Грабіжника видав жіночий аксесуар

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 15:34

Вранці співробітники Державної служби охорони затримали грабіжника, якого видав жіночий аксесуар. Правоохоронці просто патрулювали свою ділянку, як помітили хлопця, який біг у руках і у руках трима... Читати повністю

Академії агронаук повернули будинок на 127 мл

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 15:23

Господарським суд вирішив повернути у власність Національній академії аграрних наук будинок на Суворова, 9 площею майже 5 тисяч квадратних метрів і вартістю - 127 мільйонів гривень, - повідомляє пр... Читати повністю

В суботу приходьте за дармовою кавою на Майдан

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 13:46

В суботу, 23 липня, на Майдані Незалежності встановлять найбільшу в Україні чашку кави.

Її об'єм - 60 літрів. Готуватимуть американо цілу годину.

Організатор дійства - мережа кафе C... Читати повністю

Гості Євро йтимуть у метро за Інтернетом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 13:28

Столичне метро уряд планує обладнати мобільним інтернетом до Євро-2012.

На це уряд вилілив 224,5 мільйони гривень.

В планах - не тільки поліпшити зв'язок в метро, який можна викорис... Читати повністю

Табачник взявся за ще одну електронну базу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 13:04

Уряд дозволив Міносвіти почати створювати Єдину державну електронну базу з питань освіти.

Згідно постанови, це... Читати повністю

Організатор отруйної вечері Ющенка вже в Україні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 12:38

Виконуючий обов`язки генпрокурора Ренат Кузьмін підтвердив, що колишній перший заступник голови СБУ Володимир Сацюк перебуває в Україні.

Читати повністю

На Оболоні чоловік покусав журналістку в ліфті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 12:19

У середу, 20 липня, близкьо 3-ї ранку в ліфті одного з будинків на Оболоні чоловік покусав жінку в кабіні ліфта.

Жінка виявилася журналісткою, щоправда міліція не повідомила про місце її ро... Читати повністю

Мерія обіцяє новий дитсадок на Троєщині до 24.08

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 12:15

Мерія обіцяє відкрити новий дитячий садочок у 24-му мікрорайоні житлового масиву Вигурівщина-Троєщина на Лисківській до Дня Незалежності.

Садочок, за повідомленням мерії, має три повер... Читати повністю

Хочеш до Європи - краще щепись від кору

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 11:51

Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує усім, хто їхатиме до Європи зробити щеплення від кору. Там зараз спалах гострої інфекційної хвороби, - повідомляє ВООЗ.

За їхніми даними, з... Читати повністю

Залізниця продовжить безкоштовно возити сиріт

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 11:40

Укрзалізниця продовжить в цьому році возити дітей-сиріт та дітей-інвалідів безкоштовно.

За повідомленням прес-служби компанії, акція ця почалася ще у 2000 році і було вирішено продовжити її... Читати повністю

Дорожники "роздягнули" Червоноармійську

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 11:36

Автодорожники на Червоноармійській, між станціями метро "Льва Толстого" і "Олімпійська" знімають стару гранітну бруківку.

За повідомленням Київавтодору, це не значить, що історичні камінці... Читати повністю

Зварювальник постраждав від бензобаку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 11:01

У середу, 20 липня о третій годині дня на одній з автобаз в Дарницькому районі загорівся автомобіль "МАН".

За повідомленням МНСників, загорянн... Читати повністю

Скутеристи вбили пару на човні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 10:09

За Києвом, на Дніпрі, біля Жукова острова, хлопці на водному скутері врізалися у човен.

За повідомленням Сегодня, човнярі Євген Савченко і Світлана Дро... Читати повністю

На День хрещення Русі столицю запалить Ваєнга

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 9:37

В День хрещення Русі - 28 липня - на Співочому полі буде великий концерт.

Хедлайнер - російська співачка Олена Ваєнга. Крім неї гратимуть С.К.А.Й і Джанго.

Початок о 18-й.

&... Читати повністю

Мінекономіки тепер буде чатитись у Фейсбуці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 9:05

Міністерство економічного розвитку і торгівлі завело свою сторінку Читати повністю