Автобус Київ-Тростянець з'їхав у кювет

Маша Землянська, Свiдомо, 18 липня 2011р. 15:44

Дорогою з Києва до Сум перекинувся в кювет пасажирський автобус, що прямував за маршрутом Київ-Тростянець. У маршрутці було зо два десятки людей, - Читати повністю

На Позняках - аварія з чотирьох машин

Маша Землянська, Свiдомо, 18 липня 2011р. 15:39

На вулиці Княжий затон зіткнулися одразу чотири авто. Люди розповідають, що «Мерседес», «Хюндай» та сріблястий «Мітсубісі» стояли на світлофорі і чекали на свій... Читати повністю

Міністр: "Платні дороги в Україні - це утопія"

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 18 липня 2011р. 15:37

Найближчим часом платні дороги в Україні не з'являться, адже українцям вони не по карману. Таку заяву зробив Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

"Поки в нашій державі середня зарплата... Читати повністю

За шість років обіцяють прибрати нічні потяги

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 18 липня 2011р. 15:13

Протягом шести років в Україні перестануть їздити нічні потяги: пообіцяв Міністр інфраструктури Борис Колесніков. "Ми переведемо рух залізниці на прискорений - 160-180 км/год. І через шість років в... Читати повністю

Неділі для дітей в Pinchuk Аrt Сentre

Софія Кущ, Свiдомо, 18 липня 2011р. 14:47

«Сімейні неділі» створені для діток віком від 4 до 12 років. І на меті у цього проекту - сприяти знайомству малечі з мистецтвом, заохочення до творчості та розвитку естетичного смаку.Читати повністю

Два сучасних автобани пообіцяли вже до Євро 2012

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 18 липня 2011р. 14:42

Два сучасних якісних автобани Київ-Чоп та Варшава-Київ з'являться вже до старту Євро 2012. Це на прес-конференції  пообіцяв Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Також він зазначив,... Читати повністю

З 1 січня отримати субсидію буде простіше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 13:32

Уряд спростив отримання громадянами субсидій з наступного року. 

Уряд вирішив, що з 1 січня, 10% від заг... Читати повністю

Тимошенко знову беззахисна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 13:21

Суддя Печерського суду Родіон Кірєєв вигнав із залу засідань, де проходить процес над Юлією Тимошенко, захисника Тимошенко Сергія Власенка.

Про це Тимошенко написала в своєму Твіттері. Прич... Читати повністю

Прес-секретар Кучми пішла в медіа Ахметова

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 13:17

Екс-головний редактор журналу "Профиль", котрий закрився 1 липня, Олена Громницька призначена генеральним директором "Сегодня Мультимедіа".

Про це повіомляє Читати повністю

Десятинну церкву зведуть у Обухівському районі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 12:53

Десятинну церкву в повний розмір зведуть у Обухівському районі - в "Парку Київська Русь".

За повідомленням прес-служби історичного парку, питання про це вже узгоджене з комісією Київра... Читати повністю

Суд Тимошенко перервався тільки почавшись

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 11:40

Судовий процес над екс-прем'єром Юлією Тимошенко вже перервався, розпочавшись тільки в 11-й ранку.

За повідомленням Української п... Читати повністю

FEMEN: Нас побили біля посольства Грузії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 11:36

FEMEN запевняють про те, що їх побили співробітники посольства Грузії в Києві.


 

<... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 11:03

Понеділок – Майстер-клас з пісочної анімації

Проста така дівчина Ксенія Симонова стала мега-популярною пі... Читати повністю

МОЗ: Обережно спека – уникайте сонця

Маша Землянська, Свiдомо, 18 липня 2011р. 10:24

Міністерство охорони здоров’я попереджає: до Києва прийшла спека і треба бути якомога уважнішими. Особливо це стосується дітей.

Тому, щоб не наражати ані себе, ані їх на ризик –... Читати повністю

Чверть дитячих санаторіїв – порушують санвимоги

Маша Землянська, Свiдомо, 18 липня 2011р. 10:05

Зі 610-ти дитячих перевірених санітарної службою дитячих санаторіїв та таборів - 162 порушують санітарні норми, - такі висновки перевірки Міністерства охорони здоров’я.

Через порушенн... Читати повністю