На Арсенальній згорів "Мерседес"

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 11:51

В ніч на 1 серпня, о першій годині, біля станції метро Арсенальна палав автомобіль «Мерседес-GL550» - повідомляє прес-служба МНС.

Це помітили перехожі. Горіло авто у дворі будин... Читати повністю

Крюківський завод з японцями модернізують метро

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 11:30

Японські корпорації Mitsubishi і Itochu та Крюківський завод вирішили модернізувати вагони Київського метрополітену - повідомляє сайт метро.

<... Читати повністю

Влада знову нібито згадала про Театральну

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 1 серпня 2011р. 9:56

Черговий раз міська адміністрація запевняє: «Зупинити будівельний безлад у столиці – принципове завдання міської влади». Про це Читати повністю

Обама: партії домовилися про підняття держборгу

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 9:56

Президент США Барак Обама Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 9:42

Понеділок - Режисерська майстерність

Ти талановитий, творчий? Пишеш, знімаєш відео чи може танцюєш? Тоді тобі -сю... Читати повністю

Євро свято перенесли

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 9:02

Завершальний етап «КІА Драйв Туру», що мав відбутися 31 липня на Майдані Незалежності, перенесено у зв’язку із оголошеним... Читати повністю

У неділю - дощі

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 16:49

У Київській області та Києві найближчими днями - мінлива хмарність, короткочасні опади - повідомляє український гідрометцентр. Дощі прогнозують у неділ... Читати повністю

31 липня- день жалоби в Україні

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 12:58

У зв’язку з аваріями, що сталися 29 липня на шахтах "Суходільська-Східна" Луганської області та імені Бажанова ДП "Макіїввугілля" Донецької області і призвели до людських жертв, Віктор Януков... Читати повністю

На метро Хрещатик загинув чоловік

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 12:20

Вчора близько 9 вечора на станції метро "Хрещатик" загинув чоловік. За свідченнями очевидців, він несподівано кинувся вниз під потяг. 

Через надзвичайну ситуацію рух метро на "черво... Читати повністю

На "Олімпійському" укладають футбольне поле

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 12:15

На НСК "Олімпійський", розпочали облаштовувати футбольне поле - повідомляє сайт "Олімпійського" та додає фото.

Зокрема, завершують встановлення си... Читати повністю

Хочеш квиток на Євро 2012-приходь на Майдан

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 11:32

31 липня, у неділю, на Майдані буде Євро свято - повідомляє прес-служба мерії. Свято відбудеться в рамках «КІА Драйв Туру».


Офіційний спонсор чемпіонату Євро 2012 –... Читати повністю

Автобуси № 51 та 62 змінили маршрут

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 10:38

У зв’язку з проведенням на Контрактовій площі спортивно-музичного фестивалю, 30 липня 2011 року з 9-00 до 20-30 зміниться маршрути руху автобусів № 51, 62 - повідомляє «Київпастранс&raq... Читати повністю

Останній день подачі заяв від абітурієнтів

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 10:32

Система "Електронний вступ" завершить прийом електронних заяв від абітурієнтів 30 липня.

Про це йдеться в листі Міністерства.... Читати повністю

Чоловіки обережніше – від сексу помирають

Маша Землянська, Свiдомо, 29 липня 2011р. 18:05

- Нє, ну Ви бачили взагалі таке?! Читати повністю

Справу податкових майданівців тягнуть вже місяць