На Святошино перекинувся бензовоз

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 17:29

У Святошинському районі на вулиці Леся Курбаса, 2В о 12:16 сталася аварія - перекинувся бензовоз.

"Автомобіль ГАЗ 3309, який перевозив 5 тон дизельного пального прямував у бік кільцево... Читати повністю

Міліція:на Русанівці немає маньяка

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 15:45

Міліція спростовує інформацію про маніяка на Русанівці. Раніше у деяких медіа з'явилась інформація, що у цьому районі орудує маньяк, який на місці злочину залишає жовту квітку. Але ця інформац... Читати повністю

Керівник фірми дізнається про підлеглого-"мажора"

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 15:09

Киянин, після прочитаної історії про "мажора", що порізав колесо мандрівника і виявився... Читати повністю

Під Києвом розірвало Жигулі:загинув водій

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 14:55

Під Києвом о 8 ранку автомобіль «Жигулі» розірвало об фуру. Загинув водій. Про це повідомляє мотострінгер "Друга смуга".

... Читати повністю

КМДА не хоче віддати Київську фортецю державі

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 14:41

Міністерство культури готове прийняте Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця» до сфери свого управління і чекає на рішення Київради про таку передачу фортеці. Відпо... Читати повністю

Аеросвіт: пасажири несправного літака вже вдома

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 12:54

Пасажири літака, що внаслідок технічних пошкоджень не зміг летіти з Торонто до Києва 7 серпня вже вдома. Про це повідомили працівники "Аеросвіт" - компанії-власника літака.

Рейс був скасова... Читати повністю

Що сталося з виставкою в під'їзді за місяць

Софія Кущ, Свiдомо, 10 серпня 2011р. 12:18

Місяць тому ми відкрили виставку в під'їзді на Троєщині. Тепер вирішили повернутися в "галерею" та подивитися, що сталось з нашим творінням.... Читати повністю

Допоможіть власникам квартир отримати ключі

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 11:58

Завтра,11 серпня поблизу компанії "Київміськбуд" за адресою вулиця Суворова, 4-6 відбудеться акція протесту власників багатоповерхової новобудови в місті Буча. Про це "Свідомо" повідомили самі акти... Читати повністю

Заворушення в Манчестері:підпали та напади (відео)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 10:01

Уночі вуличні заворушення відбулися одразу в декількох містах Великої Британії. Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на місцеві м... Читати повністю

Зниклу дитину шукають волонтери-водії

Маша Землянська, Свiдомо, 10 серпня 2011р. 9:46

Зниклу десять днів тому 9-річну Інну Лук'янович досі не знайшли. До пошуків долучилися небайдужі водії Читати повністю

До вечора ВНЗ оголосять своїх першокурсників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 серпня 2011р. 9:34

У середу, 10 серпня, всі ВНЗ країни мають оприлюднити списки тих абітурієнтів, які проходять на навчання за бюджетною формою навчання.

Подивитися чи пройшли Ви на безкоштовне навчання можна... Читати повністю

Як "покарали" мажора на Porsche Cayenne

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 9 серпня 2011р. 19:49

Лейтенант Солом’янського відділку міліції Туріцин протягом десяти днів розглядав заяву від відомого мандрівника Костянтина Могильника. Той заявив: невідомий на Porsche Cayenne в присутності д... Читати повністю

Янукович: військові будуть вчитися в Росії

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 9 серпня 2011р. 17:47

Українські військовослужбовці у вересні пройдуть навчання на території Російської Федерації. Відповідний Указ про зміни до плану багатонаціональних навчань в рамках військового співробітництва підп... Читати повністю

У жовтні з'являться пільгові "Картки киян"

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 9 серпня 2011р. 16:46

У жовтні розпочнуть видавати пільгову соціальну картку - "Картка киянина", яку використовуватимуть як проїздне посвідчення. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Це буде першою частиною експ... Читати повністю

"Мажора" за порізане колесо судити не будуть

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 9 серпня 2011р. 16:18

Міліція відмовила порушувати кримінальну справу за фактом умисного пошкодження колеса киянина,відомого мандрівника, Костянтина Могильника. Про це "Свідомо" повідомив сам мандрівник та надав постано... Читати повністю