Справа про кошти за авто МНС пішла до суду

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 серпня 2011р. 14:00

Слідче управлінням Міністерства внутрішніх справ закінчило досудове слідство у кримінальній справі щодо тендеру по закупівлі 27 санітарних автомобілів МНС, - повідомляє прес-служба міліції.

... Читати повністю

Нова книга Олексія Курилко вже в продажу

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 1 серпня 2011р. 13:59

Провідний актор театру імпровізації «Чорний квадрат» і письменник Олексій Курилко видав нову збірку своїх творів під назвою «Біг по життю».

В книзі автор постає пере... Читати повністю

Допоможіть знайти зниклу 9-річну дівчинку

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 13:31

У неділю, 31 липня, між 17.30 та 18.00 годинами 9-річна Інна ЛукЧитати повністю

Пілоти "Аеросвіту" відмовляються літати

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 13:14

Ранкові рейси в Донецьк, Сімферополь, Москву, Одесу, Афіни та Гамбург з "Борисполя" скасовані або перенесені через страйк пілотів літаків "Boeing" компанії "Аеросвіт" - повідомляє "5 канал".

<... Читати повністю

Концерт Роберта Планта у Києві

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 1 серпня 2011р. 13:08

Кучерявий виконавець ‘Stairway to Heaven’ заїхав до Києва з арсеналом пісень у стилях від госпелу до фолку. І хоча легендарної балади фанати так і не дочекалися дідусь викликав емоції.... Читати повністю

На Арсенальній згорів "Мерседес"

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 11:51

В ніч на 1 серпня, о першій годині, біля станції метро Арсенальна палав автомобіль «Мерседес-GL550» - повідомляє прес-служба МНС.

Це помітили перехожі. Горіло авто у дворі будин... Читати повністю

Крюківський завод з японцями модернізують метро

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 11:30

Японські корпорації Mitsubishi і Itochu та Крюківський завод вирішили модернізувати вагони Київського метрополітену - повідомляє сайт метро.

<... Читати повністю

Влада знову нібито згадала про Театральну

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 1 серпня 2011р. 9:56

Черговий раз міська адміністрація запевняє: «Зупинити будівельний безлад у столиці – принципове завдання міської влади». Про це Читати повністю

Обама: партії домовилися про підняття держборгу

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 9:56

Президент США Барак Обама Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 9:42

Понеділок - Режисерська майстерність

Ти талановитий, творчий? Пишеш, знімаєш відео чи може танцюєш? Тоді тобі -сю... Читати повністю

Євро свято перенесли

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 9:02

Завершальний етап «КІА Драйв Туру», що мав відбутися 31 липня на Майдані Незалежності, перенесено у зв’язку із оголошеним... Читати повністю

У неділю - дощі

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 16:49

У Київській області та Києві найближчими днями - мінлива хмарність, короткочасні опади - повідомляє український гідрометцентр. Дощі прогнозують у неділ... Читати повністю

31 липня- день жалоби в Україні

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 12:58

У зв’язку з аваріями, що сталися 29 липня на шахтах "Суходільська-Східна" Луганської області та імені Бажанова ДП "Макіїввугілля" Донецької області і призвели до людських жертв, Віктор Януков... Читати повністю

На метро Хрещатик загинув чоловік

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 12:20

Вчора близько 9 вечора на станції метро "Хрещатик" загинув чоловік. За свідченнями очевидців, він несподівано кинувся вниз під потяг. 

Через надзвичайну ситуацію рух метро на "черво... Читати повністю

На "Олімпійському" укладають футбольне поле

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 12:15

На НСК "Олімпійський", розпочали облаштовувати футбольне поле - повідомляє сайт "Олімпійського" та додає фото.

Зокрема, завершують встановлення си... Читати повністю