Забудову на Театральній закидали яйцями

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 18 серпня 2011р. 14:34

Активісти Громадянської служби "Свідомо" та місцеві мешканці закидали тухлими яйцями забудову над станцією метро Театральна, яку визнали незаконними суд, прокуратура та мерія, але яка продовжує вес... Читати повністю

Податкова вилучила алкоголю на 6 мільйонів гривень

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 18 серпня 2011р. 12:40

Податкова міліція ліквідувала контрабандні поставки алкоголю в Києві. Про це повідомила прес-служба податкової адміністрації.

Підпільний склад продукції розташовувався поблизу цирку на стол... Читати повністю

FEMEN пропонує Тимошенко місце в гуртожитку КПІ

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 18 серпня 2011р. 12:10

Жіночий рух FEMEN звернувся до судді Родіона Кірєєва з проханням видати на поруки Юлію Тимошенко. Про це повідомила прес-служба FEMEN.

У їхній заяві стверджується: руз зобов'язується матері... Читати повністю

Комфортабельний електропоїзд з Києва до Житомира

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 18 серпня 2011р. 11:36

З 23 серпня курсуватиме електропоїзд підвищеного комфорту Житомир-Київ-Житомир. Про це повідомила прес-служба залізниці.

Його розклад: 

№ 862 Житомир-Київ, з відправленням із... Читати повністю

Як побороли обман при вступі до ВНЗ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 серпня 2011р. 11:24

"Ось переді мною вже лежить наказ про зарахування Саєнко. Так, вона підписала контракт, але ж по балам проходить на бюджет. Тому вирішили зарахувати на бюджет..."

Відповідальний секретар Пр... Читати повністю

Незаконно облаштоване кафе демонтували

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 18 серпня 2011р. 10:48

Прокуратура демонтувала огорожу, споруду для кафе та дерев’яні альтанки незаконно облаштованої території на Солом'янці. Про це повідомила прес-служба прокуратури.

Між "Плесо" та ТОВ "... Читати повністю

Медогляд школярів - знову не в школах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 серпня 2011р. 10:12

Цьогоріч медичні огляди школярів знову проходитимуть поза школами.

За повідомленням прес-служби Міністерства охорони здоров'я, учні 2-11 класів можуть пройти огляд протягом всього 2011 року... Читати повністю

Ні рейдерам на Троєщині - акція протесту

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 18 серпня 2011р. 10:03

О 19 годині на вулиці Маяковського, 48 відбудеться акція проти забудови на цій вулиці. Про це повідомив "Штаб оборони Києва".

"Київміськбуд" вже багато років намагається забрати територію б... Читати повністю

Луценка судять на Гайцана

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 18 серпня 2011р. 9:42

Суд над Луценком змінив місце розташування. Про це повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

Зранку засідання з трьома суддями (на чолі... Читати повністю

Як в педуніверситеті "кинули" абітурієнтку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 серпня 2011р. 17:05

«Якщо моє навчання, мій перший курс почнеться з такого прикрого випадку – буде дуже неприємно».

Ваші рідні чи знайомі вступають до ВНЗ? Збираються вступати? Тоді історія а... Читати повністю

До уваги водіїв-наступного тижня зміни на дорогах

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 17 серпня 2011р. 15:58

Нові транспортні розв'язки та з'їзди обіцяють ввести в роботу наступного тижня. Про це повідомила прес-служба мерії з посиланням на голову міської адміністраціії Олександра Попова.

Зокрема,... Читати повністю

Ющенка закидали яйцями тимошенківці (відео)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 17 серпня 2011р. 15:22

Машину Віктора Ющенка закидали яйцями прихильники Тимошенко. Про це повідомляє "Українська правда". 

Екс-президент вийшо... Читати повністю

До Дня Незалежності обіцяють оновлений фонтан

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 17 серпня 2011р. 15:05

Мерія обіцяє: до 20 річниці Незалежності запрацює  відреконструйований фонтан біля театру імені Івана Франка. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Фонтан не лише відремонтували, а й он... Читати повністю

Вночі на вул.Піка чоловік в суперечці вбив друга

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 серпня 2011р. 14:28

Сьогодні, 17 серпня, о перші година ночі, у дворі на улиці Вільгельма Піка сталося холоднокровне вбивство, - Читати повністю

У Дніпровському районі горіли торговельні кіоски