Сходіть на "Щось не так з Кевіном"

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 11 листопада 2011р. 23:36

Субота - визначний день у шестиденній історії Фестивалю нового британського кіно. Будуть показувати аж три фільми фестивальнї програми: "Щось не так з Кевіном", "Субмарина" та "Ірландець". Звичайно... Читати повністю

Оминайте Андріївський - перекрито рух

Маша Землянська, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 17:45

Андріївський узвіз тимчасово закрили, так що машиною там не проїхати.

Як пояснює мерія, дорогу закрили через ремонт тротуару.

Ще - до вечора через футбол Читати повністю

Приходьте поприбирати в Гідропарку

Маша Землянська, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 17:07

«Клуб підводного плавання «Апнос» завтра зранку почне прибирати пляжі в Гідропарку. Приєднатися до "чистої" акції можуть усі.

Поки водолази чиститимуть дно, Ви зможете поз... Читати повністю

До ночі минайте околиці Республіканського стадіону

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 14:27

Через проведення футбольного матчу між збірними України та Німеччини сьогодні ввечері, буде перекрито ряд вулиць поблизу НСК "Олімпійський".

Зокрема, за повідомленням мерії, з 17-ї до 00:30... Читати повністю

Сходіть на фільм і презентацію про Голодомор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 14:15

Київська Спілка Української Молоді покаже сьогодні ввечері фільм Сергія Буковського "Живі".

Кіно, зняти три роки тому, розповідає про 1932-1933 роки. Герої фільму були дітьми, коли у ї... Читати повністю

Приходьте на презентацію нової книги Андруховича

Софія Кущ, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 12:02

Ви вірите в магію чисел? Ні? А от Юрій Андрухович - на всі 100%. Тому 111 історій про 111 міст - нову книгу «Лексикон інтимних міст» він Читати повністю

Як лікар та міліціонери "нічого сказать нє могут"