Азаров пригрозив Аніщенко відірваною головою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 12:44

Прем'єр-міністр Микола Азаров пригрозив міністру охорони здоров'я Олександру Аніщенко відірваною головою за ситуацію, що склалася з недостачею ліків для хворих на гемофілію.

Прямо на засіда... Читати повністю

Українські діти знову отруїлися у Болгарії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 11:27

В туристичному комплексі у місті Несебр в Болгарії отруїлися троє українських дітей-відпочивальників.

За повідомленням Міністерства зовнішніх справ, загалом захворіло десятеро відпочиваючих... Читати повністю

Чоловік впав з 15-метрової висоти - вижив

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 11:07

48-річний кияни Юрій Демченко впав у шахту ліфту, де було 15 метрів висоти, і вижив.

За повідомленням прес-служби Міністерства надзвичайних ситуацій, сталося це на Механізаторів,2. Демченко... Читати повністю

"Київ" пропонує Вам потеревенити з чиновниками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 10:36

З понеділка на телеканалі "Київ" стартував цикл передач "Столиці.Спецпроект", де дискутують на тему Стратегії розвитку столиці до 2025 року.

Кожного дня на екрані буде з'являтися один з чин... Читати повністю

Яму на вулиці Теліги вже залатали

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 10:25

Яму, що утворилася через провал асфальту на вулиці Теліги, вже залатали.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба столичної мерії.

Щоправда, рух в напрямку Дорогожичів по... Читати повністю

Мерія обіцяє відкрити "Сяйво" в листопаді

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 10:16

Столична мерія обіцяє відкрити книгарню "Сяйво", котру у травні Господарський суд столиці у травні повернув з приватних рук місту, до Дня визволення Києва у листопаді.

Про це заявив заступн... Читати повністю

Київ програє Львову за кількістю абітурієнтів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 9:46

Львівські університети цьогоріч - лідери вступної кампанії.

Так, станом на 18 липня найбільше заяв було подано саме до львівських грандів - "Львівської політехніки" - 17 597 заяв і Львівськ... Читати повністю

Помер "Смуглянка" із "В бой идут одни старики"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2011р. 9:38

На 58-му році життя помер актор Сергій Підгорний.

Він запам'ятався кіноманам як виконавець ролі Смуглянки у легендарному фільмі "В бой идут одни старики".

Жив він в Ірпені, під Києв... Читати повністю

Процесс

, (вiд читачiв), 20 липня 2011р. 6:50

С апреля 2011 года  в Киевском районном суде Одессы  идет уголовный процесс по делу преступной группировки «МИАР».  В данное время судят 18 человек  по несколь... Читати повністю

На зупинках з'являються написи про заборону курити

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 18:49

"Курити на зупинці заборонено", - більше семи сотень зупинок громадського транспорту у Києві обладнали такими написами. До 2012-го року мерія обіцяє такі з попередження на решті зупинок, яких у сто... Читати повністю

Києвознавець про історію Щекавиці

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 18:22

Історик та Києвознавець Михайло Кальницький виклав на своєму блозі фотографії, як виглядала Щекавиця та найближчих до неї вулиці ще на почат... Читати повністю

Чим загрожує аквапарк Юрського періоду

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 19 липня 2011р. 17:38

"Один з найбільших критих аквапарків в Європі!", - рекламує адміністрація торгівельно-розважального центру Dream Town новий аквапарк, що відкрився у п`ятницю. Для пасажирів, що проїзжають між станц... Читати повністю

Василя Волгу підозрюють у корупції- забрали в СІЗО

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 17:05

Генпрокуратура затримала голову Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Василя Волгу, - повідомляє прес-служба слідчих.

В повідомленні пояснюють, Волгу підозрюють у корупці... Читати повністю

Ввечері не ходитимуть тробейбуси №14 та №38

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 16:41

19-го липня з 21.45 не ходитимуть тролейбуси №14 та №38, - повідомляє прес-служба мерії.

Тролейбуси не їздять - бо проходить ремонт дороги від площі Лесі Українки до вулиці Госпітальної....
Читати повністю

Бульвар Шевченка та ще 5 проблемних доріг Києва

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 16:35

На перетині проспекту Науки та Столичного шосе, на Набережному шосе (в районі станції метро «Дніпро»), на Наддніпрянському шосе, на бульварі Шевченка, Лесі Українки та на проспекті Бажа... Читати повністю