Табачник спілкується через неіснуючу сторінку FB

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2011р. 9:18

Міністр освіти Дмитро Табачник вже тиждень спілкується з усіма охочими через... неіснуючу сторінку на соцмережі Facebook.

Тиждень тому міністр Читати повністю

"Грифон" знову нам'яв боки БЮТівцям у суді

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2011р. 9:11

Під час засідання суду по справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко 25 липня у залі сталася сутичка між "Грифоном" і депутатами Блоку Юлії Тимошенко.

За повідомленням Української правди, все почал... Читати повністю

До 2020 року обіцяють 26 нових станцій метро

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 25 липня 2011р. 18:39

За найближчі дев'ять років передбачається відкрити додатково 26 станцій метро, чотири пересадочних вузли та два входи (виходи) на діючих станціях. Про це повідомляє прес-служба Міністерства ін... Читати повністю

Яку курку-гриль нам продають

Маша Землянська, Свiдомо, 25 липня 2011р. 18:10

- Одразу відчула – щось не те. Спочатку мені стало зле – нудило, температура. Коли ледь не втратила свідомість – викликала швидку. На другий день в лікарні дізналася – сальм... Читати повністю

Виставка в під`їзді

Єгор Соболєв, Свiдомо, 25 липня 2011р. 17:31

Про проект

В Україні легіон талановитих художників, які невтомно творять красу. Але їх мало хто знає і ще менше - шанує.

Чому в наших під`їздах сумно, а почасту й б... Читати повністю

На волю вийдуть туберкульозники

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 25 липня 2011р. 16:54

За три місяці на волю вийдуть засуджені, які найбільш уразливі, - Янукович підписав Закон "Про амністію". Зокрема,... Читати повністю

У Києві з'явиться пам'ятка Лесю Курбасу

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 25 липня 2011р. 15:49

Пам'ятну бронзову дошку першому Народному артисту України Лесю Курбасу обіцяють встановити в Києві. Таку ідею підтримала  Комісія Київради з питань культури та туризму.

Про це повідоми... Читати повністю

Шукаєте пару для тварин - заходьте на сайт

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 25 липня 2011р. 15:20

Другу половинку домашньому улюбленцю можна знайти в Інтернеті. В Україні стартувала перша соціальна мережа для домашніх тварин і їх хазяїв за адресою mordashki.... Читати повністю

Киянин погрожував вибухами та хімзброєю - спіймали

Маша Землянська, Свiдомо, 25 липня 2011р. 14:52

Міліція спіймала 42-річного киянина, який погрожував підірвати метро та використати хімічну зброю біля Лаври, - повідомляє прес-служба київської служби безпеки.

Чоловік про свої наміри пові... Читати повністю

Google+ оголосило війну нікнеймам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2011р. 14:21

Нова соціальна мережа від Інтернет-гуру Google масово блокує облікові записи своїх користувачів.

Причина - недотримання вимоги про використання своїх реальних імен і прізвищ. Ті, хто викори... Читати повністю

Університет Шевченка полює за 200-бальниками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2011р. 13:13

Столичний університет Шевченка відкрив "полювання" за кращими абітурієнтами цього року.

Так, університет зробив запит до Українського центру оцінювання якості освіти з проханням надати інфо... Читати повністю

Проблеми з ЖКГ - вмикайте ТРК "Київ"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2011р. 13:08

З понеділка, 25 липня, телеканал "Київ" почне ще один цикл передач, присвячених житлово-комунальному господарству міста.

Кожного дня о 16:10 сюди приходитимуть експерти з ЖКГ, щоб обговорит... Читати повністю

Азаров вирішив платити чорнобильцям менше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2011р. 12:42

Уряд вирішив зменшити пенсії для ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС і тих, хто внаслідок цього постраждав.

Так, за постановою 7... Читати повністю

Мінінфраструктури зніматиме себе на відео

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2011р. 12:07

Міністерство інфраструктури відкрило власний канал на Ютубі.

За повідомленням, тут буде відео з прес-конференцій, інших публічних заходів міністерства.

Адреса каналу - Читати повністю

Янукович відрізав шматок ботанічного саду в Києві

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2011р. 11:34

Президент Віктор Янукович "відрізав" півгектара землі, що належала ботанічному саду Гришка в Києві.

Землю, згідно наказу президентаЧитати повністю