На метро Хрещатик загинув чоловік

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 12:20

Вчора близько 9 вечора на станції метро "Хрещатик" загинув чоловік. За свідченнями очевидців, він несподівано кинувся вниз під потяг. 

Через надзвичайну ситуацію рух метро на "черво... Читати повністю

На "Олімпійському" укладають футбольне поле

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 12:15

На НСК "Олімпійський", розпочали облаштовувати футбольне поле - повідомляє сайт "Олімпійського" та додає фото.

Зокрема, завершують встановлення си... Читати повністю

Хочеш квиток на Євро 2012-приходь на Майдан

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 11:32

31 липня, у неділю, на Майдані буде Євро свято - повідомляє прес-служба мерії. Свято відбудеться в рамках «КІА Драйв Туру».


Офіційний спонсор чемпіонату Євро 2012 –... Читати повністю

Автобуси № 51 та 62 змінили маршрут

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 10:38

У зв’язку з проведенням на Контрактовій площі спортивно-музичного фестивалю, 30 липня 2011 року з 9-00 до 20-30 зміниться маршрути руху автобусів № 51, 62 - повідомляє «Київпастранс&raq... Читати повністю

Останній день подачі заяв від абітурієнтів

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 10:32

Система "Електронний вступ" завершить прийом електронних заяв від абітурієнтів 30 липня.

Про це йдеться в листі Міністерства.... Читати повністю

Чоловіки обережніше – від сексу помирають

Маша Землянська, Свiдомо, 29 липня 2011р. 18:05

- Нє, ну Ви бачили взагалі таке?! Читати повністю

Справу податкових майданівців тягнуть вже місяць

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 липня 2011р. 16:58

Вже місяць справа активістів податкового майдану-2010 знаходиться в процесі передачі між апеляційним та Шевченківським районним судами, - повідомив "Свідомо" головний підозрюваний по справі Сергій... Читати повністю

Друга за день аварія на шахті-1 загинув,11 шукають

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 липня 2011р. 15:32

В Україні друга за день аварія на шахті - після вибуху у Суходольську Луганської області трагедія сталась на шахті в Макіївці Донецької області, - повідомляє прес-служба МНС.

На шахті імені... Читати повністю

"Лексус" зніс на своєму шляху три авто

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 13:35

Пізно ввечері вчора на перехресті Столичного шосе та вулиці Матикіна автомобіль "Лексус" зіткнувся з "Деу Ланос", внаслідок чого одна людина загинула -Читати повністю

На Гончара, попри розпорядження, все ще будують

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 12:50

На вулиці Гончара, попри розпорядження мерії, продовжується активне будівництво. О 10 годині тут відбулася запланована акція, де в чергове к... Читати повністю

Мерія: підремонтуєм театр імені Лесі Українки

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 12:25

Фасади та покрівлі будівлі та гуртожитку Національного театру російської драми відремонтують до кінця жовтня - обіцяє мерія.

... Читати повністю

Дарницький міст перекритий для авто до 8 серпня

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 12:15

Проїзд для авто Дарницьким мостом з лівого берега буде перекритий з 1 до 8 серпня - повідомляє прес-служба Південно-Західної залізниці.

Причина закриття - на залізнично-автомобіль... Читати повністю

На Хрещатику - шкільна виставка-ярмарок

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 11:25

20 та 21 серпня на Хрещатику буде загальноміський ярмарок з продажу товарів для школярів - повідомляє прес-служба мерії.

Там будуть представлені підприємства торгівлі, легкої промисловості... Читати повністю

Стартує "Формула-1" на воді

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 10:58

Чемпіонат світу "Формула-1" на воді, стартує у Вишгороді, триватиме до 31 липня і транслюватиметься на 100 країн світу - повідомляє прес-служба мерії.

Стартуватиме чемпіонат проведення... Читати повністю

Від вибуху загинуло 16 гірників

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 9:08

У місті Суходольськ Краснодонського району Луганської області на шахті „Суходільськ-Східна” стався вибух - загинуло 16 гірників, ще два з опіками в лікарні - повідомляє прес-служба МНС.... Читати повністю