Требования правозащтиников по ДИК 89

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 10:37

Требование правозащитников о возбуждении уголовных дел против конкретных  руководителей ДИК 89.

 Принципиальным требованием правозащитников Игоря Гаркавенко и Владимира Лесика, яв... Читати повністю

У Києві спіймали квартет квартирників

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 10:28

Правоохоронці спіймали двох вірмен, грузина та українця, які грабували квартири киян, поки ті були на роботі, - повідомляє прес-служба міліції.

«Переконавшись що нікого немає вдома, з... Читати повністю

Yandex підкаже як пошвидше їхати в метро

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 10:10

Yandex пропонує ще один сервіс: як розібратися з Київським метрополітеном.

Тут можна не тільки побачити карту метро, але й дізнатися - як краще діс... Читати повністю

Генпрокуратура: Тимошенко зловживає правами

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 9:44

Державний обвинувач у справі Юлії Тимошенко Лілія Фролова вважає, що змінюючи адвокатів підсудна еск-прем'єрка навмисно затягує судовий процес і зловживає своїми правами, - повідомляє прес-служба Г... Читати повністю

Хворих на холеру у Маріуполі більшає

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 9:31

Вже 26 людей у Маріуполі перехворіли на холеру та ще 12-о самі не хворіють, але можуть заразити інших, - повідомляє обласна СЕС.

Останньої холеру підчепила 30-річна жінка після спілкування... Читати повністю

Процесс - и ни туда и ни сюда

, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 6:42

Судья Галий С.П., что рассматривает уголовное дело в отношении  МИАРовцев ушел в отпуск.  Значит можно предположить, что экспертиза  состояния здоровья обвиняемой Вернигор  уже... Читати повністю

Дмитро Казенас: «Життю необхідне диво!»

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 0:40

«Кто поверит, кто поверит комедианту? Кто сотрёт с лица его не воду, а слёзы?» - співав Валерій Меладзе у свої кращі роки. І при всій попсовості потрапив в точку.

Лисий чоловік... Читати повністю

Депутат отримав від правоохоронців по голові

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 18:46

Депутату Остап Семерак від фракції "БЮТ-Батьківщина" поставили діагноз - черепно-мозкова травма. Про це повідомив сам потерпілий.

За його словами, тр... Читати повністю

Володарський: «Вирішив – буду продовжувати»

Софія Кущ, Свiдомо, 26 липня 2011р. 18:34

«Дружина вдарила трунаря Андрія сковорідкою, а він у відповідь зламав їй три ребра. І потрапив до в'язниці. Тут Андрія звуть «Челентано», він миє парашу у нас в кам... Читати повністю

КМДА обіцяє: у центрі поменшає реклами на третину

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 18:29

З центральних вулиць Києва буде прибрано близько 30 відсотків зовнішньої реклами, - обіцяє заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

У першу чергу рекламу приберуть з вул.... Читати повністю

Білоруси потребують підтримки

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 17:28

Завтра, 27 липня, підтримайте  білоруський народ у їхніх волевиявленнях.  О 12 годині біля Посольства Білорусі (вул. Коцюбинського, 3а)  відбудеться акція, присвячена 21-й річниці пр... Читати повністю

Тимошенко покинули напризволяще