Янукович відрізав шматок ботанічного саду в Києві

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2011р. 11:34

Президент Віктор Янукович "відрізав" півгектара землі, що належала ботанічному саду Гришка в Києві.

Землю, згідно наказу президентаЧитати повністю

Твіттер Тимошенко тепер свідчитиме проти неї

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2011р. 11:14

Суддя Родіон Кірєєв долучив до матеріалів справи Твіттер екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

За повідомленням Української правди, відповідне рішення він ухвалив Читати повністю

Бабуся ледь не загинула через любов до серіалів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2011р. 11:08

У понеділок, 25 липня, о пів на п'яту ранку в одній з квартир 10-поверхівки на Каштановій, 8а сталася пожежа.

За повідомленням пожежників, загоряння спричинило коротке замкнення в телевізор... Читати повністю

МОН продовжує нав'язувати вишам Електронний вступ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2011р. 11:05

Міносвіти продовжує нав'язувати ректорам університетів прийом документів вступників через цьогорічний експеримент - Електронний вступ.

Попри заяви міністра освіти Дмитра Табачника у березні... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2011р. 10:57

Понеділок - POETRY CONTENT

Катя Бабкіна та Маша Драгіна - філологи, журналістки і митці - представлять свої... Читати повністю

Янукович звільнив затриманого за хабар Волгу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2011р. 10:55

Президент Віктор Янукович звільнив Василя Волгу, що нині перебуває в СІЗО, з посади Голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг.

Офіційна причина - порушення присяг... Читати повністю

Чехи зняли фільм про українських повстанців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2011р. 10:52

Чеські режисери зняли документальний фільм про Українську повстанську армію.

Над фільмом працювала група чеських фахівців - істориків і публіцистів. Головними його героями є учасники подій... Читати повністю

Суд вирішив почитати Твіттер Тимошенко

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2011р. 10:43

Обвинувачувальна сторона у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко взялося читати її Твіттер прямо під час засідання суду.

За повідомленням Української правди... Читати повністю

Міносвіти щотижня звітує по друку підручників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2011р. 9:36

Міносвіти заявляє - підручники для 11-класників, котрі цьогоріч за планом мають повністю оновитися, вже "їдуть" до шкіл.

За повідомленням Міносвіти, вже надруковано 30% потрібних книг -&nbs... Читати повністю

Процесс. Прочти, чтобы не стать следующей жертвой

, (вiд читачiв), 24 липня 2011р. 18:45

Пострадавшие: Мигулев Алексей Юрьевич,  Мигулева Нина Михайловна

МИАР:

  1. Моргун  Александр Сергеевич
  2. Микулич Иван Емельянович 
  3. Прокопенко Оле... Читати повністю

Чекайте на дощі наступного тижня

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 17:10

На завтра обіцяють хорошу сонячну погоду, а от з понеділка знову підуть дощі. Про це повідомляє Gismeteo.

Лиш у  середу очікується сонячний безхмар... Читати повністю

Як стати волонтером Євро 2012

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 16:53

Чемпіонат Євро 2012 розпочнеться менш ніж за рік, але підготовка волонтерів стартує вже з наступного місяця. Усього буде залучено близько 12 тисяч волонтерів з усіє України. Про це повідомляє сайт&... Читати повністю

Air Guitar: відчуй себе рок-зіркою

Катерина Чернишова, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 16:22

У п’ятницю (22 липня), у фестиваль-ресторації «Диван», що на Бесарабці, відбувся фінал Чемпіонату Air Guirar Україна 2011.

У боротьбі за титул кращого air-гітариста Україн... Читати повністю

Катерина Чернишова, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 16:22

Читати повністю

Комерсант: забудовник Dream Town у розшуку