Зробімо Київ містом без тютюнового диму!

Маша Землянська, Свiдомо, 16 вересня 2011р. 17:47

Дістали задимлені ресторани та кафе, після яких ще кілька годин і сам пахнеш як попільничка? «Свідомо» і проект «Київ без тютюнового диму» вирішили боротися за право кожного... Читати повністю

Біля Януковича душі будинків просять їх не вбивати

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 вересня 2011р. 15:22

Вдень поблизу офісу президента Віктора Януковича душі будинків благали їх не вбивати. Саме під такою назвою перед сходами, що ведуть від театру Франка до Адміністрації Януковича, відбулась виставка... Читати повністю

На вихідних-підтримати акцію "Я сьогодні без авто"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 вересня 2011р. 14:36

Цими вихідними - 17 і 18 вересня - вулиці Сагайдачного і Контрактову площу повністю перекриють для проїзду машин.

Таким чином у Києві будуть святкувати Міжнародний день без авто.

Ор... Читати повністю

З вечора до понеділка-не їхати Південним мостом

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 вересня 2011р. 14:08

З 22:00 сьогодні, 16 вересня, до 06:00 19 вересня буде частково (1,5 смуги руху) обмежено рух автівок на проїжджій частині Південного мостового переходу в напрямку правого берегу, - повідомляє прес... Читати повністю

Заспівайте разом з ВВ - можуть запросити на сцену

Олександра Жаркова, (вiд читачiв), 16 вересня 2011р. 12:32

Гурт «Воплі Відоплясова» оголосив конкурс на кращий переспів їх пісень з нагоди власного 25-річчя.

Як взяти участь?

Потрібно заспівати одну з пісен... Читати повністю

Денис Олейников подякував Беркуту (відео)

Віталій Манько, (вiд читачiв), 16 вересня 2011р. 11:06

У Києві 15 вересня 2011 року Міжнародний День Демократії був відзначений нападом спецпідрозділу "Беркут" на учасників благодійної акції, яка проходила згідно офіц... Читати повністю

Беркут силою забрав футболки "Спасибо жителям..."

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 вересня 2011р. 19:40

Два десятки співробітників спецпідрозділу міліції "Беркут" силою відібрали коробку з футболками з серії "Спасибо жителям Донбасса..." та "аZara", які розповсюджували на Майдані Незалежності працівн... Читати повністю

Як контролюють судову систему

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 вересня 2011р. 18:51

Оновлено 15.09.2011

Нинішня влада серйозно взялась за реформування судової системи - відповідальних державних органів, процедури призначення, звільнення суддів, притягнення їх до в... Читати повністю

Влада хоче продати галерею «36» на Андріївському

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 вересня 2011р. 18:14

 

Голова міської адміністрації Олександр Попов цього тижня відвідував Андріївський узвіз. "Андріївський узвіз – гордість не лише Києва, а й усієї України. Ця вулиця приваблює не... Читати повністю

Третина українців «за» заборону пива з кіосків

Маша Землянська, Свiдомо, 15 вересня 2011р. 15:01

Більше третини опитаних Київським міжнародним інститутом соціології українців підтримують заборону продавати пиво та сигарети у кіосках та ларьках.

Натомість майже 60% «за» пиво... Читати повністю

Міліціонери не дали свідчень проти "майданівця"

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 15 вересня 2011р. 14:54

Двоє міліцонерів - Роман Ломінов і Олег Місюкевич змінили свої свідчення на засіданні Печерського суду по справі  "податкового майданів... Читати повністю

Кількість тюремного населення зростає

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 15 вересня 2011р. 14:19

За перше півріччя цього року людей в місцях позбавлення волі побільшало майже на 4 тисячі (3 839 осіб) і тепер становить 157 866 осіб. Про це повідомив голова правозахисної організації "Донецький М... Читати повністю

Студентки Шеви можуть лишати дітей в ігровій зоні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 вересня 2011р. 11:58

Відсьогодні студентки і студенти університету Шевченка можуть залишати своїх дітей в спеціальній ігровій кімнаті при університеті.

Послуга ця безкоштовна, в ігрову кімнату - з іграшками і в... Читати повністю

До гуртожитків тепер мають пускати цілодобово

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 вересня 2011р. 10:58

Повертатися до своїх осель у гуртожитках студенти тепер мають право цілодобово.

З такою вимогою Міносвіти зверну... Читати повністю

Як влаштували дитину в дитсадок без щеплень

Маша Землянська, Свiдомо, 14 вересня 2011р. 18:27

До «Свідомо» звернулась мама трирічної  Світлани Вікторія. Завідувачка одного з дитсадків на Дарниці, номер якого просила не називати сама Віка, два тижні поспіль  відмовлялас... Читати повністю