"Загадкова Індія" 4 дні в Києві

Софія Кущ, Свiдомо, 3 серпня 2011р. 22:08

Важко повірити, але: "В Індії - два мільйони богів, і всі вони шануються. В релігії всі інші країни - жебраки, і тільки одна Індія - мільйонер". Такий напис прикрашає вхід у зали виставки "Загадков... Читати повністю

Зниклу 9-річну дівчинку так і не знайшли

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 19:05

Зниклу три дні тому 9-річну дівчинку Інну Лук'янович, що вийшла на ринок Солом'янський за картками поповнення рахнку, так і не знайшли.

... Читати повністю

На Голосіївському утворилася шестиметрова яма

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 18:49

У суботу, 30 липня, на проспекті. Голосіївському, 110 стався обвал: утворилася яма розміром півтора метри на шість метрів. Про це повідомляє Київводоканал. Потерпілих від обвалу немає.

Обва... Читати повністю

У водоймищах повно бактерій, але пляжі відкриті

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 18:27

Удень на брифінгу головний санлікар Ярослав Ортинський  заявив, що санітарно-епідоміологічна служба заборонила купатися на всіх... Читати повністю

Шахтар: винуватцем вибуху буде покійник (відео)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 17:51

Шахтар Сметанін Ігор Володимирович, що працює вже три роки на одній із шахт, на яких стався вибух 29 липня, стверджує: "Усю вину за вибух ск... Читати повністю

КМДА обіцяє полагодити 667 ліфтів (адреси)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 17:06

667 ліфтів в усіх районах Києва буде відремонтовано або замінено. Про це повідомила прес-служба мерії з посиланням на міського голову Олександра Попова.

Він запевняє: до кінця року 510... Читати повністю

МОЗ відмовився від дорогих туберкульозних вакцин

Маша Землянська, Свiдомо, 3 серпня 2011р. 15:58

Міністерство охорони здоров'я відмовилося закуповувати дорогі датські вакцини проти туберкульозу на користь дешевших російських препаратів, - про це "Свідомо" повідомили у відомстві.

Таким... Читати повністю

Бригінець: навіщо третій Вічний вогонь у Києві

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 15:55

До дня вшанування трагедії в Бабиному Яру заплановано встановити третій у столиці вічний вогонь: це записано у плані заходів до 70-х роковин трагедії в Бабиному Яру. Про це повідомив &nbs... Читати повністю

Звернення до заступника міністра Моїсеєнко

Маша Землянська, Свiдомо, 3 серпня 2011р. 15:21

Від  29.03.2012  № 12                           &nbs... Читати повністю

Мер Вільнюса проти жлобо-парковки (відео)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 15:14

Мер столиці Литви, Вільнюса, вирішив боротися з паркувальниками в недозволених місцях у досить оригінальний спосіб.На головній вулиці міста він "проїхався" танком по авто Mersedes Benz.

При... Читати повністю

Київводоканал: Вода пахла через безпечні водорості

Маша Землянська, Свiдомо, 3 серпня 2011р. 14:45

Київводоканал запевняє: смердюча вода на Нивках була від цветіння нешкідливих для людей водоростей, а точніше від продукту їхньої життєдіяль... Читати повністю

Забудовники спотворюють Дніпровські схили

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 14:32

Будинок, який зводить компанія депутата від Блоку Юлії Тимошенко Івана Куровського "Житло-Буд", спотворює вид на центральну Лаврську дзвіницю. Через масові забудови гігантськими будівлями весь Дніп... Читати повністю

Київводоканал: погана вода - дзвоніть у ЖЕК

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 14:30

Київводоканал не відповідає за якість води, що тече з кранів квартир: він тільки слідкує за подачею води до будинку. Про це повідомила прес-служба Київводоканалу.

За їх словами, нерідко тра... Читати повністю

Ірина Кліщевська: «Глядач помолодшав, та здичавів»

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 13:27

У залі з інтер’єром 19 століття, мармуровим каміном і фортепіано лише плазмовий телевізор нагадує, що час рухається. Колишній маєток київського ювеліра і нинішній театр «Колесо» з... Читати повністю

На Нивках вчора подавали воду зі цвіллю