У жовтні з'являться пільгові "Картки киян"

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 9 серпня 2011р. 16:46

У жовтні розпочнуть видавати пільгову соціальну картку - "Картка киянина", яку використовуватимуть як проїздне посвідчення. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Це буде першою частиною експ... Читати повністю

"Мажора" за порізане колесо судити не будуть

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 9 серпня 2011р. 16:18

Міліція відмовила порушувати кримінальну справу за фактом умисного пошкодження колеса киянина,відомого мандрівника, Костянтина Могильника. Про це "Свідомо" повідомив сам мандрівник та надав постано... Читати повністю

Віталій Кличко просить за Тимошенко

Олександра Жаркова, (вiд читачiв), 9 серпня 2011р. 15:52

Лідер партії "УДАР" підписав офіційне звернення до Президента Віктора Януковича з проханням відпустити екс-прем'єрку Юлію Тимошенко з-під арешту на його відповідальність. 

За словами В... Читати повністю

Лікарям таки дозволили вимагати благодійні внески

Маша Землянська, Свiдомо, 9 серпня 2011р. 15:38

Головне управління охорони здоров'я спростовує заборону благодійних внесків до лікарень, - про це йдеться на сай... Читати повністю

Обережно: продаються отруйні гриби!

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 серпня 2011р. 13:53

Рятувальники міста повідомляють: в Києві під час грибного сезону отруїлось 16 осіб, в том... Читати повністю

Презервативи та памперси не дорожчатимуть

Маша Землянська, Свiдомо, 9 серпня 2011р. 13:39

Кабінет міністрів вирішив залишити презервативи у переліку виробів медичного призначення, що не обкладаються ПДВ. А відтак дорожчими контрацептиви стати не мають. У перелік "без ПДВ" потрапили і ди... Читати повністю

«Несоплива» любов від Ділі та «На Відміну Від»

Катерина Чернишова, (вiд читачiв), 9 серпня 2011р. 13:38

 «Обійми, коли не знаєш де вихід, і вдома тихо, і важко дихати, вже не до сміху тобі, нехай усе вже куплено, за все проплачено, ти просто обійми – і зрозумій – не все ще втра... Читати повністю

В Києві знову палять машини - 6 на Дарниці

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 серпня 2011р. 13:33

В ніч з 6 на 7 серпня в Києві горіло шість автівок. Спочатку в Дарницькому районі по вулиці Суворова, 31 (с.Бортничі) загорілася вантажівка. Лише її погасили, як за півгодини - нова... Читати повністю

Дослідження: кількість незадоволених владою росте

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 серпня 2011р. 13:29

За минулий політичний сезон кількість незадоволених розвитком ситуації у країні збільшилась. Дослідження про ставлення громадян до політики провів Київський міжнародний інститут соці... Читати повністю

Правозахисниця:міліція зробила живий щит з людей

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 серпня 2011р. 12:55

Відома українська правозахисниця Олена Повідайчик разом з колегами потрапила в аварію, і зараз перебуває у відділенні нейрохірургії обласної лікарні. Минулої п ятниці, зранку, вони прямували до Льв... Читати повністю

На футболі вболівальники обзивають Януковича-відео

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 серпня 2011р. 12:19

На матчі "Динамо" (Київ) - "Карпати" (Львів) вболівальники лайками обзивають президента. І такі події трапляються не вперше.

Відео з нецензурним гаслом гуляє по соціальних мережах.

... Читати повністю

Квитанції за світло можна рахувати в інтернеті

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 серпня 2011р. 11:01

Компанія "Київенерго" ввела новий сервіс - «Електронну абонкнижку». Він допоможе сформувати рахунок для сплати за електроенергію, зберегти його та роздрукувати, - Читати повністю

Ранкова сигарета вдвічі підвищує ризик раку

Маша Землянська, Свiдомо, 9 серпня 2011р. 10:50

Курці, що одразу після сну хапаються за сигарету на 59% мають більші шанси захворіти на рак легенів, мозку чи шиї. Тоді як вплив кількості викурених за день цигарок на розвиток онкології довести вч... Читати повністю

Влада пообіцяла почистити і облаштувати Тельбін

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 серпня 2011р. 10:30

Територію навколо озера Тельбін очистять та створять зону відпочинку, - пообіцяв голова міської адміністрації Олександр Попов.

«Колись тут були майданчики для футболу, бейсболу, теніс... Читати повністю

Міліція:ми намети на Хрещатику не будемо розбирати

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 серпня 2011р. 9:33

Демонтовувати наметове містечко на Хрещатику будуть комунальні служби та судові виконавці, а не міліція, - повідомив "Свідомо" керівник прес-служби міліції Володимир Поліщук.

"Згідно рішенн... Читати повністю