16-поверхівка горіла через сусідський недопалок

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 15:12

Вчора, 18-го липня в Дніпровському районі загорівся один з балконів 16-поверхового будинку. На виклик сусідів одразу приїхали рятувальники, - Читати повністю

Якщо впізнали цих квартирних крадіїв –- дзвоніть

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 14:40

Міліція спіймала п’ятьох вихідців з Грузії, які вже сім років грабували киян, спеціалізувалися на квартирах, - повідомляє прес-служба правоохоронців.

Злочинці діяли ретельно – з... Читати повністю

Табачнику не вистачає журналістів-літунів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 14:30

Національний авіаційний університет, проректором якого є нардеп від Партії регіонів і соратник міністра освіти Дмитра Табачника Максим Луцький, отримав 5 місць державного замовлення на магістратуру... Читати повністю

Вакцини киянам обіцяють у вересні

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 14:25

Попри те, що договори на поставку імунобіологічних препаратів вже підписані - вакцини у поліклініках та лікарнях з'являться не раніше вересня.

"Препарати вже на території України, але тепер... Читати повністю

МОЗ: Ліки в країні є

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 14:20

Міністерство охорони здоров'я переконує: попри те, що більшість ліків цього року ще не закупались - запаси препаратів ще є.

"Перші тендери ми провели 12-го травня. Зараз планується ще. Ми н... Читати повністю

З п'ятниці на Лівий берег - з більшими заторами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 14:03

З 22 години 22 липня до 6 години 25 липня, а також з 22 години 29 липня до 6 години 1 серпня буде заборонено рух автотранспорту з правого берега Дніпра з боку Видубичів на лівий берег.

Прич... Читати повністю

Луценко скаржиться на гепатит

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 13:59

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє про попереднє підтвердження діагнозу гепатит.

За повідомленням Української правди, про це він розповів під час перерви судового засідання,... Читати повністю

Солом'янка і Шевченківський район-без гарячої води

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 13:56

Ряд вулиць Солом'янського і Шевченківського районів залишаться без гарячої води вже у п'ятницю.

За повідомленням прес-служби Київенерго, в Солом'янському районы це Амосова, Борщагівська, Ви... Читати повністю

Янукович Могильову: Не лізь в політику

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 13:29

Президент Віктор Янукович закликав працівників Міністерства внутрішніх справ у своїй роботі не виступати на боці якоїсь з політичних сил.

Таку заяву Янукович зробив у Криму, на зустрічі з м... Читати повністю

Спецслужби зібралися біля грузинського посольства

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 13:06

Десяток журналістів і фотографів прийшли у вівторок до посольства Грузії з табличками "Я агент ШТАЗІ", "Я агент ЦРУ", "Я агент КГБ", "Я агент МОССАД".

Читати повністю

Більшість українців не поїдуть на відпочинок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 12:55

Більшість українців не планують відпочивати в цьому році.

Такі результати опитування, що провів Київський міжнародний інститут соціології.

Таких серед опитаних - 66%, у третини з ни... Читати повністю

Напишіть частинку Пересопницького Євангеліє

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 12:27

Видавничий дім "АДЕФ-Україна" пропонує українцям написати частинку Пересопницького Євангеліє, котре цьогоріч відзначає своє 450-річчя.

На лівій сторінці кожного розвороту книги «Перес... Читати повністю

Депутати відмовляються від відпускних

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 12:07

12 депутатам Верховної Ради з 450 не нараховувалася матеріальна допомога на оздоровлення.

Про це пише "Українська правда".Читати повністю

Шахтар - в ТОП-10 європейський клубів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 11:49

Донецький "Шахтар" опинився в ТОП-10 кращих європейських футбольних клубів за думкою УЄФА.

В рейтингу донеччани посідають 10-те місце, поступаючись грандам - Ліверпулю, Барсі, Манчестер Юна... Читати повністю

Футбольні фани побачать Київ у 3D

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 11:46

Київ зніме рекламний ролик до Євро-2012 у форматі 3D.

За повідомленням, Німецьке товариство міжнародного співробітництва порадило українській столиці більше уваги приділити промоції міста.... Читати повністю