На забудовників Театральної подали до суду

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 16:34

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Києві подала до суду на забудовника, що зводить торгово-офісний центр над метро Театральна. Про це повідомила місцева мешканка Наталія... Читати повністю

Нашим дітям ніде спати-Київміськбуд ховає хати

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 16:32

Саме під таким гаслом під стінами холдингу "Київміськбуд" власники 250-квартирного будинку в місті Буча провели акцію протесту. Її мета: отримати ключі від квартир, за які вони заплатили гроші та о... Читати повністю

Мешканка Пирогова:незаконно будуватимуть 1 поверх

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 15:57

В історичному дворі по вулиці Пирогова забудовник активно веде будівництво: приступатиме вже до першого поверху, - повідомляє місцева мешканка Лідія Чувачіна

"Вони знову будують пізно ввече... Читати повністю

Повія вбила коханця: був жорстоким і не заплатив

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 15:32

63-річного понсіонера, який раніше працював тренером з футболу, у його власній квартирі на проспекті Правди вбила повія, якій не заплатили за роботу. 

«Затримана виявилася 46-річ... Читати повністю

У Британії була перша ніч без заворушень

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 15:23

Уночі вперше  за останні дні  заворушень у Британії було спокійно. Про це повідомляє агентство Читати повністю

Обережно: на Facebook вірус

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 14:45

У  соціальній мережі  Facebook з'явився комп'ютерний вірус, що вдало маскується під звичайне повідомлення. 

Користувачі отримують повідомлення: "hi! how are you?" від одного... Читати повністю

Санлікар: відкриті лише чотири пляжі

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 14:05

Санітарні паспорти мають лише чотири пляжі Києва: "Чорторий", "Дитячий", "Райдужний" та "Тельбін". Про це повідомив головний санітарний лікар Києва Ярослав Ортинський.

Такий висновок санепі... Читати повністю

Дирекція "Жовтня" воює за кінотеатр з владою

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 13:47

ТОВ «Кіноман», до якого входять працівники кінотеатру «Жовтень», довело у Вищому господарському суді своє право і далі працювати в приміщенні кінотеатру, - повідомляє голова... Читати повністю

Львів переміг Київ у битвах за абітурієнтів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 серпня 2011р. 13:19

Львів і два його кращі виші - Львівський національний університет Франка і "Львівська Політехніка" стали лідерами цьогорічної вступної кампанії за кількістю поданих документів на навчання.

... Читати повністю

Росія віддає Ландіка Україні

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 12:31

Задоволено запит Генеральної прокуратури про видачу в Україну Романа Ландіка Генпрокуратурою Російської Федерації, - повідомляє прес-служба установи. 

Ландіка притягнуть до кримінально... Читати повністю

Почалося навчання волонтерів до Євро-2012

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 11:21

Розпочалися навчання волонтерів, які будуть задіяні під час Євро-2012, - повідомляє Головне управлінні з питань підготовки та проведення чемпіонату.

Крім лекційних занять та важли... Читати повністю

На медовий Спас у парк "Київська Русь"

Софія Кущ, Свiдомо, 11 серпня 2011р. 11:13

У ці вихідні  (13 та 14 серпня) перший Спас – Медовий. Парк "Київська Русь" запрошує на святкування до себе.

За давнім звичаєм, цього дня віруючі н... Читати повністю

Оболонська ДАІ мстить автовласнику за виграні суди

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 10:27

ДАІ Оболонського району мстить автомобілісту за виграні суди проти цієї організації, - повідомляє "Дорожній контроль".

4 травня 2010 року інспектори цього району побили автовласника Андрія... Читати повністю

На Борщагівському ринку стріляли

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 9:21

Вчора, 10 серпня, невідомий стріляв на Борщагівському ринку, що розташований на Великій кільцевій дорозі, -Читати повністю

Секс як економіка – чоловіки пригощають