Поруч з Десятинкою влаштували парковку

Маша Землянська, Свiдомо, 20 липня 2011р. 15:08

Під заповідною зоною Старокиївської гори, на якій знаходятьсяч залишки Десятинної церкви, паркуються машини. Депутат фракції «БЮТ» у Київраді та голова комісії з питань культури та тури... Читати повністю

Відсвяткувати день народження в музеї

Софія Кущ, Свiдомо, 20 липня 2011р. 14:50

Де відсвяткувати день народження: вдома, в кав'ярні чи на природі? Художній музей відповідає - прямо у нас, в музеї!

І пропонує три програми на вибір: "Музейну", "Незабутню" та "Творчу". Зв... Читати повністю

Кабмін знову хоче ядерне сховище під Києвом

Маша Землянська, Свiдомо, 20 липня 2011р. 14:45

Кабінет міністрів вдруге пропонує зберігати відпрацьоване ядерне поливо під Києвом у зоні відчуження між селами Стара Красниця, Буряківка, Чистогалівка та Стечанка, -... Читати повністю

У м'ясі "Курка Чеботурка" знайшли антибіотик

Маша Землянська, Свiдомо, 20 липня 2011р. 13:50

У м'ясі птиці від Володимир-Волинського виробника "Курка Чеботурка" знайшли антибіотик левоміцетинЧитати повністю

Міліція радить шкварити зловмисників цигаркою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 13:45

 

Міліція попереджає - найчастіше від вуличних пограбувань потерпають підлітки, літні люди, жінки та чоловіки напідпитку.

«Існує безліч засобів захисту від вуличних напад... Читати повністю

Розрекламовані ліки - №1 серед підробок

Маша Землянська, Свiдомо, 20 липня 2011р. 13:21

Лідер серед фальсифікованих ліків, які продаються у наших аптеках - ті, що найбільше рекламуються, - заявляє голова Державної інспекції з якості лік... Читати повністю

Мерія обіцяє почистити парки до Дня Незалежності

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 13:21

Мерія обіцяє привести столичні парки до порядку до Дня Незалежності.

Так, у Голосіївському районі міста обіцяють прибрати територію біля бібліотеки Вернадського та при виїзді на Голосіївськ... Читати повністю

Головний трофей Євро-2012 вже в Києві

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 13:11

Кубок Європи, який буде розіграний на чемпіонаті Європи на Україні та в Польщі в 2012 році, приїхав у Київ.

Він вже побував у Польщі і у Львові. До речі, кубок чемпіонату Європи з футб... Читати повністю

Могилянка зібрала перли вступної кампанії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 13:06

Студенти і викладачі Києво-Могилянської академії, що працюють у Приймальній комісії, вирішили зібрати найсмішніші цитати вступників.

Всього їх більше 80. Ось кілька з них: "Абітурієнт: ... Читати повністю

Азаров пригрозив Аніщенко відірваною головою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 12:44

Прем'єр-міністр Микола Азаров пригрозив міністру охорони здоров'я Олександру Аніщенко відірваною головою за ситуацію, що склалася з недостачею ліків для хворих на гемофілію.

Прямо на засіда... Читати повністю

Українські діти знову отруїлися у Болгарії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 11:27

В туристичному комплексі у місті Несебр в Болгарії отруїлися троє українських дітей-відпочивальників.

За повідомленням Міністерства зовнішніх справ, загалом захворіло десятеро відпочиваючих... Читати повністю

Чоловік впав з 15-метрової висоти - вижив

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 11:07

48-річний кияни Юрій Демченко впав у шахту ліфту, де було 15 метрів висоти, і вижив.

За повідомленням прес-служби Міністерства надзвичайних ситуацій, сталося це на Механізаторів,2. Демченко... Читати повністю

"Київ" пропонує Вам потеревенити з чиновниками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 10:36

З понеділка на телеканалі "Київ" стартував цикл передач "Столиці.Спецпроект", де дискутують на тему Стратегії розвитку столиці до 2025 року.

Кожного дня на екрані буде з'являтися один з чин... Читати повністю

Яму на вулиці Теліги вже залатали

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 10:25

Яму, що утворилася через провал асфальту на вулиці Теліги, вже залатали.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба столичної мерії.

Щоправда, рух в напрямку Дорогожичів по... Читати повністю

Мерія обіцяє відкрити "Сяйво" в листопаді

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 10:16

Столична мерія обіцяє відкрити книгарню "Сяйво", котру у травні Господарський суд столиці у травні повернув з приватних рук місту, до Дня визволення Києва у листопаді.

Про це заявив заступн... Читати повністю