Прихильники Тимошенко отаборилися на Хрещатику

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 21:06

Прихильникам  Юлії Тимошенко на чолі з одним із лідерів партії "Батьківщина" Олександром Турчиновим вдалося встановити два десятки наметів - по обидва боки від арки, що веде до Печерського суд... Читати повністю

Як Тимошенко захищали (відео)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 20:53

Увечері, близько 16.30 Юлію Тимошенко відвозили до Лук'янівського СІЗО. Задля цього загони "Беркут" розчищали дорогу поперед машини з затриманою. Про це повідомив кореспондент "Свідомо".

Ал... Читати повністю

Тимошенко записала звернення до арешту (відео)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 20:06

Підсудна Юлія Тимошенко знала, що Янукович наказав її арештувати і записала звернення до громадян напередодні. Про це повідомила прес-служба партії "Батьківщина".

"Будьте впевнені – в... Читати повністю

Правозахисник: арешт Тимошенко не має підстав

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 18:40

Зміна запобіжного заходу стосовно Юлії Тимошенко на взяття під варту не мала достатніх юридичних підстав, - заявив "Свідомо" правозахисник,... Читати повністю

Під Печерським судом почалась безстрокова акція

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 18:10

Під Печерський райсудом оголошено безстрокову акцію протесту проти арешту екс-прем'єрки Юлії Тимошенко, - повідомляє з місця подій кореспондент "Свідомо".

"Тут близько ста розлючених л... Читати повністю

Тимошенко: Я не самогубець!

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 17:48

Захисник Юлії Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко продемонстрував журналістам заяву, власноруч написану екс-прем’єром перед арештом, - повідомляє її прес-служба.

«Хочу з... Читати повністю

«Батьківщина» скликає людей під Печерський суд

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 17:22

Через арешт екс-прем'єрки Юлії Тимошенко партія «Батьківщина» закликає людей зібратися біля Печерського райсуду, - повідомляє її прес-служба. Про це написав у своїй сторінці на Fac... Читати повністю

Інтелектуальна еліта України чи дрімучий совок?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 17:21

Що таке українська інтелігенція? На якій підставі окремі інтелектуали оголосили себе зразковими носіями культури? Чи дійсно варто вважати працівників освіти, науки, культури, медицини апріорі лідер... Читати повністю

Тимошенко вивезли з суду (відео бійки)

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 17:11

Екс-прем'єрку Юлію Тимошенко щойно вивезли з будівлі Печерського суду в автозаку. Хоча її прихильники перекрили Хрещатик, аби не пустити машину, силові спецпідрозділи "посунули" їх і автомобіл... Читати повністю

Тимошенко арештували: "Щасливо, любі мої"