Розрекламовані ліки - №1 серед підробок

Маша Землянська, Свiдомо, 20 липня 2011р. 13:21

Лідер серед фальсифікованих ліків, які продаються у наших аптеках - ті, що найбільше рекламуються, - заявляє голова Державної інспекції з якості лік... Читати повністю

Мерія обіцяє почистити парки до Дня Незалежності

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 13:21

Мерія обіцяє привести столичні парки до порядку до Дня Незалежності.

Так, у Голосіївському районі міста обіцяють прибрати територію біля бібліотеки Вернадського та при виїзді на Голосіївськ... Читати повністю

Головний трофей Євро-2012 вже в Києві

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 13:11

Кубок Європи, який буде розіграний на чемпіонаті Європи на Україні та в Польщі в 2012 році, приїхав у Київ.

Він вже побував у Польщі і у Львові. До речі, кубок чемпіонату Європи з футб... Читати повністю

Могилянка зібрала перли вступної кампанії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 13:06

Студенти і викладачі Києво-Могилянської академії, що працюють у Приймальній комісії, вирішили зібрати найсмішніші цитати вступників.

Всього їх більше 80. Ось кілька з них: "Абітурієнт: ... Читати повністю

Азаров пригрозив Аніщенко відірваною головою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 12:44

Прем'єр-міністр Микола Азаров пригрозив міністру охорони здоров'я Олександру Аніщенко відірваною головою за ситуацію, що склалася з недостачею ліків для хворих на гемофілію.

Прямо на засіда... Читати повністю

Українські діти знову отруїлися у Болгарії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 11:27

В туристичному комплексі у місті Несебр в Болгарії отруїлися троє українських дітей-відпочивальників.

За повідомленням Міністерства зовнішніх справ, загалом захворіло десятеро відпочиваючих... Читати повністю

Чоловік впав з 15-метрової висоти - вижив

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 11:07

48-річний кияни Юрій Демченко впав у шахту ліфту, де було 15 метрів висоти, і вижив.

За повідомленням прес-служби Міністерства надзвичайних ситуацій, сталося це на Механізаторів,2. Демченко... Читати повністю

"Київ" пропонує Вам потеревенити з чиновниками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 10:36

З понеділка на телеканалі "Київ" стартував цикл передач "Столиці.Спецпроект", де дискутують на тему Стратегії розвитку столиці до 2025 року.

Кожного дня на екрані буде з'являтися один з чин... Читати повністю

Яму на вулиці Теліги вже залатали

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 10:25

Яму, що утворилася через провал асфальту на вулиці Теліги, вже залатали.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба столичної мерії.

Щоправда, рух в напрямку Дорогожичів по... Читати повністю

Мерія обіцяє відкрити "Сяйво" в листопаді

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 10:16

Столична мерія обіцяє відкрити книгарню "Сяйво", котру у травні Господарський суд столиці у травні повернув з приватних рук місту, до Дня визволення Києва у листопаді.

Про це заявив заступн... Читати повністю

Київ програє Львову за кількістю абітурієнтів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 9:46

Львівські університети цьогоріч - лідери вступної кампанії.

Так, станом на 18 липня найбільше заяв було подано саме до львівських грандів - "Львівської політехніки" - 17 597 заяв і Львівськ... Читати повністю

Помер "Смуглянка" із "В бой идут одни старики"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 9:38

На 58-му році життя помер актор Сергій Підгорний.

Він запам'ятався кіноманам як виконавець ролі Смуглянки у легендарному фільмі "В бой идут одни старики".

Жив він в Ірпені, під Києв... Читати повністю

Процесс

, (вiд читачiв), 20 липня 2011р. 6:50

С апреля 2011 года  в Киевском районном суде Одессы  идет уголовный процесс по делу преступной группировки «МИАР».  В данное время судят 18 человек  по несколь... Читати повністю

На зупинках з'являються написи про заборону курити