Правозахисник: арешт Тимошенко не має підстав

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 18:40

Зміна запобіжного заходу стосовно Юлії Тимошенко на взяття під варту не мала достатніх юридичних підстав, - заявив "Свідомо" правозахисник,... Читати повністю

Під Печерським судом почалась безстрокова акція

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 18:10

Під Печерський райсудом оголошено безстрокову акцію протесту проти арешту екс-прем'єрки Юлії Тимошенко, - повідомляє з місця подій кореспондент "Свідомо".

"Тут близько ста розлючених л... Читати повністю

Тимошенко: Я не самогубець!

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 17:48

Захисник Юлії Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко продемонстрував журналістам заяву, власноруч написану екс-прем’єром перед арештом, - повідомляє її прес-служба.

«Хочу з... Читати повністю

«Батьківщина» скликає людей під Печерський суд

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 17:22

Через арешт екс-прем'єрки Юлії Тимошенко партія «Батьківщина» закликає людей зібратися біля Печерського райсуду, - повідомляє її прес-служба. Про це написав у своїй сторінці на Fac... Читати повністю

Інтелектуальна еліта України чи дрімучий совок?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 17:21

Що таке українська інтелігенція? На якій підставі окремі інтелектуали оголосили себе зразковими носіями культури? Чи дійсно варто вважати працівників освіти, науки, культури, медицини апріорі лідер... Читати повністю

Тимошенко вивезли з суду (відео бійки)

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 17:11

Екс-прем'єрку Юлію Тимошенко щойно вивезли з будівлі Печерського суду в автозаку. Хоча її прихильники перекрили Хрещатик, аби не пустити машину, силові спецпідрозділи "посунули" їх і автомобіл... Читати повністю

Тимошенко арештували: "Щасливо, любі мої"

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 16:14

Суд арештував екс-прем'єрку Юлію Тимошенко: замінив запобіжний захід з підписки про невиїзд на взяття під варту, - повідомляє кор... Читати повністю

АП забула антизабудовні обіцянки Януковича

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 15:50

Президент Віктор Янукович  ще 17 березня заявив громадянам: повідомляйте про всі випадки незаконного будівництва, але Адміні... Читати повністю

Фотоконкурс - станьте молодим обличчям України

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 15:31

Якщо ви захоплюєтесь фотографією, подавайте свої роботи на всеукраїнський конкурс «Молоде обличчя України», - повідомляє головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту.... Читати повністю

Дитяче пюре Nestle "зі склом" у нас не продається

Маша Землянська, Свiдомо, 5 серпня 2011р. 15:25

Дитяче пюре Nestle зі смаком банану, партію якого повернули виробникові через те, що в одній з баночок знайшли скло - в Україні не продається. Купити саме такий продукт компанії можна лишень у Фран... Читати повністю

На вулиці Правди на авто впало дерево

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 15:23

На вулиці Правди сталася надзвичайна ситуація: на припаркований «Опель» впало дерево, - ... Читати повністю

У мешканців Святошина гарячої води не буде

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 14:47

У зв'язку з підготовкою до опалювального сезону, планове відключення гарячої води настало і для мешканців Святошинського району та частково Шевченківського і Подільського. Про це повідомляє прес-сл... Читати повністю

До уваги водіїв:міст Патона до понеділка перекрили

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 13:43

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт на дорогах Києва, рух автомобілів буде обмежений. Про це повідомляє Київавтодор.

Рух транспорту буде частково обмежений на таких відрізках і в такий... Читати повністю

Мрієш про квиток на Євро 2012-приходь на Майдан

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 13:30

У суботу, 6 серпня, на Майдані Незалежності офіційний спонсор чемпіонату Євро 2012, компанія «КІА», влаштовує Євросвято. Про це повідомила прес-служба мерії.

На святі будут... Читати повністю

Театр оперети підлаштувався під Євро 2012

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 5 серпня 2011р. 13:02

Театр оперети наступного року не закриє свій 77-ий театральний сезон вчасно, адже гратиме вистави під час Євро-2012 в Україні.  Про це повідомила прес-служба Київського національного академічн... Читати повністю