ДАІ шукає свідків ДТП на Голосіївському,Івашкевича

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 серпня 2011р. 14:25

Державтоінспекція просить відгукнутись свідків аварії, які сталась 31 липня: автомобілі наїхали на 81-річну жінку та 37-річного чоловіка. Обоє постраждалих - в лікарні. Про це Читати повністю

У мусульман почався Рамадан

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 серпня 2011р. 14:11

Сьогодні, 1 серпня, у мусульман всього світу починається Рамадан – священний місяць. Він є найважливішим для віруючих. Це дев’ятий місяць мусульманського календаря.

Протяго... Читати повністю

Справа про кошти за авто МНС пішла до суду

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 серпня 2011р. 14:00

Слідче управлінням Міністерства внутрішніх справ закінчило досудове слідство у кримінальній справі щодо тендеру по закупівлі 27 санітарних автомобілів МНС, - повідомляє прес-служба міліції.

... Читати повністю

Нова книга Олексія Курилко вже в продажу

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 1 серпня 2011р. 13:59

Провідний актор театру імпровізації «Чорний квадрат» і письменник Олексій Курилко видав нову збірку своїх творів під назвою «Біг по життю».

В книзі автор постає пере... Читати повністю

Допоможіть знайти зниклу 9-річну дівчинку

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 13:31

У неділю, 31 липня, між 17.30 та 18.00 годинами 9-річна Інна ЛукЧитати повністю

Пілоти "Аеросвіту" відмовляються літати

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 13:14

Ранкові рейси в Донецьк, Сімферополь, Москву, Одесу, Афіни та Гамбург з "Борисполя" скасовані або перенесені через страйк пілотів літаків "Boeing" компанії "Аеросвіт" - повідомляє "5 канал".

<... Читати повністю

Концерт Роберта Планта у Києві

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 1 серпня 2011р. 13:08

Кучерявий виконавець ‘Stairway to Heaven’ заїхав до Києва з арсеналом пісень у стилях від госпелу до фолку. І хоча легендарної балади фанати так і не дочекалися дідусь викликав емоції.... Читати повністю

На Арсенальній згорів "Мерседес"

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 11:51

В ніч на 1 серпня, о першій годині, біля станції метро Арсенальна палав автомобіль «Мерседес-GL550» - повідомляє прес-служба МНС.

Це помітили перехожі. Горіло авто у дворі будин... Читати повністю

Крюківський завод з японцями модернізують метро

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 11:30

Японські корпорації Mitsubishi і Itochu та Крюківський завод вирішили модернізувати вагони Київського метрополітену - повідомляє сайт метро.

<... Читати повністю

Влада знову нібито згадала про Театральну

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 1 серпня 2011р. 9:56

Черговий раз міська адміністрація запевняє: «Зупинити будівельний безлад у столиці – принципове завдання міської влади». Про це Читати повністю

Обама: партії домовилися про підняття держборгу