Хвороба у Великому Місті

Антонова Анастасія, (вiд читачiв), 25 листопада 2011р. 0:06

Люди хворіють, хворіли і продовжуватимуть хворіти. Це загальновідомий факт, і... Читати повністю

Сходіть на концерт і підтримайте ВІЛ-хворих

Маша Землянська, Свiдомо, 24 листопада 2011р. 16:16

О шостій вечора до Всесвітнього Дня боротьби з ВІЛ/СНІДом у Палаці Спорту почнеться концерт "Не дай СНІДу шанс!/Чесна гра". Головна ідея - в чергове нагадати про проблему епідемії СНІДу та закликат... Читати повністю

Подивіться на оригінали робіт легендарного Уорхола

Софія Кущ, Свiдомо, 24 листопада 2011р. 13:54

Від сьогодні у вас є лише 11 днів, щоб побачити роботи Енді Уорхола. Серед них і відома "Drug Queen", створена Енді у гарячих 60-тих у його поп-артівській майстерні "Фабрика".

Читати повністю

Переконайтесь на фестах, що реклама-це мистецтво

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 23 листопада 2011р. 23:04

 Цього тижня київського кіноглядача чекають дві грандіозні події. А особливо такого, що цікавиться рекламою, як витвором мистецтва.

У кінотеатрі Київ уже стартував фестиваль реклами <... Читати повністю

Вшануйте пам'ять жертв 1933-го фільмом біля метро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2011р. 14:01

О 18-й біля метро «Хрещатик» активісти громадянського руху «Відсіч» покажуть фрагменти фільмів про Голодомор.

Проектуватимуть ур... Читати повністю

Дізнайтесь, яку ковбасу не їсти

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2011р. 13:22

Улюблена ковбаса почала нагадувати на смак папір? Зеленуваті сардельки розлазяться ще до каструлі? Не труїть себе і рідних - шукайте якісні продукти.

Держспоживстандарт провів Читати повністю

Що є для дітей на вихідні 26-27 листопада (онов.)

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 23 листопада 2011р. 12:06

Ці вихідні – остання нагода побувати у Київському планетарії. Вже за тиждень на 2-ге грудня заплановано «відкриття» оновленого приміщення, яке примудрилося не зупиняти свою роботу... Читати повністю

Підпишіться за відмову від хімії у миючих засобах

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2011р. 10:52

Київводоканал збирає підписи під Листом-зверненням, щоб заборонити миючі засоби, в яких є фосфати. Чому? Тому що вони забруднюют... Читати повністю

Сходіть на 20-річчя гурту Mad Heads XL

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2011р. 10:21

Сьогодні вранці я спізнився на електричку і півгодини чекав наступну. В метро хтось дуже тісно прижався до моєї торби і роздушив одне вухо улюблених KOSS’ів. А вже по дорозі на роботу, між Ре... Читати повністю

Дивіться марафон "7 річниця"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 22 листопада 2011р. 14:21

Блискучі журналісти Мустафа Найєм та Сакен Аймурзаєв ініціювали 6-годинне обговорення 7-ої річниці Помаранчевої революції. Марафон "Революція. 7 років... Читати повністю

Приходьте до нас на новосілля!

Софія Кущ, Свiдомо, 22 листопада 2011р. 14:13

Цього разу ми вирішили побалувати себе, коханих, і організувати виставку прямісінько за адресою нашого нового офісу. У під`їзді на вулиці Рейтарській 21. Відкриття об 11-30 у цю суботу, 26 лис... Читати повністю

Не курити на стадіонах - УЄФА обіцяє виганяти

Маша Землянська, Свiдомо, 22 листопада 2011р. 13:20

Ті, хто куритиме під час футбольних матчів Євро2012 ризикують залишити стадіон достроково. Курців-порушників пообіцяли виганяти, щоб не заважали іншим.

УЄФА заборонила куріння, продаж і рек... Читати повністю

Завтра сходіть на концерт хрещених батьків року

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2011р. 13:09

Християнська етика і мораль + важкий рок = ... завтрашній концерт у клубі Бінго. О 20-й там дадуть концерт хрещені батьки сучасно... Читати повністю

Використайте карту "некурящих" кафе і ресторанів

Olena Dub, (вiд читачiв), 22 листопада 2011р. 12:45

Google-карта кафе і ресторанів Києва, в яких взагалі не курять і які є на 100% вільними від тютюнового диму, перетнула позначку у 90 закладів.

Щ... Читати повністю

Сходіть на конференцію про Голодомор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2011р. 10:30

О 12-й в Національному меморіалі пам'яті жертв Голодомору зберуться історики і митці, щоб розказати про Голодомор 1932-1933 років.

"У 33-му вислів «ціна життя» мав цілком матері... Читати повністю