"Цой жив" - День пам'яті

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 15 серпня 2011р. 10:53

21 рік тому в автокатастрофі під Ригою загинув лідер російського рок-гурту "Кино" Віктор Цой. Кожного року в цей день шанувальники відзначають День пам'яті за співаком та збираються біля його могил... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 серпня 2011р. 10:42

Понеділок – Граємо у «Криївку»

Увага усім любителям провести цікавий вечір у тісному колі дру... Читати повністю

Лише половина вступників думає про роботу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 серпня 2011р. 9:55

Лише половина цьогорічних абітурієнтів думає про те, що обирати університет потрібно для того, щоб знайти роботу.

Такі результати дослідження компанії Research and Branding Group.

Т... Читати повністю

Триває знищення поліклінік у Києві

, (вiд читачiв), 13 серпня 2011р. 11:38

З будівлі на п`ять поверхів по Хмельницького, 37 от-от викинуть поліклініку №1! Лікарів-терапевтів уже порозганяли по непристосованих приміщеннях "сімейних амбулаторій": приміром, та, що на Дмитрів... Читати повністю

З мосту Метро до мосту Патона не проїхати

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 12 серпня 2011р. 18:57

З 14 по 20 серпня рух автівок з мосту Метро до мосту Патона буде перекритий. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на мерію.

Це п... Читати повністю

Каучсерфінг: пустіть переночувати і не лише

Аліна Сугоняко, (вiд читачiв), 12 серпня 2011р. 18:15

«Привет Алина, мы два путешественника, фотограф и профессиональный раздолбай.
Сегодня с утра наконец добрались до столицы Украины. Ищем хорошую компанию с ночлегом, взамен предлагаем хо...
Читати повністю

На Русанівці відселятимуть сади

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 12 серпня 2011р. 17:59

У зв'язку з активним будівництвом Подільського мостового переходу, 259 ділянок Русанівських та Воскресенських садів відселять. Про це повідомляє прес-служба мерії.

До кінця серпня почн... Читати повністю

Нова амбулаторія в Шевченківському районі

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 12 серпня 2011р. 14:39

У Шевченківському районі в будинку на вулиці Баумана, 25-29 відкрили амбулаторію сімейної медицини. Про це повідомила прес-служба мерії. 

Обслуговувати близько 90 людей за день будуть... Читати повністю

28 світлофорів заговорять

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 серпня 2011р. 13:11

28 світлофорів обладнають сучасними звуковими пристроями для пішоходів із вадами зору. Аудіопристрої «говоритимуть» українською та англійською мовами, - Читати повністю

Німці не хочуть цілуватись на роботі

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 серпня 2011р. 12:51

Німецьке товариство, що проводить консультації щодо етикету і соціальної поведінки, пропонує заборонити поцілунки на робочому місці, бо німцям це не подобається, - Читати повністю

Проспект Григоренка стане ширшим

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 серпня 2011р. 12:03

Проспект Григоренка розширять від вулиці Ахматової до лівобережних підходів залізнично-автомобільного переходу через Дніпро. Розпорядження міської адміністрації про це Читати повністю

Вночі на нас чекає шалений зорепад

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 серпня 2011р. 11:33

В ніч з п'ятниці на суботу жителі планети зможуть насолоджуватися шаленим зорепадом.

За прогнозом Всесвітньої метеорної організації, з неба впаде до 100 зі... Читати повністю

Автомобілістам: де на вихідних перекриють рух

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 серпня 2011р. 11:25

Через ремонтні роботи частину доруг на вихідних перекриють для проїзду, - повідомляє комунальніа корпорація «Київавтодор».

Де перекриють рух:

- На... Читати повністю

Скаргу на арешт Тимошенко суд не приймає

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 серпня 2011р. 10:53

Апеляційний суд відмовився приймати до розгляду по суті скаргу на арешт екс-прем’єрки Юлії Тимошенко, - передає кореспондент... Читати повністю

Розпочався фестиваль українського кіно

Олександра Жаркова, (вiд читачiв), 12 серпня 2011р. 10:02

12 серпня в культурному центрі Кінотеатр "Київ"  відбудеться відкриття ретроспетивного фестивалю українського кіно за сприяння компанії "Іллєнко Фільм" .

Фестиваль проходитиме до 19 се... Читати повністю