Чим загрожує аквапарк Юрського періоду

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 19 липня 2011р. 17:38

"Один з найбільших критих аквапарків в Європі!", - рекламує адміністрація торгівельно-розважального центру Dream Town новий аквапарк, що відкрився у п`ятницю. Для пасажирів, що проїзжають між станц... Читати повністю

Василя Волгу підозрюють у корупції- забрали в СІЗО

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 17:05

Генпрокуратура затримала голову Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Василя Волгу, - повідомляє прес-служба слідчих.

В повідомленні пояснюють, Волгу підозрюють у корупці... Читати повністю

Ввечері не ходитимуть тробейбуси №14 та №38

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 16:41

19-го липня з 21.45 не ходитимуть тролейбуси №14 та №38, - повідомляє прес-служба мерії.

Тролейбуси не їздять - бо проходить ремонт дороги від площі Лесі Українки до вулиці Госпітальної....
Читати повністю

Бульвар Шевченка та ще 5 проблемних доріг Києва

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 16:35

На перетині проспекту Науки та Столичного шосе, на Набережному шосе (в районі станції метро «Дніпро»), на Наддніпрянському шосе, на бульварі Шевченка, Лесі Українки та на проспекті Бажа... Читати повністю

Підлітки вкрали кисень у хворих – хотіли пива

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 16:05

Троє підлітків від 16-ти до 18-ти років вкрали труби з кисневої станції лікарні, які подавати кисень хворим у реанімацію, - повідомляє прес-служба міліції.

За поцуплене хлопці отримали 50 г... Читати повністю

Перекинувся автобус з дітьми - їхав з Болгарії

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 15:20

В 70-ти кілометрах від українського кордону, на Румунській трасі перекинувся автобус, що віз відпочиваючих до Києва з Болгарії. В автобусі було 28 дітей, - повідомляє Міністерство закордонних справ... Читати повністю

16-поверхівка горіла через сусідський недопалок

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 15:12

Вчора, 18-го липня в Дніпровському районі загорівся один з балконів 16-поверхового будинку. На виклик сусідів одразу приїхали рятувальники, - Читати повністю

Якщо впізнали цих квартирних крадіїв –- дзвоніть

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 14:40

Міліція спіймала п’ятьох вихідців з Грузії, які вже сім років грабували киян, спеціалізувалися на квартирах, - повідомляє прес-служба правоохоронців.

Злочинці діяли ретельно – з... Читати повністю

Табачнику не вистачає журналістів-літунів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 14:30

Національний авіаційний університет, проректором якого є нардеп від Партії регіонів і соратник міністра освіти Дмитра Табачника Максим Луцький, отримав 5 місць державного замовлення на магістратуру... Читати повністю

Вакцини киянам обіцяють у вересні

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 14:25

Попри те, що договори на поставку імунобіологічних препаратів вже підписані - вакцини у поліклініках та лікарнях з'являться не раніше вересня.

"Препарати вже на території України, але тепер... Читати повністю

МОЗ: Ліки в країні є

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 14:20

Міністерство охорони здоров'я переконує: попри те, що більшість ліків цього року ще не закупались - запаси препаратів ще є.

"Перші тендери ми провели 12-го травня. Зараз планується ще. Ми н... Читати повністю

З п'ятниці на Лівий берег - з більшими заторами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 14:03

З 22 години 22 липня до 6 години 25 липня, а також з 22 години 29 липня до 6 години 1 серпня буде заборонено рух автотранспорту з правого берега Дніпра з боку Видубичів на лівий берег.

Прич... Читати повністю

Луценко скаржиться на гепатит

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 13:59

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє про попереднє підтвердження діагнозу гепатит.

За повідомленням Української правди, про це він розповів під час перерви судового засідання,... Читати повністю

Солом'янка і Шевченківський район-без гарячої води

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 13:56

Ряд вулиць Солом'янського і Шевченківського районів залишаться без гарячої води вже у п'ятницю.

За повідомленням прес-служби Київенерго, в Солом'янському районы це Амосова, Борщагівська, Ви... Читати повністю

Янукович Могильову: Не лізь в політику

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 13:29

Президент Віктор Янукович закликав працівників Міністерства внутрішніх справ у своїй роботі не виступати на боці якоїсь з політичних сил.

Таку заяву Янукович зробив у Криму, на зустрічі з м... Читати повністю