Що робити, якщо додому прийшла міліція

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 2 вересня 2011р. 12:54

О пів на восьму ранку  до відомої журналістки Олени Білозерської прийшло четверо міліціонерів - обшукати її помешкання. З ними було двоє поняти... Читати повністю

Джейн Ейр - рецензія на нову екранізацію

Роман Мельник, (вiд читачiв), 1 вересня 2011р. 18:05

Дощова, туманна і рідко сонячна Англія часів королеви Вікторії. Камін спроквола освітлює сутінки англійського маєтку. Купка людей у кінотеатрі спостерігає за розмовою містера Рочестера зі своєю гув... Читати повністю

Йдіть вивчати мистецтво

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 вересня 2011р. 14:13

Сьогодні 1 вересня, а Ви ніде не вчитеся? «Свідомо» пропонує записатися на новий навчальний рік до Культурного проекту. Це творіння п’ятьох молодих ентузіасток – Наталі Жева... Читати повністю

Ідіть на відкриття театрального фесту

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 1 вересня 2011р. 11:58

7 днів, 11 театрів, 10 вистав. У тиждень з 3 по 11 вересня Молодий театр перетвориться на майданчик для експериментів, майстер-класів, читок і сучасних європейських постановок, об’єднаних спі... Читати повністю

Як журналіст "України молодої" зустрів маніяка

, (вiд читачiв), 1 вересня 2011р. 10:21

З подивом побачив на цьому сайті публікацію Віталія Манька - "Як журналіст "України молодої" перехетрив сам себе" (http://www.svidomo.org/defend_article/5347)

У своїй публікації Манько з... Читати повністю

Фунікулер закрили на ремонт

Маша Землянська, Свiдомо, 1 вересня 2011р. 9:53

Київський фунікулер, який з'єднує Поштову площу з Михайлівською з 1-го вересня закрили на ремонт.

Міська влада обіцяє полагодити підйомник за місяць - 1-го жовтня.

Читати повністю

Як журналіст "України Молодої" перехитрив сам себе

Віталій Манько, (вiд читачiв), 1 вересня 2011р. 4:46

Історія про вандалів-журналістів, які поставилися до пам'ятнику Тарасу Шевченку, як до сміттєзвалища, спричинила хвилю агресії, образ і навіть погроз з боку репортерів авторитетних ЗМІ на адресу ав... Читати повністю

Збережіть 1-ий кінотеатр Києва для нащадків

Софія Кущ, Свiдомо, 31 серпня 2011р. 20:45

«Свідомо» продовжує готуватися до фотовиставки, що відбудеться, нагадаємо, 16 вересня. Ми покажемо, як розпачливо почувають себе у нашому місті ті архітектурні перлини, що колись гордо... Читати повністю

Як суд не захистив захисника

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 31 серпня 2011р. 20:12

"Прокуратура є філіалом МВС? А Печерський суд є філіалом прокуратури?", - обурно говорить адвокат Микола Голодняк. Суддя Любов Лук'янець стискує губи та злобливо поглядає на адвоката.

Адвок... Читати повністю

Не розводьте вогнища у лісі - заборонили

Маша Землянська, Свiдомо, 31 серпня 2011р. 16:44

У киянам заборонили розводити вогнища у найближчих лісах, а дачникам – спалювати на присадибних ділянках сміття. Таке Читати повністю

На радіоринок вже можна - вибухівку не знайшли

Маша Землянська, Свiдомо, 31 серпня 2011р. 16:16

Жодної вибухівки на радіоринку, що поруч із залізничною станцією "Караваєві дачі" правоохоронці так і не знайшли.

Взагалі шукали одразу три вибухових пристрої -... Читати повністю

Під колегією суддів - магазин з продажу наркоти

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 31 серпня 2011р. 13:58

Активісти Громадянської служби "Свідомо" Києві символічно відкрили під Вищою кваліфікаційною колегією суддів магазин з продажу наркотиків. Мета - привернути увагу до розгляду Читати повністю

Перевірте новий молочний автомат