Прем’єра «Фокус» від «Театра им. Которого»

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 12:58

Лялькова пантоміма чи пластичне лялькарство? В пітьмі, що панує на сцені, два види театрального мистецтва зливаються воєдино. І виходить дещо, що самі актори називають «оптичним трилером&raqu... Читати повністю

Обмежений рух на Лесі Українки

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 23 липня 2011р. 10:17

До 6 години 24 липня рух від вул. Кутузова до вул. Госпітальна частково обмежений. Про це повідомив Київавтодор.

Обмеження руху пояснюють капітальним ремонтом дороги на бульварі Лесі Україн... Читати повністю

Мерія: нові трамваї до Дня Незалежності

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 18:46

Місто планує придбати нові сучасні трамваї сумою близько 80 мільйонів гривень. Про це повідомила прес-служба Київської міської держадміністрації з посиланням на начальника Управління транспорту Євг... Читати повністю

У Києві побільшало потопельників

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 18:29

З початку купального сезону на київських водоймах загинуло 26 осіб. Про це повідомила прес-служба МНС.

Рятувальники мешканців  та гостей міста просять дотримуватися заходів власної без... Читати повністю

Студентів та дітей запрошують на табори

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:58

Студенти денної форми навчання запрошуються на відпочинок у літніх таборах поблизу Чорного моря ("Рута"  в Одеській обл. та "Лісний" у  м. Судак). Про це повідомляє Управління у справах с... Читати повністю

Знущателі дідуся спіймані

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:40

Міліція спіймала трьох зловмисників, що знущалися у 2008 році над чоловіком похилого віку в одному із сіл на Полтавщині. Про це повідомляє офіційний сайт МВС.

За попередніми даними, хлопцям... Читати повністю

Мерія обіцяє скейт-парки у парках Пушкіна та Нивки

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:29

Київська міська державна адміністрація разом з районами ініціювала  проект  створення  скейт-парків у парках імені Пушкіна та "Нивки" Шевченківського району. Про це "Свідомо" повідом... Читати повністю

Не чекайте увечері тролейбуси № 14 і 38

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:11

У зв’язку з ремонтними роботами  на бульварі Лесі Українки з 22 год. 40 хв. тролейбуси  № 14 і 38 їздити не будуть. Про це повідомило КП «Київпастранс».

Також за... Читати повністю

Мажор на Porsche порізав колесо мандрівника

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 17:01

22 липня о 13.13 на перехресті вулиць Грінченка та Протасового Яру водій коричневого Porsche Cayenne (АА 2397 ІВ) розрізав шину колеса Mazda лиш за те, що її водій відмовився порушувати правила. Пр... Читати повністю

Роковини Бабиного Яру перенесуть: в Ізраїлі свято

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 16:30

Вшанування річниці трагедії в Бибиному Яру планують перенести  з вересня на початок
жовтня  через святкування в Ізраїлі Рош ха-Шана (єврейський Новий рік). Про це повідомила прес-слу... Читати повністю

Київське МРЕО обезголовили

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 16:14

Начальника Київського МРЕВ №1, що на вул. Туполєва, 17  спіймали на хабарі працівники СБУ. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Наразі справу передали до Генеральної прокуратури. Як пові... Читати повністю

Холера не вщухає - новий випадок

Маша Землянська, Свiдомо, 22 липня 2011р. 16:01

У Маріуполі новий випадок холери - 36-річний чоловік став вже 24-им хворим на гостру кишкову недугу, - повідомляє обласна санітарна служба.

Окрім хворих в Маріуполі 12 носії холери, самі во... Читати повністю

Обережно-люк, або: як "я" впала

Софія Кущ, Свiдомо, 22 липня 2011р. 15:38

Одного погожого літнього дня я вийшла з метро Нивки та питаючи у людей на зупинці про потрібну мені маршрутку, зробила невеликий крок вбік. Крок цей був необережний, бо вже за мить я летіла вниз на... Читати повністю

Олександр Володарський вийшов на свободу

Софія Кущ, Свiдомо, 22 липня 2011р. 15:21

На свободу вийшов Олександр Володарський, автор акції "Секс" під Верховною Радою. З 1 березня він відбував покарання у виправному закладі №... Читати повністю

Тимошенко: Вирок вже написаний

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 15:16

Прокурор зачитав обвинувачення з  невірними датами, термінами і обставинами. Про це написала Юлія Тимошенко у Twitter.

ЇЇ захисник в... Читати повністю