Процесс - и ни туда и ни сюда

, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 6:42

Судья Галий С.П., что рассматривает уголовное дело в отношении  МИАРовцев ушел в отпуск.  Значит можно предположить, что экспертиза  состояния здоровья обвиняемой Вернигор  уже... Читати повністю

Дмитро Казенас: «Життю необхідне диво!»

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 0:40

«Кто поверит, кто поверит комедианту? Кто сотрёт с лица его не воду, а слёзы?» - співав Валерій Меладзе у свої кращі роки. І при всій попсовості потрапив в точку.

Лисий чоловік... Читати повністю

Депутат отримав від правоохоронців по голові

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 18:46

Депутату Остап Семерак від фракції "БЮТ-Батьківщина" поставили діагноз - черепно-мозкова травма. Про це повідомив сам потерпілий.

За його словами, тр... Читати повністю

Володарський: «Вирішив – буду продовжувати»

Софія Кущ, Свiдомо, 26 липня 2011р. 18:34

«Дружина вдарила трунаря Андрія сковорідкою, а він у відповідь зламав їй три ребра. І потрапив до в'язниці. Тут Андрія звуть «Челентано», він миє парашу у нас в кам... Читати повністю

КМДА обіцяє: у центрі поменшає реклами на третину

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 18:29

З центральних вулиць Києва буде прибрано близько 30 відсотків зовнішньої реклами, - обіцяє заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

У першу чергу рекламу приберуть з вул.... Читати повністю

Білоруси потребують підтримки

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 17:28

Завтра, 27 липня, підтримайте  білоруський народ у їхніх волевиявленнях.  О 12 годині біля Посольства Білорусі (вул. Коцюбинського, 3а)  відбудеться акція, присвячена 21-й річниці пр... Читати повністю

Тимошенко покинули напризволяще

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 16:58

Міліція вигнала з судового засідання по справ Юлії Тимошенко усіх народних депутатів. Про це повідомляє "Інтерфакс Україна". У залі з о... Читати повністю

МОЗ: не купайтеся на семи пляжах

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 16:38

У Києві заборонено купатися на семи пляжах, а саме:"Передмістна слобідка" і "Золотий" у Гідропарку, "Венеція" і "Молодіжний" на острові Долобецький у Дніпровському районі, "Центральний" на острові... Читати повністю

Кияни: ні - маршруткам, так - метро на Троєщині

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 16:28

Кияни найбільше потребують нову лінію метро на Троєщині та Новобіличах, замість  маршруток розвивати муніципальний транспорт, знесення кіосків у підземних переходах метро та знати пр... Читати повністю

На Перова авто підбило тролейбус

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 16:08

На бульварі Перова тролейбус з людьми зіштовхнувся з легковим авто. Про це повідомляє "Маг... Читати повністю

Обвиненные во взрыве на самом деле жертвы

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 14:04

 

«Не пытался ли он проповедовать что-либо в присутствии солдат?»

 – «Нет, Игемон, он не был многословен в этот раз.

 Единственное, чт... Читати повністю

До 20 серпня оминайте проспект Науки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2011р. 13:47

Через доробляння транспортної розв'язки на примиканні проспекту Науки до Столичного шосе, рух тут буде обмежений.

Так як встигнути доробити дорогу "Київавтодор" хоче до Дня Незалежності, об... Читати повністю

Тимошенко знову без адвокатів-хоче 3 дні на пошуки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2011р. 13:16

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко відмовилася від послуг своїх захисників Миколи Сірого та Олександра Плахотнюка.

За повідомленням УН... Читати повністю

Декрет таки враховуватиметься як стаж роботи

Маша Землянська, Свiдомо, 26 липня 2011р. 12:12

Попри перестороги, що Пенсійна реформа змінить положення про відпуски за доглядом за дитиною, декрет таки буде враховуватися батькам дитини як стаж роботи.

«Все залишилося так як і бу... Читати повністю