Кияни вшанували загиблих норвежців

Світлана Лобанова, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 13:56

Об 11:00 під посольством Королівства Норвегії активісти Об’єднання «Боротьба» зібрали людей на акцію вшанування жертв терористичного акту, що стався 22 липня в Норвегії.

В... Читати повністю

Прокурор пропонує взяти Тимошенко під варту

Софія Кущ, Свiдомо, 27 липня 2011р. 13:22

Прокурор Олександр Микитенко просить суд змінити міру запобіжного заходу для Юлії Тимошенко з підписки про невиїзд на взяття під варту - повідомляє "5 канал".

Прямий ефір з зали с... Читати повністю

Завтра зранку – друга спроба взяти "Сяйво"

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 12:52

Завтра, 28-го липня о десятій ранку державний виконавець вдруге спробує увійти до забарикадованої книгарні "Сяйво" на Червоноармійській, котру у травні Господарський суд столиці повернув з приватни... Читати повністю

Завтра на Контрактовій - безплатно тест на гепатит

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 12:29

Завтра, 28-го липня з 12:00 до 15:00 на Контрактовій площі у сквері біля пам’ятника Сагайдачному кожен бажаючий зможе безкоштовно пройти перевіритися на гепатит, - повідомили "Свідомо" органі... Читати повністю

Мерія шукає гроші на рибок для зоопарку

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 12:07

Київміськадміністрація вирішила шукати інвестора для океанаріума з екзотичними рибками для Київського зоопарку, - повідомляє мерія.

Такі обіцян... Читати повністю

Адвокат Луценка поїхав оздоровлюватись

Софія Кущ, Свiдомо, 27 липня 2011р. 11:59

Продовжується судове засідання у справі екс-міністра внутрішніх справ. Юрій Луценко зазначив, що його адвокат пішов у відпустку з метою пройти... Читати повністю

Німецький вірус-вбивця вже не загроза

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 11:51

На батьківщині вірусу-вбивці Німеччині, жертвами якого стало півсотні європейців, переконують: епідемія кишкової палички E.Coli закінчилася, - Читати повністю

Легендарний "Цирк Сонця" буде 9 днів в Києві

Софія Кущ, Свiдомо, 27 липня 2011р. 11:41

Всесвітньо відомий "Cirque du Soleil" вперше відвідає Україну із шоу "Saltimbanco", з 26 листопада по 4 грудня - виступатиме у Палаці спорту. Повідомляє Читати повністю

Дачі на "Русанівських садах" знесуть вже 15 серпня

Софія Кущ, Свiдомо, 27 липня 2011р. 11:25

У середині серпня столична влада розпочне знесення Русанівських дач, які заважають будівництву Подільсько-Воскресенського мосту. Про це повідомив директор організації "Русанівські сади", Андрій Мах... Читати повністю

Зараз на Європейській - заборонена виставка

Софія Кущ, Свiдомо, 27 липня 2011р. 10:38

З 9 до 11 години на Європейській площі, біля Українського дому проходить фотовиставка "Сім смертних гріхів московських попів", яку Київська адміністрація заборонила вчора.

Акцію п... Читати повністю

Требования правозащтиников по ДИК 89

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 10:37

Требование правозащитников о возбуждении уголовных дел против конкретных  руководителей ДИК 89.

 Принципиальным требованием правозащитников Игоря Гаркавенко и Владимира Лесика, яв... Читати повністю

У Києві спіймали квартет квартирників

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 10:28

Правоохоронці спіймали двох вірмен, грузина та українця, які грабували квартири киян, поки ті були на роботі, - повідомляє прес-служба міліції.

«Переконавшись що нікого немає вдома, з... Читати повністю

Yandex підкаже як пошвидше їхати в метро

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 10:10

Yandex пропонує ще один сервіс: як розібратися з Київським метрополітеном.

Тут можна не тільки побачити карту метро, але й дізнатися - як краще діс... Читати повністю

Генпрокуратура: Тимошенко зловживає правами

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 9:44

Державний обвинувач у справі Юлії Тимошенко Лілія Фролова вважає, що змінюючи адвокатів підсудна еск-прем'єрка навмисно затягує судовий процес і зловживає своїми правами, - повідомляє прес-служба Г... Читати повністю

Хворих на холеру у Маріуполі більшає

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 9:31

Вже 26 людей у Маріуполі перехворіли на холеру та ще 12-о самі не хворіють, але можуть заразити інших, - повідомляє обласна СЕС.

Останньої холеру підчепила 30-річна жінка після спілкування... Читати повністю