Цього тижня не їдьте через міст Метро-будівництво

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 серпня 2011р. 9:18

З вівторка, 16 серпня, по понеділок, 22 серпня буде перекрито рух всіх видів транспорту по мосту Метро в бік мосту Патона.

Причина - будівництво транспортної розв’язки біля станц... Читати повністю

Чи варто підписувати договір з ЖЕКом

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 серпня 2011р. 18:44

- У нас 90% мешканців вже підписали ці договори. Люди підписують, проблем немає, - розповідає «Свідомо» директор ЖЕКу № 512 у Оболонському районі Мирослав Антонович про угоди,... Читати повністю

На людей з Рогозівської виділили 4,5 млн гривень

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 серпня 2011р. 16:26

Для того, аби повернути житло 16-ти сім'ям з будинку номер один по вулиці Рогозівській, з резервного фонду бюджету міста виділили 4546656 гривень. Таке розпорядження міської адміністрації розміщене... Читати повністю

Інкасаторів пограбували на 7 млн - є підозрювані

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 серпня 2011р. 15:59

З інтервалом у три місяці в Києві було скоєно два розбійних напади на інкасаторів. Озброєні злочинці в цілому викрали більше семи мільйонів гривень, - повідомляє прес-служба міліції.

Останн... Читати повністю

На День незалежності - Софія Ротару, Руслана, ТНМК

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 серпня 2011р. 14:37

Святкування 20-тої річниці Незалежності України почнеться о 10:00 на Хрещатику концертом народних колективів «Фолк мюзік», одразу після якого відбудеться концерт молодих виконавців... Читати повністю

На вихідних знищували осині гнізда

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 15 серпня 2011р. 12:17

На вихідних рятувальники знешкодили аж два осині гнізда, що розташовувалися в багатоповерхівках: на проспекті Маяковського, 59 та на вулиці Російській, 82. Про це повідомила прес-служба М... Читати повністю

"Цой жив" - День пам'яті

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 15 серпня 2011р. 10:53

21 рік тому в автокатастрофі під Ригою загинув лідер російського рок-гурту "Кино" Віктор Цой. Кожного року в цей день шанувальники відзначають День пам'яті за співаком та збираються біля його могил... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 серпня 2011р. 10:42

Понеділок – Граємо у «Криївку»

Увага усім любителям провести цікавий вечір у тісному колі дру... Читати повністю

Лише половина вступників думає про роботу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 серпня 2011р. 9:55

Лише половина цьогорічних абітурієнтів думає про те, що обирати університет потрібно для того, щоб знайти роботу.

Такі результати дослідження компанії Research and Branding Group.

Т... Читати повністю

Триває знищення поліклінік у Києві

, (вiд читачiв), 13 серпня 2011р. 11:38

З будівлі на п`ять поверхів по Хмельницького, 37 от-от викинуть поліклініку №1! Лікарів-терапевтів уже порозганяли по непристосованих приміщеннях "сімейних амбулаторій": приміром, та, що на Дмитрів... Читати повністю

З мосту Метро до мосту Патона не проїхати

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 12 серпня 2011р. 18:57

З 14 по 20 серпня рух автівок з мосту Метро до мосту Патона буде перекритий. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на мерію.

Це п... Читати повністю

Каучсерфінг: пустіть переночувати і не лише

Аліна Сугоняко, (вiд читачiв), 12 серпня 2011р. 18:15

«Привет Алина, мы два путешественника, фотограф и профессиональный раздолбай.
Сегодня с утра наконец добрались до столицы Украины. Ищем хорошую компанию с ночлегом, взамен предлагаем хо...
Читати повністю

На Русанівці відселятимуть сади

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 12 серпня 2011р. 17:59

У зв'язку з активним будівництвом Подільського мостового переходу, 259 ділянок Русанівських та Воскресенських садів відселять. Про це повідомляє прес-служба мерії.

До кінця серпня почн... Читати повністю

Нова амбулаторія в Шевченківському районі

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 12 серпня 2011р. 14:39

У Шевченківському районі в будинку на вулиці Баумана, 25-29 відкрили амбулаторію сімейної медицини. Про це повідомила прес-служба мерії. 

Обслуговувати близько 90 людей за день будуть... Читати повністю

28 світлофорів заговорять

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 серпня 2011р. 13:11

28 світлофорів обладнають сучасними звуковими пристроями для пішоходів із вадами зору. Аудіопристрої «говоритимуть» українською та англійською мовами, - Читати повністю