Киянам подарували по-петриківськи розписаний храм

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 18:44

У Києві поруч з Михайлівським собором з'явилася перша церква, оздоблена петриківським розписом. Розписували храм кілька тижнів поспіль дві художниці з села Петриківка Галина Назаренко та Ірина Кіб... Читати повністю

Чоловікам від коханої потрібен не секс - ніжність

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 18:16

- Прям не знаю, що й думати... Що тільки не пробувала! Ми не займалися сексом вже тижні з два, а він – щасливий як ніколи!, - доїдаючи півкілограмове відерце шоколадного морозива, стратег... Читати повністю

МОЗ підтримує заборону реклами ліків

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 17:45

Міністерство охорони здоров'я підтримує повну заборону реклами лікарських препаратів, - заявив міністр відомства Олександр Аніщенко.

"Людина - довірливе створіння. Інколи вона сама придумує... Читати повністю

Київрада заборонила будувати біля Жовтневої

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 17:41

Київрада зняла з розгляду питання щодо дозволу будувати компанії депутата від Блоку Юоії Тимошенко Івана Куровського "Житло-Буд" паркінг поблизу Ж... Читати повністю

МОЗ теж не проти приватників у держлікарнях

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 17:39

Міністерство охорони здоров'я дозволило органам місцевого самоврядування заключати договори з приватними лікарями на роботу у державних поліклініках та лікарнях, - заявив міністр охорони здоров'я О... Читати повністю

З липня медики отримуватимуть більше

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 17:30

Кабінет міністрів з 1-го липня збільшив заробітню плату для лікарів та інших медиків, - про відповідне рішення урядовців заявив міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко.

Тому вже за цей... Читати повністю

Чи не половина хворих оминає дільничних терапевтів

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 17:24

43% усіх українських пацієнтів замість того, щоб йти за допомогою до дільничних терапевтів чи вести дітей до педіатрів, йдуть одразу до профільних спеціалістів. Тоді як у Європі у 75% випадків ліку... Читати повністю

Київрада ще подумає про паркінг на Прорізній

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 17:19

Київрада перенесла на осінь розгляд питання щодо дозволу "Київпарктранссервісу" будувати багаторівневий підземний паркінг.

Причина - протести жителів району, котрі ще не оговтались від боро... Читати повністю

На вихідних на Лесі Українки чекайте заторів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 17:07

На вихідних буде частково перекрито рух по бульвару Лесі Українки - від Кутузова до Кіквідзе.

Причина - асфальтування дороги.

Перекрито буде з 6.00 16 липня до 6.00 18 липня 2011 ро... Читати повністю

Уволили начальника Днепропетровского департамента

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 14 липня 2011р. 16:59

Сегодня решением коллегии был уволен с занимаемой должности Начальник управления департамента исполнения наказаний в Днепропетровской области Бабец Анатолий Михайлович. Читати повністю

Могильов: "З мажорами треба закінчувати"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 16:28

Міністр внутрішніх справ на брифінгу заявив, що міліція повинна закінчувати "з мажорами".

За повідомленням прес-служби МВС, це стосувалося резонансного випадку з побиттям дівчини тепер вже... Читати повністю

Уряд дав людині Табачника 17,5 мільйонів гривень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 16:21

Уряд виділив 17,5 мільйонів гривень Українському центру оцінювання якості освіти, котриій очолює... Читати повністю

"Мажора" протягнули до Генпрокуратури (відео)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 14 липня 2011р. 16:04

Громадські активісти протягнули опудало-"мажора" від офісу Партії регіонів до Генеральної прокуратури. "Це не просто опудало в костюмі, це символ усіх "мажорів", які безкарно порушують закон. А якщ... Читати повністю

Суд над Луценком перенесли через пітьму в суді

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 15:54

Печерський райсуд Києва продовжить розгляд кримінальної справи за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у вівторок, 19 липня о 12.00.

За повідомленням Читати повністю

Відомство Табачника не вміє грамотно писати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 15:50

Міністерство освіти і науки, повідомляючи про причини скорочення державного замовлення у Могилянці на своєму сайті, допустило в тексті заяви 12 граматичних помилок. 

Безграмотність кер... Читати повністю