На медовий Спас у парк "Київська Русь"

Софія Кущ, Свiдомо, 11 серпня 2011р. 11:13

У ці вихідні  (13 та 14 серпня) перший Спас – Медовий. Парк "Київська Русь" запрошує на святкування до себе.

За давнім звичаєм, цього дня віруючі н... Читати повністю

Оболонська ДАІ мстить автовласнику за виграні суди

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 10:27

ДАІ Оболонського району мстить автомобілісту за виграні суди проти цієї організації, - повідомляє "Дорожній контроль".

4 травня 2010 року інспектори цього району побили автовласника Андрія... Читати повністю

На Борщагівському ринку стріляли

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 серпня 2011р. 9:21

Вчора, 10 серпня, невідомий стріляв на Борщагівському ринку, що розташований на Великій кільцевій дорозі, -Читати повністю

Секс як економіка – чоловіки пригощають

Маша Землянська, Свiдомо, 10 серпня 2011р. 18:18

- Знаєш що, хочеш сексу – то шукай собі якусь дєвку. Ти хоча б мене в кіно чи ресторан якийсь зводив, а вже потім ці свої брудні натяки. Все: Д-о-с-в-і-д-а-н-і-я, - Рітка розлучено жбурну... Читати повністю

На Гідропарку зносять незаконні нічні клуби

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 17:59

У Гідропарку почали зносити місця відпочинку - нічні клуби та кафе. Зараз демонтують заклади "Кокос" та "Казка". Про це "Свідомо" повідомили в Головному управлінні з контролю за юлагоустроєм.<... Читати повністю

На Святошино перекинувся бензовоз

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 17:29

У Святошинському районі на вулиці Леся Курбаса, 2В о 12:16 сталася аварія - перекинувся бензовоз.

"Автомобіль ГАЗ 3309, який перевозив 5 тон дизельного пального прямував у бік кільцево... Читати повністю

Міліція:на Русанівці немає маньяка

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 15:45

Міліція спростовує інформацію про маніяка на Русанівці. Раніше у деяких медіа з'явилась інформація, що у цьому районі орудує маньяк, який на місці злочину залишає жовту квітку. Але ця інформац... Читати повністю

Керівник фірми дізнається про підлеглого-"мажора"

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 15:09

Киянин, після прочитаної історії про "мажора", що порізав колесо мандрівника і виявився... Читати повністю

Під Києвом розірвало Жигулі:загинув водій

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 14:55

Під Києвом о 8 ранку автомобіль «Жигулі» розірвало об фуру. Загинув водій. Про це повідомляє мотострінгер "Друга смуга".

... Читати повністю

КМДА не хоче віддати Київську фортецю державі

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 14:41

Міністерство культури готове прийняте Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця» до сфери свого управління і чекає на рішення Київради про таку передачу фортеці. Відпо... Читати повністю

Аеросвіт: пасажири несправного літака вже вдома

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 12:54

Пасажири літака, що внаслідок технічних пошкоджень не зміг летіти з Торонто до Києва 7 серпня вже вдома. Про це повідомили працівники "Аеросвіт" - компанії-власника літака.

Рейс був скасова... Читати повністю

Що сталося з виставкою в під'їзді за місяць

Софія Кущ, Свiдомо, 10 серпня 2011р. 12:18

Місяць тому ми відкрили виставку в під'їзді на Троєщині. Тепер вирішили повернутися в "галерею" та подивитися, що сталось з нашим творінням.... Читати повністю

Допоможіть власникам квартир отримати ключі

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 11:58

Завтра,11 серпня поблизу компанії "Київміськбуд" за адресою вулиця Суворова, 4-6 відбудеться акція протесту власників багатоповерхової новобудови в місті Буча. Про це "Свідомо" повідомили самі акти... Читати повністю

Заворушення в Манчестері:підпали та напади (відео)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 10 серпня 2011р. 10:01

Уночі вуличні заворушення відбулися одразу в декількох містах Великої Британії. Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на місцеві м... Читати повністю

Зниклу дитину шукають волонтери-водії