Air Guitar: відчуй себе рок-зіркою

Катерина Чернишова, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 16:22

У п’ятницю (22 липня), у фестиваль-ресторації «Диван», що на Бесарабці, відбувся фінал Чемпіонату Air Guirar Україна 2011.

У боротьбі за титул кращого air-гітариста Україн... Читати повністю

Катерина Чернишова, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 16:22

Читати повністю

Комерсант: забудовник Dream Town у розшуку

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 16:11

Валентин Ісак, власник корпорації "Столица", що і побудувала Dream Town, оголошений у  міжнародний розшук. Про це повідомляє видання "Коме... Читати повністю

60 літрів дармової кави

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 15:45

Найбільшу в Україні чашку кави об'ємом 60 літрів  зварили на Майдані. Каву з диво-чашки роздавали усім бажаючим з нагоди відкриття нової кав'ярні.

Рекорд був засвідчений представником... Читати повністю

Прем’єра «Фокус» від «Театра им. Которого»

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 12:58

Лялькова пантоміма чи пластичне лялькарство? В пітьмі, що панує на сцені, два види театрального мистецтва зливаються воєдино. І виходить дещо, що самі актори називають «оптичним трилером&raqu... Читати повністю

Обмежений рух на Лесі Українки

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 10:17

До 6 години 24 липня рух від вул. Кутузова до вул. Госпітальна частково обмежений. Про це повідомив Київавтодор.

Обмеження руху пояснюють капітальним ремонтом дороги на бульварі Лесі Україн... Читати повністю

Мерія: нові трамваї до Дня Незалежності

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 18:46

Місто планує придбати нові сучасні трамваї сумою близько 80 мільйонів гривень. Про це повідомила прес-служба Київської міської держадміністрації з посиланням на начальника Управління транспорту Євг... Читати повністю

У Києві побільшало потопельників

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 18:29

З початку купального сезону на київських водоймах загинуло 26 осіб. Про це повідомила прес-служба МНС.

Рятувальники мешканців  та гостей міста просять дотримуватися заходів власної без... Читати повністю

Студентів та дітей запрошують на табори

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:58

Студенти денної форми навчання запрошуються на відпочинок у літніх таборах поблизу Чорного моря ("Рута"  в Одеській обл. та "Лісний" у  м. Судак). Про це повідомляє Управління у справах с... Читати повністю

Знущателі дідуся спіймані

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:40

Міліція спіймала трьох зловмисників, що знущалися у 2008 році над чоловіком похилого віку в одному із сіл на Полтавщині. Про це повідомляє офіційний сайт МВС.

За попередніми даними, хлопцям... Читати повністю

Мерія обіцяє скейт-парки у парках Пушкіна та Нивки

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:29

Київська міська державна адміністрація разом з районами ініціювала  проект  створення  скейт-парків у парках імені Пушкіна та "Нивки" Шевченківського району. Про це "Свідомо" повідом... Читати повністю

Не чекайте увечері тролейбуси № 14 і 38

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:11

У зв’язку з ремонтними роботами  на бульварі Лесі Українки з 22 год. 40 хв. тролейбуси  № 14 і 38 їздити не будуть. Про це повідомило КП «Київпастранс».

Також за... Читати повністю

Мажор на Porsche порізав колесо мандрівника

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:01

22 липня о 13.13 на перехресті вулиць Грінченка та Протасового Яру водій коричневого Porsche Cayenne (АА 2397 ІВ) розрізав шину колеса Mazda лиш за те, що її водій відмовився порушувати правила. Пр... Читати повністю

Роковини Бабиного Яру перенесуть: в Ізраїлі свято

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 16:30

Вшанування річниці трагедії в Бибиному Яру планують перенести  з вересня на початок
жовтня  через святкування в Ізраїлі Рош ха-Шана (єврейський Новий рік). Про це повідомила прес-слу... Читати повністю

Київське МРЕО обезголовили

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 16:14

Начальника Київського МРЕВ №1, що на вул. Туполєва, 17  спіймали на хабарі працівники СБУ. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Наразі справу передали до Генеральної прокуратури. Як пові... Читати повністю