Відчути дитинство в музеї Гончара

Софія Кущ, Свiдомо, 11 серпня 2011р. 23:10

Кажуть, що кожна дитина до деякої міри геній і кожний геній до деякої міри дитя. І, без перебільшень, особливими є ті, хто зумів зберегти в собі дитину навіть у дорослому віці. У світі мистецтва та... Читати повністю

Герой нашого часу: податковий майданівець

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 22:16

Вам загрожують роки в`язниці. Ваша дружина благає Вас більше не ходити на мітинг. Ви не фанат Юлії Тимошенко. Але все одно сідаєте на асфальт перед фалангою "беркутят" у Печерського суду. Це не... Читати повністю

На "мажора" на Porsche скаржаться в прокуратуру

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 18:57

Оскарження постанови міліції про відсутність хуліганства у діях Сергія Сергієнка, що Читати повністю

На забудовників Театральної подали до суду

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 16:34

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Києві подала до суду на забудовника, що зводить торгово-офісний центр над метро Театральна. Про це повідомила місцева мешканка Наталія... Читати повністю

Нашим дітям ніде спати-Київміськбуд ховає хати

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 16:32

Саме під таким гаслом під стінами холдингу "Київміськбуд" власники 250-квартирного будинку в місті Буча провели акцію протесту. Її мета: отримати ключі від квартир, за які вони заплатили гроші та о... Читати повністю

Мешканка Пирогова:незаконно будуватимуть 1 поверх

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 15:57

В історичному дворі по вулиці Пирогова забудовник активно веде будівництво: приступатиме вже до першого поверху, - повідомляє місцева мешканка Лідія Чувачіна

"Вони знову будують пізно ввече... Читати повністю

Повія вбила коханця: був жорстоким і не заплатив

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 15:32

63-річного понсіонера, який раніше працював тренером з футболу, у його власній квартирі на проспекті Правди вбила повія, якій не заплатили за роботу. 

«Затримана виявилася 46-річ... Читати повністю

У Британії була перша ніч без заворушень

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 15:23

Уночі вперше  за останні дні  заворушень у Британії було спокійно. Про це повідомляє агентство Читати повністю

Обережно: на Facebook вірус

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 14:45

У  соціальній мережі  Facebook з'явився комп'ютерний вірус, що вдало маскується під звичайне повідомлення. 

Користувачі отримують повідомлення: "hi! how are you?" від одного... Читати повністю

Санлікар: відкриті лише чотири пляжі

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 14:05

Санітарні паспорти мають лише чотири пляжі Києва: "Чорторий", "Дитячий", "Райдужний" та "Тельбін". Про це повідомив головний санітарний лікар Києва Ярослав Ортинський.

Такий висновок санепі... Читати повністю

Дирекція "Жовтня" воює за кінотеатр з владою

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 13:47

ТОВ «Кіноман», до якого входять працівники кінотеатру «Жовтень», довело у Вищому господарському суді своє право і далі працювати в приміщенні кінотеатру, - повідомляє голова... Читати повністю

Львів переміг Київ у битвах за абітурієнтів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 серпня 2011р. 13:19

Львів і два його кращі виші - Львівський національний університет Франка і "Львівська Політехніка" стали лідерами цьогорічної вступної кампанії за кількістю поданих документів на навчання.

... Читати повністю

Росія віддає Ландіка Україні

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 12:31

Задоволено запит Генеральної прокуратури про видачу в Україну Романа Ландіка Генпрокуратурою Російської Федерації, - повідомляє прес-служба установи. 

Ландіка притягнуть до кримінально... Читати повністю

Почалося навчання волонтерів до Євро-2012

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 11:21

Розпочалися навчання волонтерів, які будуть задіяні під час Євро-2012, - повідомляє Головне управлінні з питань підготовки та проведення чемпіонату.

Крім лекційних занять та важли... Читати повністю

На медовий Спас у парк "Київська Русь"

Софія Кущ, Свiдомо, 11 серпня 2011р. 11:13

У ці вихідні  (13 та 14 серпня) перший Спас – Медовий. Парк "Київська Русь" запрошує на святкування до себе.

За давнім звичаєм, цього дня віруючі н... Читати повністю