На Голосіївському утворилася шестиметрова яма

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 18:49

У суботу, 30 липня, на проспекті. Голосіївському, 110 стався обвал: утворилася яма розміром півтора метри на шість метрів. Про це повідомляє Київводоканал. Потерпілих від обвалу немає.

Обва... Читати повністю

У водоймищах повно бактерій, але пляжі відкриті

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 18:27

Удень на брифінгу головний санлікар Ярослав Ортинський  заявив, що санітарно-епідоміологічна служба заборонила купатися на всіх... Читати повністю

Шахтар: винуватцем вибуху буде покійник (відео)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 17:51

Шахтар Сметанін Ігор Володимирович, що працює вже три роки на одній із шахт, на яких стався вибух 29 липня, стверджує: "Усю вину за вибух ск... Читати повністю

КМДА обіцяє полагодити 667 ліфтів (адреси)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 17:06

667 ліфтів в усіх районах Києва буде відремонтовано або замінено. Про це повідомила прес-служба мерії з посиланням на міського голову Олександра Попова.

Він запевняє: до кінця року 510... Читати повністю

МОЗ відмовився від дорогих туберкульозних вакцин

Маша Землянська, Свiдомо, 3 серпня 2011р. 15:58

Міністерство охорони здоров'я відмовилося закуповувати дорогі датські вакцини проти туберкульозу на користь дешевших російських препаратів, - про це "Свідомо" повідомили у відомстві.

Таким... Читати повністю

Бригінець: навіщо третій Вічний вогонь у Києві

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 15:55

До дня вшанування трагедії в Бабиному Яру заплановано встановити третій у столиці вічний вогонь: це записано у плані заходів до 70-х роковин трагедії в Бабиному Яру. Про це повідомив &nbs... Читати повністю

Звернення до заступника міністра Моїсеєнко

Маша Землянська, Свiдомо, 3 серпня 2011р. 15:21

Від  29.03.2012  № 12                           &nbs... Читати повністю

Мер Вільнюса проти жлобо-парковки (відео)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 15:14

Мер столиці Литви, Вільнюса, вирішив боротися з паркувальниками в недозволених місцях у досить оригінальний спосіб.На головній вулиці міста він "проїхався" танком по авто Mersedes Benz.

При... Читати повністю

Київводоканал: Вода пахла через безпечні водорості

Маша Землянська, Свiдомо, 3 серпня 2011р. 14:45

Київводоканал запевняє: смердюча вода на Нивках була від цветіння нешкідливих для людей водоростей, а точніше від продукту їхньої життєдіяль... Читати повністю

Забудовники спотворюють Дніпровські схили

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 14:32

Будинок, який зводить компанія депутата від Блоку Юлії Тимошенко Івана Куровського "Житло-Буд", спотворює вид на центральну Лаврську дзвіницю. Через масові забудови гігантськими будівлями весь Дніп... Читати повністю

Київводоканал: погана вода - дзвоніть у ЖЕК

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 14:30

Київводоканал не відповідає за якість води, що тече з кранів квартир: він тільки слідкує за подачею води до будинку. Про це повідомила прес-служба Київводоканалу.

За їх словами, нерідко тра... Читати повністю

Ірина Кліщевська: «Глядач помолодшав, та здичавів»

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 13:27

У залі з інтер’єром 19 століття, мармуровим каміном і фортепіано лише плазмовий телевізор нагадує, що час рухається. Колишній маєток київського ювеліра і нинішній театр «Колесо» з... Читати повністю

На Нивках вчора подавали воду зі цвіллю

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 12:22

Вчора, 2 серпня, на під'їздах в районі Нивок з'явилися оголошення про забруднення холодної води: її категорично не можна застосовувати в харчових цілях. Зокрема, таке оголошення висіло на вулиці Бл... Читати повністю

Питання щодо грудного годування-дзвоніть

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 11:46

Щосереди з 14 до 16 години можна проконсультуватися стосовно грудного вигодовування та періоду новонародженості. Про це повідомив головний лікар Київського міського центру здоров'я Отто Стойка.

... Читати повністю

Бетономішалка впала на Тойоту на проспекті Науки

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 серпня 2011р. 11:46

На проспекті Науки, 84-д бетономішалка МАЗ буквально впала на "Тойоту" і розтрощила її, - передає мотострингер ІА «Друга... Читати повністю