Луценко скаржиться на гепатит

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 13:59

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє про попереднє підтвердження діагнозу гепатит.

За повідомленням Української правди, про це він розповів під час перерви судового засідання,... Читати повністю

Солом'янка і Шевченківський район-без гарячої води

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 13:56

Ряд вулиць Солом'янського і Шевченківського районів залишаться без гарячої води вже у п'ятницю.

За повідомленням прес-служби Київенерго, в Солом'янському районы це Амосова, Борщагівська, Ви... Читати повністю

Янукович Могильову: Не лізь в політику

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 13:29

Президент Віктор Янукович закликав працівників Міністерства внутрішніх справ у своїй роботі не виступати на боці якоїсь з політичних сил.

Таку заяву Янукович зробив у Криму, на зустрічі з м... Читати повністю

Спецслужби зібралися біля грузинського посольства

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 13:06

Десяток журналістів і фотографів прийшли у вівторок до посольства Грузії з табличками "Я агент ШТАЗІ", "Я агент ЦРУ", "Я агент КГБ", "Я агент МОССАД".

Читати повністю

Більшість українців не поїдуть на відпочинок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 12:55

Більшість українців не планують відпочивати в цьому році.

Такі результати опитування, що провів Київський міжнародний інститут соціології.

Таких серед опитаних - 66%, у третини з ни... Читати повністю

Напишіть частинку Пересопницького Євангеліє

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 12:27

Видавничий дім "АДЕФ-Україна" пропонує українцям написати частинку Пересопницького Євангеліє, котре цьогоріч відзначає своє 450-річчя.

На лівій сторінці кожного розвороту книги «Перес... Читати повністю

Депутати відмовляються від відпускних

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 12:07

12 депутатам Верховної Ради з 450 не нараховувалася матеріальна допомога на оздоровлення.

Про це пише "Українська правда".Читати повністю

Шахтар - в ТОП-10 європейський клубів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 11:49

Донецький "Шахтар" опинився в ТОП-10 кращих європейських футбольних клубів за думкою УЄФА.

В рейтингу донеччани посідають 10-те місце, поступаючись грандам - Ліверпулю, Барсі, Манчестер Юна... Читати повністю

Футбольні фани побачать Київ у 3D

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 11:46

Київ зніме рекламний ролик до Євро-2012 у форматі 3D.

За повідомленням, Німецьке товариство міжнародного співробітництва порадило українській столиці більше уваги приділити промоції міста.... Читати повністю

Під Києвом закрили два дитячі санаторії - погані

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 11:34

Санітарна служба закрила два дитячі санторії під Києвом - Лісова Казка", "Переяславський". В обох в був поганий санітарний стан, - повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

<... Читати повністю

Киянам дозволили два пляжи – Веселка та Дитячий

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 11:27

Киянам дозволили купатися лише на двох пляжах – Веселка, що в Дніпровському районі та на Дитячому, що у Гудропарку, - повідомляє санітарно-епідеміологічна служба столиці.

Решта пляжів... Читати повністю

Уряд обіцяє 95-й бензин по 9,85 гривні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 11:11

Уряд обіцяє зниження ціни на бензин А-95 на українських заправках.

Протягом 3 днів, за рішенням  експертно-аналітичної групи з питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та роз... Читати повністю

Уряд визначив документи для заповідних зон

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2011р. 10:11

Уряд визначив, які документи потрібні, щоб оголосити територію – історико-культурним заповідником.Читати повністю

Пасивне куріння шкодить слуху дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2011р. 9:33

Пасивне куріння може викликати у підлітків втрату слуху, - повідомляє... Читати повністю

Виставка Еліасона: відчуй мистецтво на дотик

Софія Кущ, Свiдомо, 18 липня 2011р. 22:56

Полотно Олафура Еліасона - простір, його фарби – світло. У PinchukArtCente - виставка «Твоє емоційне майбутнє».

44-річний художник з Данії підкорив світ десять років тому,... Читати повністю