Київ програє Львову за кількістю абітурієнтів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 9:46

Львівські університети цьогоріч - лідери вступної кампанії.

Так, станом на 18 липня найбільше заяв було подано саме до львівських грандів - "Львівської політехніки" - 17 597 заяв і Львівськ... Читати повністю

Помер "Смуглянка" із "В бой идут одни старики"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 9:38

На 58-му році життя помер актор Сергій Підгорний.

Він запам'ятався кіноманам як виконавець ролі Смуглянки у легендарному фільмі "В бой идут одни старики".

Жив він в Ірпені, під Києв... Читати повністю

Процесс

, (вiд читачiв), 20 липня 2011р. 6:50

С апреля 2011 года  в Киевском районном суде Одессы  идет уголовный процесс по делу преступной группировки «МИАР».  В данное время судят 18 человек  по несколь... Читати повністю

На зупинках з'являються написи про заборону курити

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 18:49

"Курити на зупинці заборонено", - більше семи сотень зупинок громадського транспорту у Києві обладнали такими написами. До 2012-го року мерія обіцяє такі з попередження на решті зупинок, яких у сто... Читати повністю

Києвознавець про історію Щекавиці

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 18:22

Історик та Києвознавець Михайло Кальницький виклав на своєму блозі фотографії, як виглядала Щекавиця та найближчих до неї вулиці ще на почат... Читати повністю

Чим загрожує аквапарк Юрського періоду

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 19 липня 2011р. 17:38

"Один з найбільших критих аквапарків в Європі!", - рекламує адміністрація торгівельно-розважального центру Dream Town новий аквапарк, що відкрився у п`ятницю. Для пасажирів, що проїзжають між станц... Читати повністю

Василя Волгу підозрюють у корупції- забрали в СІЗО

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 17:05

Генпрокуратура затримала голову Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Василя Волгу, - повідомляє прес-служба слідчих.

В повідомленні пояснюють, Волгу підозрюють у корупці... Читати повністю

Ввечері не ходитимуть тробейбуси №14 та №38

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 16:41

19-го липня з 21.45 не ходитимуть тролейбуси №14 та №38, - повідомляє прес-служба мерії.

Тролейбуси не їздять - бо проходить ремонт дороги від площі Лесі Українки до вулиці Госпітальної....
Читати повністю

Бульвар Шевченка та ще 5 проблемних доріг Києва

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 16:35

На перетині проспекту Науки та Столичного шосе, на Набережному шосе (в районі станції метро «Дніпро»), на Наддніпрянському шосе, на бульварі Шевченка, Лесі Українки та на проспекті Бажа... Читати повністю

Підлітки вкрали кисень у хворих – хотіли пива

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 16:05

Троє підлітків від 16-ти до 18-ти років вкрали труби з кисневої станції лікарні, які подавати кисень хворим у реанімацію, - повідомляє прес-служба міліції.

За поцуплене хлопці отримали 50 г... Читати повністю

Перекинувся автобус з дітьми - їхав з Болгарії

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 15:20

В 70-ти кілометрах від українського кордону, на Румунській трасі перекинувся автобус, що віз відпочиваючих до Києва з Болгарії. В автобусі було 28 дітей, - повідомляє Міністерство закордонних справ... Читати повністю

16-поверхівка горіла через сусідський недопалок

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 15:12

Вчора, 18-го липня в Дніпровському районі загорівся один з балконів 16-поверхового будинку. На виклик сусідів одразу приїхали рятувальники, - Читати повністю

Якщо впізнали цих квартирних крадіїв –- дзвоніть

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 14:40

Міліція спіймала п’ятьох вихідців з Грузії, які вже сім років грабували киян, спеціалізувалися на квартирах, - повідомляє прес-служба правоохоронців.

Злочинці діяли ретельно – з... Читати повністю

Табачнику не вистачає журналістів-літунів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 14:30

Національний авіаційний університет, проректором якого є нардеп від Партії регіонів і соратник міністра освіти Дмитра Табачника Максим Луцький, отримав 5 місць державного замовлення на магістратуру... Читати повністю

Вакцини киянам обіцяють у вересні

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 14:25

Попри те, що договори на поставку імунобіологічних препаратів вже підписані - вакцини у поліклініках та лікарнях з'являться не раніше вересня.

"Препарати вже на території України, але тепер... Читати повністю