Громадянський рух України - проти політрепресій

Олександр Тарасюк, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 11:38

Партія Громадянський рух України (ГРУ) сприймає суд над Ю. Тимошенко як політичний процес, який не має жодного відношення до законності і права. За умов тоталітарного правління країною, від... Читати повністю

На Голосіївці горіла вантажівка

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 11:27

Вчора, 3 серпня, об одинадцятій годині вечора, на узбіччі дороги по вулиці Ягідній, 60, в Голосіївському районі зайнявся вантажний автомобіль «Ман», - повідомляє прес-служба рятува... Читати повністю

У вересні ремонтуватимуть Венеціанський міст

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 11:04

Капітальний ремонт Венеціанського мосту, що у Гідропарку, розпочнуть у вересні, - повідомляє прес-служба мерії.

"Завершити ремонт планують у 2012 році. У рамках виконання робіт, передбачаєт... Читати повністю

Горілка та коньяк подорожчають більш як на чверть

Маша Землянська, Свiдомо, 4 серпня 2011р. 10:43

Горілка, коньяк та вино стануть дорожчими більш як на чверть, - відповідне рішення Міністерства економіки Читати повністю

Квіт:не хочу радіти неуспіхам влади

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 10:32

Президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт підтвердив свій підпис у листі до Віктора Януковича, який надіслала йому інтелігенція. У своєму персональному журналі Квіт Читати повністю

Відомі люди дякують Януковичу за антикорупцію

Єгор Соболєв, Свiдомо, 4 серпня 2011р. 10:15

Адміністрація президента повідомила, що авторитетні люди написали Віктору Януковичу послання з підтримкою, де зокрема похвалили його за б... Читати повністю

Влада затопила плавзасоби - тепер підніматиме

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 10:08

В акваторії річки Дніпро в межах Києва проведуть комплекс робіт з підняття, транспортування та подальшої утилізації затонулих плавзасобів. Таке розпорядження голови міської адміністрації Читати повністю

Екологи: острів Муромець хочуть забудувати

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 9:18

На заповідному острові Муромець між берегами Києва, планують впровадити рекреаційний проект. Про це заявив заступник началь... Читати повністю

На Довженка мотоцикліст розбився об тролейбус

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 серпня 2011р. 9:01

Вчора, 3 серпня, на вулиці Довженка мотоцикліст влетів у тролейбус, - повідомляє Маг... Читати повністю

"Загадкова Індія" 4 дні в Києві

Софія Кущ, Свiдомо, 3 серпня 2011р. 22:08

Важко повірити, але: "В Індії - два мільйони богів, і всі вони шануються. В релігії всі інші країни - жебраки, і тільки одна Індія - мільйонер". Такий напис прикрашає вхід у зали виставки "Загадков... Читати повністю

Зниклу 9-річну дівчинку так і не знайшли

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 19:05

Зниклу три дні тому 9-річну дівчинку Інну Лук'янович, що вийшла на ринок Солом'янський за картками поповнення рахнку, так і не знайшли.

... Читати повністю

На Голосіївському утворилася шестиметрова яма

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 18:49

У суботу, 30 липня, на проспекті. Голосіївському, 110 стався обвал: утворилася яма розміром півтора метри на шість метрів. Про це повідомляє Київводоканал. Потерпілих від обвалу немає.

Обва... Читати повністю

У водоймищах повно бактерій, але пляжі відкриті

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 18:27

Удень на брифінгу головний санлікар Ярослав Ортинський  заявив, що санітарно-епідоміологічна служба заборонила купатися на всіх... Читати повністю

Шахтар: винуватцем вибуху буде покійник (відео)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 17:51

Шахтар Сметанін Ігор Володимирович, що працює вже три роки на одній із шахт, на яких стався вибух 29 липня, стверджує: "Усю вину за вибух ск... Читати повністю

КМДА обіцяє полагодити 667 ліфтів (адреси)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 17:06

667 ліфтів в усіх районах Києва буде відремонтовано або замінено. Про це повідомила прес-служба мерії з посиланням на міського голову Олександра Попова.

Він запевняє: до кінця року 510... Читати повністю