На Південному мостовому переході обмежують рух

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 вересня 2011р. 10:55

З 22:00 9 вересня до 06:00 12 вересня буде частково (1,5 смуги руху) обмежено рух автотівок на проїжджій частині Південного мостового переходу в напрямку правого берега, - Читати повністю

"Коломбіана" - історія лише про помсту

Роман Мельник, (вiд читачiв), 8 вересня 2011р. 20:32

Іспанські матюки, паркур у виконанні маленької дівчинки старими кварталами Боготи і перегони в стилі Люка Бессона. Далі камера цілком і безповоротно фокусується на пишному Чикаго і снайпер-кицьці &... Читати повністю

Як не платити консульський збір у посольстві

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 8 вересня 2011р. 11:49

Я переплатила уряду Фінляндії 35 євро. Коли йшла до посольства, була упевнена, що плату за оформлення візи (так званий консульський збір) з мене не стягнуть. По-перше, я ще студентка, а по-друге,... Читати повністю

Герой нашого часу: батько Пейзажки

Аліна Сугоняко, (вiд читачiв), 7 вересня 2011р. 17:43

Все починалось 6 років тому,  з ансамблю дерев’яних скульптур у Чоколівському сквері, віслюка біля Софіївської площі і 30-ти дзвоників на Пейзажній алеї. Зараз ці дзвоники мало хто п... Читати повністю

Як платити гроші в школу чесно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 вересня 2011р. 14:36

У школі оголосили черговий збір «благодійних внесків»? Платити чи ні? А якщо платити, то як проконтролювати їхнє витрачання?

«Свідомо» позбирало інформацію.

... Читати повністю

Обмін прав відбуватиметься без іспиту

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 7 вересня 2011р. 13:18

Щоб змінити посвідчення водія з правом керування однієї категорії на  посвідчення з іншою категорією, не потрібно здавати додаткові іспити. Відповідну Читати повністю

Конкурс суддів зупинили через обурених кандидатів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 6 вересня 2011р. 16:41

Сьогодні через спори з кандидатами не відбувся перший в історії України конкурс суддів за новою схемою - в результаті тестування за рейтингом.

Рішення відкласти конкурс на невизначений... Читати повністю

Останній подих альтанки на Володимирській гірці

Софія Кущ, Свiдомо, 6 вересня 2011р. 13:09

Хто не був на Володимирський гірці, той не бачив Києва... Але хто не побуває тут найближчим часом, той ризикує вже не побачити тут чудової альтанки ХІХ століття - окраси цього парку.

Читати повністю

Що робити, коли заважає шум

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 вересня 2011р. 11:53

Що Ви можете зробити, щоб зупинити гучне будівництво/кафе/ремонт по сусідству з Вами? Після кількох непростих спроб зробити це самим, активісти "Свідомо" склали поради, як діяти або уникнути помило... Читати повністю

Янукович здобув "PhD з плагіаторства"

Роман Мельник, (вiд читачiв), 6 вересня 2011р. 11:28

Нещодавно стало відомо, що В. Янукович випустив у світ свою книжку "Opportunity Ukraine", яка аж кишить прямими вставками чужих текстів, речень, абзаців чи думок. Тимчасово маскує таке відверте пла... Читати повністю

Швидкісний трамвай зупиняється на площі Перемоги

Маша Землянська, Свiдомо, 6 вересня 2011р. 10:11

Швидкісний трамвай №1 та №3, що з’єднує Борщагівку з центром, тепер зупинятиметься на площі Перемоги – нову зупинку відкрили 6-го вересня.

Щоб пасажирів висаджувати не на проїжд... Читати повністю

Як Музей Києва вибирає менше зло

Єгор Соболєв, Свiдомо, 5 вересня 2011р. 18:25

- Вони обіцяють захист.

- Хай нам краще маленький візочок куплять.

- І напишуть на ньому: "Нова будівля Музею історії Києва".

П`ятеро музейників у напівтемній залі на четвер... Читати повністю

На Хрещатику Беркут бив активістів за нові намети

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 вересня 2011р. 18:11

Близько 16:30 активісти розклали кілька наметів з надписом «БЮТ» через дорогу від наметового містечка, яке з 6 серпня розгорнулось під стінами Печерського суду. За кілька хвилин більше... Читати повністю

Болить - дзвоніть 15-83 і питайте у лікаря

Маша Землянська, Свiдомо, 5 вересня 2011р. 17:42

У Києві запрацювала цілодобова лінія, подзвонивши куди, звісно якщо у Вас щось болить, лікар проконсультує і скаже, що робити далі.

Дзвонити на номер 15-83 можна цілодобово. усі дзвінки - б... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 вересня 2011р. 13:22

Вівторок - Майстер-клас з трипільської кераміки

Заняття буде проходити без гончарного кола! Після навчання коже... Читати повністю