Автобуси № 51 та 62 змінили маршрут

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 10:38

У зв’язку з проведенням на Контрактовій площі спортивно-музичного фестивалю, 30 липня 2011 року з 9-00 до 20-30 зміниться маршрути руху автобусів № 51, 62 - повідомляє «Київпастранс&raq... Читати повністю

Останній день подачі заяв від абітурієнтів

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 10:32

Система "Електронний вступ" завершить прийом електронних заяв від абітурієнтів 30 липня.

Про це йдеться в листі Міністерства.... Читати повністю

Чоловіки обережніше – від сексу помирають

Маша Землянська, Свiдомо, 29 липня 2011р. 18:05

- Нє, ну Ви бачили взагалі таке?! Читати повністю

Справу податкових майданівців тягнуть вже місяць

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 липня 2011р. 16:58

Вже місяць справа активістів податкового майдану-2010 знаходиться в процесі передачі між апеляційним та Шевченківським районним судами, - повідомив "Свідомо" головний підозрюваний по справі Сергій... Читати повністю

Друга за день аварія на шахті-1 загинув,11 шукають

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 липня 2011р. 15:32

В Україні друга за день аварія на шахті - після вибуху у Суходольську Луганської області трагедія сталась на шахті в Макіївці Донецької області, - повідомляє прес-служба МНС.

На шахті імені... Читати повністю

"Лексус" зніс на своєму шляху три авто

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 13:35

Пізно ввечері вчора на перехресті Столичного шосе та вулиці Матикіна автомобіль "Лексус" зіткнувся з "Деу Ланос", внаслідок чого одна людина загинула -Читати повністю

На Гончара, попри розпорядження, все ще будують

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 12:50

На вулиці Гончара, попри розпорядження мерії, продовжується активне будівництво. О 10 годині тут відбулася запланована акція, де в чергове к... Читати повністю

Мерія: підремонтуєм театр імені Лесі Українки

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 12:25

Фасади та покрівлі будівлі та гуртожитку Національного театру російської драми відремонтують до кінця жовтня - обіцяє мерія.

... Читати повністю

Дарницький міст перекритий для авто до 8 серпня

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 12:15

Проїзд для авто Дарницьким мостом з лівого берега буде перекритий з 1 до 8 серпня - повідомляє прес-служба Південно-Західної залізниці.

Причина закриття - на залізнично-автомобіль... Читати повністю

На Хрещатику - шкільна виставка-ярмарок

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 11:25

20 та 21 серпня на Хрещатику буде загальноміський ярмарок з продажу товарів для школярів - повідомляє прес-служба мерії.

Там будуть представлені підприємства торгівлі, легкої промисловості... Читати повністю

Стартує "Формула-1" на воді

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 10:58

Чемпіонат світу "Формула-1" на воді, стартує у Вишгороді, триватиме до 31 липня і транслюватиметься на 100 країн світу - повідомляє прес-служба мерії.

Стартуватиме чемпіонат проведення... Читати повністю

Від вибуху загинуло 16 гірників

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 9:08

У місті Суходольськ Краснодонського району Луганської області на шахті „Суходільськ-Східна” стався вибух - загинуло 16 гірників, ще два з опіками в лікарні - повідомляє прес-служба МНС.... Читати повністю

Тролейбуси №14 та №38 знов не ходитимуть

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 9:03

«Київпастранс» повідомляє, що у зв’язку продовженням ремонту на бульварі Лесі Українки, рух тролейбусів за маршрутами №14 та №38 буде закрито. 

Отже, тимчасово закрию... Читати повністю

Бобер

Роман Мельник, (вiд читачiв), 29 липня 2011р. 2:54

 «Думав, що напився як свиня і накладеш на себе руки? … я прийшов аби врятувати твоє нікчемне життя. Ану підірви все, що в тебе є до бісової матері!» - так випадково знайден... Читати повністю

Открытое письмо Гаранту Конституции