Не розводьте вогнища у лісі - заборонили

Маша Землянська, Свiдомо, 31 серпня 2011р. 16:44

У киянам заборонили розводити вогнища у найближчих лісах, а дачникам – спалювати на присадибних ділянках сміття. Таке Читати повністю

На радіоринок вже можна - вибухівку не знайшли

Маша Землянська, Свiдомо, 31 серпня 2011р. 16:16

Жодної вибухівки на радіоринку, що поруч із залізничною станцією "Караваєві дачі" правоохоронці так і не знайшли.

Взагалі шукали одразу три вибухових пристрої -... Читати повністю

Під колегією суддів - магазин з продажу наркоти

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 31 серпня 2011р. 13:58

Активісти Громадянської служби "Свідомо" Києві символічно відкрили під Вищою кваліфікаційною колегією суддів магазин з продажу наркотиків. Мета - привернути увагу до розгляду Читати повністю

Перевірте новий молочний автомат

Олександра Сервецька, (вiд читачiв), 31 серпня 2011р. 13:34

 

Нещодавно в Києві з’явився автомат з молоком, який вже один раз встиг зламатися. Але зараз чеський «Читати повністю

Сходіть на виставку в дитячу Академію мистецтв

Софія Кущ, Свiдомо, 31 серпня 2011р. 13:31

О 17:00 на Оболоні, в дитячій Академії мистецтв, відкриється постійна експозиція мистецьких творів "Українська живописна школа".... Читати повністю

Не ходіть на радіоринок - там шукають вибухівку

Маша Землянська, Свiдомо, 31 серпня 2011р. 13:25

Не ходіть на радіоринок, що поруч з залізничною станцією "Караваєві дачі", зараз правоохоронці там шукають вибухівку.

Дві години тому у міліцію подзвонив невідомий і попередив: у трьох місц... Читати повністю

У парку Шевченка можна побачити пам'ятник Бабцям

Маша Землянська, Свiдомо, 30 серпня 2011р. 20:06

У парку Шевченка, що поруч з однойменним університетом, в рамках проекту Kiev Fashion P... Читати повністю

Нострифікація від Табачника: не робіть нас дурнями

Єгор Стадний, (вiд читачiв), 30 серпня 2011р. 15:43

Питання визнання в Україні дипломів закордонних університетів певно одне з найболючіших. Чимало людей спіткало неабияке розчарування, а тих, хто горів бажанням повернутись по студіях на батьківщину... Читати повністю

Прочитайте книгу про трагедію німкені

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 серпня 2011р. 13:19

«Я вириваюся і знов між нами стіл. Тоді він починає лютувати, хапає пістолет і мітить мені в голову. Я волаю до однієї з жінок, що знає російську, прохання перекласти мої молитьби. Та вона не... Читати повністю

На "Дружби народів" закрили один ескалатор

Маша Землянська, Свiдомо, 30 серпня 2011р. 9:18

На станції метро "Дружби народів" з 30-го серпня закрили на ремонт ескалатор, а відтак на станції залишаться працювати тільки два підйомники  - ... Читати повністю

Запрошуємо усіх наркодилерів на свято корупції!

Євген Карась, (вiд читачiв), 30 серпня 2011р. 2:38

31-го серпня, у середу в 11:00 запрошуємо усіх наркоторговців Києва взяти участь у захоплюючому дійстві!

Свято торжества наркотрафіку відбудеться за адресою Жилянс... Читати повністю

Напишіть листа Президенту проти забудови Києва

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 серпня 2011р. 17:54

Активістка проти забудов Ірина Алексєєнко пропонує киянам спільно писати листи президенту Віктору Януковичу для того, аби не допустити нищення Києва з його пам’ятками культури і мистецтва хао... Читати повністю

Поруч шкіл - по 4 кіоски і 4 магазини з сигаретами