Знущателі дідуся спіймані

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:40

Міліція спіймала трьох зловмисників, що знущалися у 2008 році над чоловіком похилого віку в одному із сіл на Полтавщині. Про це повідомляє офіційний сайт МВС.

За попередніми даними, хлопцям... Читати повністю

Мерія обіцяє скейт-парки у парках Пушкіна та Нивки

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:29

Київська міська державна адміністрація разом з районами ініціювала  проект  створення  скейт-парків у парках імені Пушкіна та "Нивки" Шевченківського району. Про це "Свідомо" повідом... Читати повністю

Не чекайте увечері тролейбуси № 14 і 38

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:11

У зв’язку з ремонтними роботами  на бульварі Лесі Українки з 22 год. 40 хв. тролейбуси  № 14 і 38 їздити не будуть. Про це повідомило КП «Київпастранс».

Також за... Читати повністю

Мажор на Porsche порізав колесо мандрівника

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:01

22 липня о 13.13 на перехресті вулиць Грінченка та Протасового Яру водій коричневого Porsche Cayenne (АА 2397 ІВ) розрізав шину колеса Mazda лиш за те, що її водій відмовився порушувати правила. Пр... Читати повністю

Роковини Бабиного Яру перенесуть: в Ізраїлі свято

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 16:30

Вшанування річниці трагедії в Бибиному Яру планують перенести  з вересня на початок
жовтня  через святкування в Ізраїлі Рош ха-Шана (єврейський Новий рік). Про це повідомила прес-слу... Читати повністю

Київське МРЕО обезголовили

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 16:14

Начальника Київського МРЕВ №1, що на вул. Туполєва, 17  спіймали на хабарі працівники СБУ. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Наразі справу передали до Генеральної прокуратури. Як пові... Читати повністю

Холера не вщухає - новий випадок

Маша Землянська, Свiдомо, 22 липня 2011р. 16:01

У Маріуполі новий випадок холери - 36-річний чоловік став вже 24-им хворим на гостру кишкову недугу, - повідомляє обласна санітарна служба.

Окрім хворих в Маріуполі 12 носії холери, самі во... Читати повністю

Обережно-люк, або: як "я" впала

Софія Кущ, Свiдомо, 22 липня 2011р. 15:38

Одного погожого літнього дня я вийшла з метро Нивки та питаючи у людей на зупинці про потрібну мені маршрутку, зробила невеликий крок вбік. Крок цей був необережний, бо вже за мить я летіла вниз на... Читати повністю

Олександр Володарський вийшов на свободу

Софія Кущ, Свiдомо, 22 липня 2011р. 15:21

На свободу вийшов Олександр Володарський, автор акції "Секс" під Верховною Радою. З 1 березня він відбував покарання у виправному закладі №... Читати повністю

Тимошенко: Вирок вже написаний

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 15:16

Прокурор зачитав обвинувачення з  невірними датами, термінами і обставинами. Про це написала Юлія Тимошенко у Twitter.

ЇЇ захисник в... Читати повністю

Українці дітей хочуть - але не багато

Маша Землянська, Свiдомо, 22 липня 2011р. 14:29

В Україні більшає кількість родин з дітьми. Проте більшість з них зупиняється на одній дитині, - повідомляє Державний комітет зі статистики.

За 20 р... Читати повністю

Google.ua більше не пропонуватиме покохатися

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 липня 2011р. 13:00

Компанія Google відібрала в українського сайту знайомств домен google.ua. 

За повідомленням Телекритики, кілька років він... Читати повністю

Метро: Dream Town не має провалитися

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 12:48

Торгівельно-розважальний центр ніяк не дотикається до тунелів метро, над якими він розміщений. І робота Dream Town не впливає на метрополітен. Про це повідомила прес-служба Київського метрополітену... Читати повністю

Українці не визначилися з постаттю Сталіна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 липня 2011р. 12:44

Українці не визначилися з тезою – «Чи був Йосип Сталін великим вождем».

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Не згод... Читати повністю

Хенкс, Хенкс і ще раз Хенкс. Прем'єра Ларрі Краун.

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 11:40

«Речі, якими ти володієш, рано чи пізно оволодівають тобою. Варто втратити надію, і отримуєш свободу» -  герой роману Чака Паланіка повстає проти суспільства споживання, яке заважа... Читати повністю