Міст Кирпи перекриють до понеділка

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 17:43

Рух автомобілей з правого берега Дніпра на лівий на залізнично-автомобільному мостовому переході (на мості Кирпи) буде заборонено. Це триватиме 10 години ранку  28 липня до 16 години 1 серпня,... Читати повністю

КМДА нагадує: удень вантажівкам не їздити

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 17:34

Заборонений в’їзд до столиці  вантажівок масою понад 4,5 тони  з 7 години ранку до 20-ї. Про це нагадує прес-служба Ки... Читати повністю

Загорівся порожній Porsche Cayenne

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 16:51

О третій годині ночі на проспекті Маршала Тимошенка,3 загорілося авто Porsche Cayenne. Про це повідомляє прес-служба МНС.

За словами пожежників, у машині була знайдена пляшка з горючою сумі... Читати повністю

Радянські плакати знову в Києві

Світлана Лобанова, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 16:38

В галереї «Мистець» відкрилася перша за 60 років виставка останніх представників школи радянського плаката - родини художників Кудряшових Євгена Леонідовича та його дружини Клавдії Андр... Читати повністю

Намісник Лаври обізвав журналіста бомжем (відео)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 16:04

Під час спілкування журналіста ТСН Михайла Ткача та намісника Києво-Печерської Лаври (УПЦ МП) Павла  виник скандал: після питань про "Мерседес" та особистого водія з телефоном вартістю у 52 ти... Читати повністю

Про свободу білорусів заспівали під Посольством

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 15:07

Білоруські та українські опозиціонери зібралися під Посольством Білорусі, щоб відзначити прийняття Декларації про державний суверенітет. На честь свята заспівали білоруську пісню про вільних громад... Читати повністю

Що "Славське Рок" - 2011 нам готує

Катерина Чернишова, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 14:55

Шукаєте компанію на «Славське»? – Просто заходите до вагону і голосно кричите«Славське!», якщо у відповідь чуєте таке саме гучне «Рок!» вважайте, що компан... Читати повністю

Тимошенко залишили на свободі

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 14:21

Суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв відмовив у клопотанні прокуратури про затримання Юлії Тимошенко. Про це повідомляє Читати повністю

Кияни вшанували загиблих норвежців

Світлана Лобанова, (вiд читачiв), 27 липня 2011р. 13:56

Об 11:00 під посольством Королівства Норвегії активісти Об’єднання «Боротьба» зібрали людей на акцію вшанування жертв терористичного акту, що стався 22 липня в Норвегії.

В... Читати повністю

Прокурор пропонує взяти Тимошенко під варту

Софія Кущ, Свiдомо, 27 липня 2011р. 13:22

Прокурор Олександр Микитенко просить суд змінити міру запобіжного заходу для Юлії Тимошенко з підписки про невиїзд на взяття під варту - повідомляє "5 канал".

Прямий ефір з зали с... Читати повністю

Завтра зранку – друга спроба взяти "Сяйво"

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 12:52

Завтра, 28-го липня о десятій ранку державний виконавець вдруге спробує увійти до забарикадованої книгарні "Сяйво" на Червоноармійській, котру у травні Господарський суд столиці повернув з приватни... Читати повністю

Завтра на Контрактовій - безплатно тест на гепатит

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 12:29

Завтра, 28-го липня з 12:00 до 15:00 на Контрактовій площі у сквері біля пам’ятника Сагайдачному кожен бажаючий зможе безкоштовно пройти перевіритися на гепатит, - повідомили "Свідомо" органі... Читати повністю

Мерія шукає гроші на рибок для зоопарку

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2011р. 12:07

Київміськадміністрація вирішила шукати інвестора для океанаріума з екзотичними рибками для Київського зоопарку, - повідомляє мерія.

Такі обіцян... Читати повністю

Адвокат Луценка поїхав оздоровлюватись

Софія Кущ, Свiдомо, 27 липня 2011р. 11:59

Продовжується судове засідання у справі екс-міністра внутрішніх справ. Юрій Луценко зазначив, що його адвокат пішов у відпустку з метою пройти... Читати повністю

Німецький вірус-вбивця вже не загроза