2009 року Шевченківська райрада продала з молотка приватній фірмі "Абріль-студіо", а та перепродала Читати повністю

Києву повернуто книгарню "Сяйво"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 серпня 2011р. 13:35

Одна з двох історичних книгарень, вцілілих в центрі Києва.

Її історія почалася з 1944 року на Володимирській, 44. У Києві, звільненому від німецької окупації, було відкрито невелику&nb... Читати повністю

Костенко і Пахльовська привітали Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 серпня 2011р. 13:32

Відома поетеса, письменниця і громадська діячка Ліна Костенко та її дочка, публіцист і перекладач Оксана Пахльовська привітали екс-прем'єрку Юлію Тимошенко з Днем Незалежності, - повідомляє прес-сл... Читати повністю

Завтра завітайте на виставку квітів

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 19 серпня 2011р. 10:20

Завтра відбудеться урочисте відкриття 56-ї міської виставки квітів. Про це повідомила прес-служба мерії.

Дійство розпочнеться о 10 годині біля сцени Співочого поля. Виставка приурочена до 2... Читати повністю

Аварія на шахті: двоє загинуло

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 19 серпня 2011р. 10:00

Учора, о 18 годині 17 хвилин  на шахті імені Стаханова міста Димитрова, що на Донеччині,  загинуло два гірники. Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних справ.

Пр... Читати повністю

Біля табору Тимошенко помер чоловік

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 19 серпня 2011р. 9:43

Учора, близько 16 години 20 хвилин на Хрещатику, біля намету прихильників Юлії Тимошенко, помер чоловік. Про це повідомила прс-служба міліції.

Свідки ствердили: о 16.15 вони побачили чолові... Читати повністю

Як на Троєщині билися із "пацанами" Київміськбуду

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 серпня 2011р. 1:25

- Давайте боєм їх візьмемо, знесемо цю загорожу, - кричить худорлявий чоловік до людей.

- Це ж наш двір, ми тут господарі, чого боятися? - підхоплює жінка старшого віку.Читати повністю