Німецький вірус-вбивця вже не загроза

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 11:51

На батьківщині вірусу-вбивці Німеччині, жертвами якого стало півсотні європейців, переконують: епідемія кишкової палички E.Coli закінчилася, - Читати повністю

Легендарний "Цирк Сонця" буде 9 днів в Києві

Софія Кущ, Свiдомо, 27 липня 2011р. 11:41

Всесвітньо відомий "Cirque du Soleil" вперше відвідає Україну із шоу "Saltimbanco", з 26 листопада по 4 грудня - виступатиме у Палаці спорту. Повідомляє Читати повністю

Дачі на "Русанівських садах" знесуть вже 15 серпня

Софія Кущ, Свiдомо, 27 липня 2011р. 11:25

У середині серпня столична влада розпочне знесення Русанівських дач, які заважають будівництву Подільсько-Воскресенського мосту. Про це повідомив директор організації "Русанівські сади", Андрій Мах... Читати повністю

Зараз на Європейській - заборонена виставка

Софія Кущ, Свiдомо, 27 липня 2011р. 10:38

З 9 до 11 години на Європейській площі, біля Українського дому проходить фотовиставка "Сім смертних гріхів московських попів", яку Київська адміністрація заборонила вчора.

Акцію п... Читати повністю

Требования правозащтиников по ДИК 89

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 10:37

Требование правозащитников о возбуждении уголовных дел против конкретных  руководителей ДИК 89.

 Принципиальным требованием правозащитников Игоря Гаркавенко и Владимира Лесика, яв... Читати повністю

У Києві спіймали квартет квартирників

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 10:28

Правоохоронці спіймали двох вірмен, грузина та українця, які грабували квартири киян, поки ті були на роботі, - повідомляє прес-служба міліції.

«Переконавшись що нікого немає вдома, з... Читати повністю

Yandex підкаже як пошвидше їхати в метро

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 10:10

Yandex пропонує ще один сервіс: як розібратися з Київським метрополітеном.

Тут можна не тільки побачити карту метро, але й дізнатися - як краще діс... Читати повністю

Генпрокуратура: Тимошенко зловживає правами

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 9:44

Державний обвинувач у справі Юлії Тимошенко Лілія Фролова вважає, що змінюючи адвокатів підсудна еск-прем'єрка навмисно затягує судовий процес і зловживає своїми правами, - повідомляє прес-служба Г... Читати повністю

Хворих на холеру у Маріуполі більшає

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 9:31

Вже 26 людей у Маріуполі перехворіли на холеру та ще 12-о самі не хворіють, але можуть заразити інших, - повідомляє обласна СЕС.

Останньої холеру підчепила 30-річна жінка після спілкування... Читати повністю

Процесс - и ни туда и ни сюда

, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 6:42

Судья Галий С.П., что рассматривает уголовное дело в отношении  МИАРовцев ушел в отпуск.  Значит можно предположить, что экспертиза  состояния здоровья обвиняемой Вернигор  уже... Читати повністю

Дмитро Казенас: «Життю необхідне диво!»

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 0:40

«Кто поверит, кто поверит комедианту? Кто сотрёт с лица его не воду, а слёзы?» - співав Валерій Меладзе у свої кращі роки. І при всій попсовості потрапив в точку.

Лисий чоловік... Читати повністю

Депутат отримав від правоохоронців по голові

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 18:46

Депутату Остап Семерак від фракції "БЮТ-Батьківщина" поставили діагноз - черепно-мозкова травма. Про це повідомив сам потерпілий.

За його словами, тр... Читати повністю

Володарський: «Вирішив – буду продовжувати»

Софія Кущ, Свiдомо, 26 липня 2011р. 18:34

«Дружина вдарила трунаря Андрія сковорідкою, а він у відповідь зламав їй три ребра. І потрапив до в'язниці. Тут Андрія звуть «Челентано», він миє парашу у нас в кам... Читати повністю

КМДА обіцяє: у центрі поменшає реклами на третину

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 18:29

З центральних вулиць Києва буде прибрано близько 30 відсотків зовнішньої реклами, - обіцяє заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

У першу чергу рекламу приберуть з вул.... Читати повністю

Білоруси потребують підтримки

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 26 липня 2011р. 17:28

Завтра, 27 липня, підтримайте  білоруський народ у їхніх волевиявленнях.  О 12 годині біля Посольства Білорусі (вул. Коцюбинського, 3а)  відбудеться акція, присвячена 21-й річниці пр... Читати повністю