На Гончара, попри розпорядження, все ще будують

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 12:50

На вулиці Гончара, попри розпорядження мерії, продовжується активне будівництво. О 10 годині тут відбулася запланована акція, де в чергове к... Читати повністю

Мерія: підремонтуєм театр імені Лесі Українки

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 12:25

Фасади та покрівлі будівлі та гуртожитку Національного театру російської драми відремонтують до кінця жовтня - обіцяє мерія.

... Читати повністю

Дарницький міст перекритий для авто до 8 серпня

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 12:15

Проїзд для авто Дарницьким мостом з лівого берега буде перекритий з 1 до 8 серпня - повідомляє прес-служба Південно-Західної залізниці.

Причина закриття - на залізнично-автомобіль... Читати повністю

На Хрещатику - шкільна виставка-ярмарок

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 11:25

20 та 21 серпня на Хрещатику буде загальноміський ярмарок з продажу товарів для школярів - повідомляє прес-служба мерії.

Там будуть представлені підприємства торгівлі, легкої промисловості... Читати повністю

Стартує "Формула-1" на воді

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 10:58

Чемпіонат світу "Формула-1" на воді, стартує у Вишгороді, триватиме до 31 липня і транслюватиметься на 100 країн світу - повідомляє прес-служба мерії.

Стартуватиме чемпіонат проведення... Читати повністю

Від вибуху загинуло 16 гірників

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 9:08

У місті Суходольськ Краснодонського району Луганської області на шахті „Суходільськ-Східна” стався вибух - загинуло 16 гірників, ще два з опіками в лікарні - повідомляє прес-служба МНС.... Читати повністю

Тролейбуси №14 та №38 знов не ходитимуть

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 9:03

«Київпастранс» повідомляє, що у зв’язку продовженням ремонту на бульварі Лесі Українки, рух тролейбусів за маршрутами №14 та №38 буде закрито. 

Отже, тимчасово закрию... Читати повністю

Бобер

Роман Мельник, (вiд читачiв), 29 липня 2011р. 2:54

 «Думав, що напився як свиня і накладеш на себе руки? … я прийшов аби врятувати твоє нікчемне життя. Ану підірви все, що в тебе є до бісової матері!» - так випадково знайден... Читати повністю

Открытое письмо Гаранту Конституции

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 28 липня 2011р. 20:20

Открытое письмо Гаранту Конституции - Президенту Украины – Виктору Федоровичу Януковичу

 Копия: г-ну Виктору Пшонке, Генеральному Прокур... Читати повністю

Урочище "Бичок" залишиться громадським парком

Маша Землянська, Свiдомо, 28 липня 2011р. 18:45

Окружний адміністративний суд, а саме головуючий суддя Валерій Кузьменко скасував рішення Київради, яке незаконно віддало під забудову ділянку Національного природного парку "Голосіївський", а сам... Читати повністю

У Києві шукають грабіжників на чорному Volkswagen

Маша Землянська, Свiдомо, 28 липня 2011р. 18:34

Вранці на вулиці Дмитрівській, 14 пограбували інкасаторів. Грабіжники були на чорному Volkswagen Passat, - повідомляє Магнолія ТВ.

повний номер машини свідки н... Читати повністю

На Троєщині в будинок вдарила блискавка

Маша Землянська, Свiдомо, 28 липня 2011р. 18:25

Вночі в 16-поверхівку на Закревського вдарила блискавка - попри заяву місцевих мешканців про пожежу, вогню на двох верхіх поверхах не було, - повідомляє Магнолія ТВ.

Насправді ж між дахами... Читати повністю

Завтра кияни захищатимуть Софію від забудов

Маша Землянська, Свiдомо, 28 липня 2011р. 18:07

Завтра, 29-го липня о 9.00 кияни зберуться на вулиці Гончара, щоб в чергове стати на захист Софії Київської від варварських забудов, - про це «Свідомо» дізналося від організаторів акції... Читати повністю

Третина вступників не знає теореми Піфагора

Маша Землянська, Свiдомо, 28 липня 2011р. 17:24

Третина абітурієнтів, які складали математику - показали низький рівень знань, - заявила Ірина Зайцева, яка очолює Український центру оцінювання якості освіти.

&... Читати повністю

Поспілкуйтесь з керівництвом метро в прямому ефірі

Софія Кущ, Свiдомо, 28 липня 2011р. 17:15

У прямому ефірі програми «Столиця. Спецпроект» обговорюватимуть стратегічні напрямки розвитку столичної підземки. Гість студії – начальник «Київський метрополітен», Во... Читати повністю