Суд над Тимошенко поки не побачимо

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 11:32

Суддя Печерського суду Родіон Кірєєв заборонив фото, відео і аудіо фіксацію судового процесу по справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко. 

Отже, трансляцію судового засідання ми поки не поба... Читати повністю

Кірєєв оголосив перерву - виганятимуть бютівця

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 11:03

Суддя у Печерського суду Родіон Кірєєв оголосив перерву в засіданні суду по справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко на 15 хвилин.

Причина - видалення депутата від Блоку Юлії Тимошенко Сергія Ода... Читати повністю

Тимошенко видворили із залу суду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 10:23

Юлію Тимошенко вивели із залу суду і судове засідання продовжується вже без неї.

Проводити процес без обвинуваченої вирішив суддя Печерського суду Родіон Кірєєв мотивуючи це порушенням Юліє... Читати повністю

Вконтакті панують Сашки і Катрусі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 10:14

Найпопулярнішим чоловічим іменем в соцмережі Вконтакті є Олександр, жіночим - Катерина.

Сашків в мережі 1 мільйон, Катрусь - 658 746. Ще популярні Сергії (755 885), Андрії (622 105), Олексі... Читати повністю

ВНЗ регіонала найменше зрізали держзамовлення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 9:50

Національний авіаційний університет - виш соратника міністра освіти Дмитра Табачника, нардепа від Партії регіонів Максима Луцького отримав найменше скорочення держзамовлення серед столичних грандів... Читати повністю

Янукович хоче знати про "розстріляного" журналіста