Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 9:42

Понеділок - Режисерська майстерність

Ти талановитий, творчий? Пишеш, знімаєш відео чи може танцюєш? Тоді тобі -сю... Читати повністю

Євро свято перенесли

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2011р. 9:02

Завершальний етап «КІА Драйв Туру», що мав відбутися 31 липня на Майдані Незалежності, перенесено у зв’язку із оголошеним... Читати повністю

У неділю - дощі

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 16:49

У Київській області та Києві найближчими днями - мінлива хмарність, короткочасні опади - повідомляє український гідрометцентр. Дощі прогнозують у неділ... Читати повністю

31 липня- день жалоби в Україні

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 12:58

У зв’язку з аваріями, що сталися 29 липня на шахтах "Суходільська-Східна" Луганської області та імені Бажанова ДП "Макіїввугілля" Донецької області і призвели до людських жертв, Віктор Януков... Читати повністю

На метро Хрещатик загинув чоловік

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 12:20

Вчора близько 9 вечора на станції метро "Хрещатик" загинув чоловік. За свідченнями очевидців, він несподівано кинувся вниз під потяг. 

Через надзвичайну ситуацію рух метро на "черво... Читати повністю

На "Олімпійському" укладають футбольне поле

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 12:15

На НСК "Олімпійський", розпочали облаштовувати футбольне поле - повідомляє сайт "Олімпійського" та додає фото.

Зокрема, завершують встановлення си... Читати повністю

Хочеш квиток на Євро 2012-приходь на Майдан

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 11:32

31 липня, у неділю, на Майдані буде Євро свято - повідомляє прес-служба мерії. Свято відбудеться в рамках «КІА Драйв Туру».


Офіційний спонсор чемпіонату Євро 2012 –... Читати повністю

Автобуси № 51 та 62 змінили маршрут

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 10:38

У зв’язку з проведенням на Контрактовій площі спортивно-музичного фестивалю, 30 липня 2011 року з 9-00 до 20-30 зміниться маршрути руху автобусів № 51, 62 - повідомляє «Київпастранс&raq... Читати повністю

Останній день подачі заяв від абітурієнтів

Софія Кущ, Свiдомо, 30 липня 2011р. 10:32

Система "Електронний вступ" завершить прийом електронних заяв від абітурієнтів 30 липня.

Про це йдеться в листі Міністерства.... Читати повністю

Чоловіки обережніше – від сексу помирають

Маша Землянська, Свiдомо, 29 липня 2011р. 18:05

- Нє, ну Ви бачили взагалі таке?! Читати повністю

Справу податкових майданівців тягнуть вже місяць

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 липня 2011р. 16:58

Вже місяць справа активістів податкового майдану-2010 знаходиться в процесі передачі між апеляційним та Шевченківським районним судами, - повідомив "Свідомо" головний підозрюваний по справі Сергій... Читати повністю

Друга за день аварія на шахті-1 загинув,11 шукають

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 липня 2011р. 15:32

В Україні друга за день аварія на шахті - після вибуху у Суходольську Луганської області трагедія сталась на шахті в Макіївці Донецької області, - повідомляє прес-служба МНС.

На шахті імені... Читати повністю

"Лексус" зніс на своєму шляху три авто

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 13:35

Пізно ввечері вчора на перехресті Столичного шосе та вулиці Матикіна автомобіль "Лексус" зіткнувся з "Деу Ланос", внаслідок чого одна людина загинула -Читати повністю

На Гончара, попри розпорядження, все ще будують

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 12:50

На вулиці Гончара, попри розпорядження мерії, продовжується активне будівництво. О 10 годині тут відбулася запланована акція, де в чергове к... Читати повністю

Мерія: підремонтуєм театр імені Лесі Українки

Софія Кущ, Свiдомо, 29 липня 2011р. 12:25

Фасади та покрівлі будівлі та гуртожитку Національного театру російської драми відремонтують до кінця жовтня - обіцяє мерія.

... Читати повністю