КМДА обіцяє: у центрі поменшає реклами на третину

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 18:29

З центральних вулиць Києва буде прибрано близько 30 відсотків зовнішньої реклами, - обіцяє заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

У першу чергу рекламу приберуть з вул.... Читати повністю

Білоруси потребують підтримки

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 17:28

Завтра, 27 липня, підтримайте  білоруський народ у їхніх волевиявленнях.  О 12 годині біля Посольства Білорусі (вул. Коцюбинського, 3а)  відбудеться акція, присвячена 21-й річниці пр... Читати повністю

Тимошенко покинули напризволяще

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 16:58

Міліція вигнала з судового засідання по справ Юлії Тимошенко усіх народних депутатів. Про це повідомляє "Інтерфакс Україна". У залі з о... Читати повністю

МОЗ: не купайтеся на семи пляжах

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 16:38

У Києві заборонено купатися на семи пляжах, а саме:"Передмістна слобідка" і "Золотий" у Гідропарку, "Венеція" і "Молодіжний" на острові Долобецький у Дніпровському районі, "Центральний" на острові... Читати повністю

Кияни: ні - маршруткам, так - метро на Троєщині

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 16:28

Кияни найбільше потребують нову лінію метро на Троєщині та Новобіличах, замість  маршруток розвивати муніципальний транспорт, знесення кіосків у підземних переходах метро та знати пр... Читати повністю

На Перова авто підбило тролейбус

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 16:08

На бульварі Перова тролейбус з людьми зіштовхнувся з легковим авто. Про це повідомляє "Маг... Читати повністю

Обвиненные во взрыве на самом деле жертвы

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 14:04

 

«Не пытался ли он проповедовать что-либо в присутствии солдат?»

 – «Нет, Игемон, он не был многословен в этот раз.

 Единственное, чт... Читати повністю

До 20 серпня оминайте проспект Науки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2011р. 13:47

Через доробляння транспортної розв'язки на примиканні проспекту Науки до Столичного шосе, рух тут буде обмежений.

Так як встигнути доробити дорогу "Київавтодор" хоче до Дня Незалежності, об... Читати повністю

Тимошенко знову без адвокатів-хоче 3 дні на пошуки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2011р. 13:16

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко відмовилася від послуг своїх захисників Миколи Сірого та Олександра Плахотнюка.

За повідомленням УН... Читати повністю

Декрет таки враховуватиметься як стаж роботи

Маша Землянська, Свiдомо, 26 липня 2011р. 12:12

Попри перестороги, що Пенсійна реформа змінить положення про відпуски за доглядом за дитиною, декрет таки буде враховуватися батькам дитини як стаж роботи.

«Все залишилося так як і бу... Читати повністю

На Княжому Затоні - нова гімназія

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2011р. 12:09

У Дарницькому районі, на вулиці Княжий Затон, 12а, збудований новий навчальний заклад - Київська інженерна гімназія.

Мерія обіцяє відкрити її 24 серпня, в День Незалежнос... Читати повністю

Ввечері до Києва прилетить патріарх Кирил

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2011р. 11:09

У вівторок, 26 липня, о 17-й до Києва прилетить Патріарх московський і всія Русі Кирил.

На сьогодні в його планах зустріч зі Святійшим і Блаженійшим патріархом всія Грузіі Ілією Другим, кот... Читати повністю

З Вконтакте можна тепер писати електронні листи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2011р. 10:31

В соціальній мережі Вконтакте з'явився новий сервіс - відправка електронної пошти.

До листі можна додавати ті ж самі типи файлів, що і до повідомлень Вконтакте і вони будуть відображатися в... Читати повністю

Міносвіти збирається у хрестовий похід за садочки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2011р. 9:53

Міносвіти знову оголосило хрестовий похід за повернення непрацюючих чи перепроданих дитячих садочків у Києві.

За словами директора... Читати повністю