Чекайте на дощі наступного тижня

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 17:10

На завтра обіцяють хорошу сонячну погоду, а от з понеділка знову підуть дощі. Про це повідомляє Gismeteo.

Лиш у  середу очікується сонячний безхмар... Читати повністю

Як стати волонтером Євро 2012

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 16:53

Чемпіонат Євро 2012 розпочнеться менш ніж за рік, але підготовка волонтерів стартує вже з наступного місяця. Усього буде залучено близько 12 тисяч волонтерів з усіє України. Про це повідомляє сайт&... Читати повністю

Air Guitar: відчуй себе рок-зіркою

Катерина Чернишова, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 16:22

У п’ятницю (22 липня), у фестиваль-ресторації «Диван», що на Бесарабці, відбувся фінал Чемпіонату Air Guirar Україна 2011.

У боротьбі за титул кращого air-гітариста Україн... Читати повністю

Катерина Чернишова, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 16:22

Читати повністю

Комерсант: забудовник Dream Town у розшуку

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 16:11

Валентин Ісак, власник корпорації "Столица", що і побудувала Dream Town, оголошений у  міжнародний розшук. Про це повідомляє видання "Коме... Читати повністю

60 літрів дармової кави

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 15:45

Найбільшу в Україні чашку кави об'ємом 60 літрів  зварили на Майдані. Каву з диво-чашки роздавали усім бажаючим з нагоди відкриття нової кав'ярні.

Рекорд був засвідчений представником... Читати повністю

Прем’єра «Фокус» від «Театра им. Которого»

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 12:58

Лялькова пантоміма чи пластичне лялькарство? В пітьмі, що панує на сцені, два види театрального мистецтва зливаються воєдино. І виходить дещо, що самі актори називають «оптичним трилером&raqu... Читати повністю

Обмежений рух на Лесі Українки

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 10:17

До 6 години 24 липня рух від вул. Кутузова до вул. Госпітальна частково обмежений. Про це повідомив Київавтодор.

Обмеження руху пояснюють капітальним ремонтом дороги на бульварі Лесі Україн... Читати повністю

Мерія: нові трамваї до Дня Незалежності

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 18:46

Місто планує придбати нові сучасні трамваї сумою близько 80 мільйонів гривень. Про це повідомила прес-служба Київської міської держадміністрації з посиланням на начальника Управління транспорту Євг... Читати повністю

У Києві побільшало потопельників

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 18:29

З початку купального сезону на київських водоймах загинуло 26 осіб. Про це повідомила прес-служба МНС.

Рятувальники мешканців  та гостей міста просять дотримуватися заходів власної без... Читати повністю

Студентів та дітей запрошують на табори

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:58

Студенти денної форми навчання запрошуються на відпочинок у літніх таборах поблизу Чорного моря ("Рута"  в Одеській обл. та "Лісний" у  м. Судак). Про це повідомляє Управління у справах с... Читати повністю

Знущателі дідуся спіймані

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:40

Міліція спіймала трьох зловмисників, що знущалися у 2008 році над чоловіком похилого віку в одному із сіл на Полтавщині. Про це повідомляє офіційний сайт МВС.

За попередніми даними, хлопцям... Читати повністю

Мерія обіцяє скейт-парки у парках Пушкіна та Нивки

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:29

Київська міська державна адміністрація разом з районами ініціювала  проект  створення  скейт-парків у парках імені Пушкіна та "Нивки" Шевченківського району. Про це "Свідомо" повідом... Читати повністю

Не чекайте увечері тролейбуси № 14 і 38

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:11

У зв’язку з ремонтними роботами  на бульварі Лесі Українки з 22 год. 40 хв. тролейбуси  № 14 і 38 їздити не будуть. Про це повідомило КП «Київпастранс».

Також за... Читати повністю

Мажор на Porsche порізав колесо мандрівника

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:01

22 липня о 13.13 на перехресті вулиць Грінченка та Протасового Яру водій коричневого Porsche Cayenne (АА 2397 ІВ) розрізав шину колеса Mazda лиш за те, що її водій відмовився порушувати правила. Пр... Читати повністю