На Олімпійській залило перехід: забиті стоки

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 16:11

- Ого, ви ж поглядіть на цю воду. Та тут повно сміття плаває. Ну, понятно, вже і тут затопило. А це ж просто дощ пройшов, - обурюється одна жінка до іншої, виходячи з переходу станції метр... Читати повністю

Мотоцикліст збив насмерть бабусю

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 16:08

На Великій кільцевій дорозі під колесами мотоцикла загинула 60-річна бабуся. Про це повідомляє Читати повністю

Киян знижками спокушають купувати більше сигарет

Маша Землянська, Свiдомо, 4 серпня 2011р. 14:19

Кіоски, що продають сигарети, закликають киян купувати більше. Для цього придумали акцію – «Знижка від 5 пачок на всі марки».

«В акції беруть участь практично усі ма... Читати повністю

26 гірників постраждало в шахті на Луганщині

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 14:02

В шахті на Луганщині спалах метану: постраждало 26 гірників, - повідомляє прес-служба рятувальників.

"О 11-40 у м. Красний Луч Луганської... Читати повністю

Місця парковки для євровболівальників визначено

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 13:11

Вже відомі місця паркування автобусів груп вболівальників з урахуванням їх поділу за різними командами до футбольного чемпіонату Євро 2012, - повідомляє прес-служба мерії.

Автобуси однієї к... Читати повністю

Телефонуйте будь-куди з поштової скриньки

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 13:07

Користувачі поштовою скринькою від Google (Gmail) можуть дзонити на мобільні та стаціонарні телефони в будь-яку точку планети. Для цього необхідно встановити додаток Google Voice й натиснути "Долуч... Читати повністю

Пожежу на Видубичах погасили

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 12:38

Пожежу на вулиці Деревообробній, 5 біля метро "Видубичі" вже погасили, - повідомляє прес-служба рятувальників. Саме в цей час пройшов п... Читати повністю

На Видубичах горить фабрика

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 11:57

На вулиці Деревообробній, 5 біля метро "Видубичі" з десятої ранку горить склад фабрики із тканиною, - повідомляє прес-служба рятувальників.

Площа пожежі складає орієнтовно 160 квадратн... Читати повністю

9-річну дівчинку шукають і далі (детальний опис)

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 11:48

Дівчинку, яка пропала 31 липня поблизу ринку "Солом'янський", розшукують і далі. Батьки просять допомогти у її пошуку.

Дев'ятирічна Інна була в Києві на канікулах у бабусі. 31 липня мі... Читати повністю

Громадянський рух України - проти політрепресій

Олександр Тарасюк, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 11:38

Партія Громадянський рух України (ГРУ) сприймає суд над Ю. Тимошенко як політичний процес, який не має жодного відношення до законності і права. За умов тоталітарного правління країною, від... Читати повністю

На Голосіївці горіла вантажівка

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 11:27

Вчора, 3 серпня, об одинадцятій годині вечора, на узбіччі дороги по вулиці Ягідній, 60, в Голосіївському районі зайнявся вантажний автомобіль «Ман», - повідомляє прес-служба рятува... Читати повністю

У вересні ремонтуватимуть Венеціанський міст

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 11:04

Капітальний ремонт Венеціанського мосту, що у Гідропарку, розпочнуть у вересні, - повідомляє прес-служба мерії.

"Завершити ремонт планують у 2012 році. У рамках виконання робіт, передбачаєт... Читати повністю

Горілка та коньяк подорожчають більш як на чверть

Маша Землянська, Свiдомо, 4 серпня 2011р. 10:43

Горілка, коньяк та вино стануть дорожчими більш як на чверть, - відповідне рішення Міністерства економіки Читати повністю

Квіт:не хочу радіти неуспіхам влади