З 1 січня отримати субсидію буде простіше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 13:32

Уряд спростив отримання громадянами субсидій з наступного року. 

Уряд вирішив, що з 1 січня, 10% від заг... Читати повністю

Тимошенко знову беззахисна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 13:21

Суддя Печерського суду Родіон Кірєєв вигнав із залу засідань, де проходить процес над Юлією Тимошенко, захисника Тимошенко Сергія Власенка.

Про це Тимошенко написала в своєму Твіттері. Прич... Читати повністю

Прес-секретар Кучми пішла в медіа Ахметова

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 13:17

Екс-головний редактор журналу "Профиль", котрий закрився 1 липня, Олена Громницька призначена генеральним директором "Сегодня Мультимедіа".

Про це повіомляє Читати повністю

Десятинну церкву зведуть у Обухівському районі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 12:53

Десятинну церкву в повний розмір зведуть у Обухівському районі - в "Парку Київська Русь".

За повідомленням прес-служби історичного парку, питання про це вже узгоджене з комісією Київра... Читати повністю

Суд Тимошенко перервався тільки почавшись

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 11:40

Судовий процес над екс-прем'єром Юлією Тимошенко вже перервався, розпочавшись тільки в 11-й ранку.

За повідомленням Української п... Читати повністю

FEMEN: Нас побили біля посольства Грузії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 11:36

FEMEN запевняють про те, що їх побили співробітники посольства Грузії в Києві.


 

<... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 11:03

Понеділок – Майстер-клас з пісочної анімації

Проста така дівчина Ксенія Симонова стала мега-популярною пі... Читати повністю

МОЗ: Обережно спека – уникайте сонця

Маша Землянська, Свiдомо, 18 липня 2011р. 10:24

Міністерство охорони здоров’я попереджає: до Києва прийшла спека і треба бути якомога уважнішими. Особливо це стосується дітей.

Тому, щоб не наражати ані себе, ані їх на ризик –... Читати повністю

Чверть дитячих санаторіїв – порушують санвимоги

Маша Землянська, Свiдомо, 18 липня 2011р. 10:05

Зі 610-ти дитячих перевірених санітарної службою дитячих санаторіїв та таборів - 162 порушують санітарні норми, - такі висновки перевірки Міністерства охорони здоров’я.

Через порушенн... Читати повністю

Грабіжник бив жінку - та гроші так і не забрав

Маша Землянська, Свiдомо, 18 липня 2011р. 9:42

На вулиці Єреванській прямо біля обмінника молодий чоловік напав на жінку, що щойно обміняла гроші. Жінка так не хотіла віддавати гроші, що вчепилася в сумку і впала на землю, чоловік - гамселив їх... Читати повністю

Міносвіти взялося "ремонтувати" Електронний вступ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 9:32

Через майже три тижні після початку вступної кампанії Міносвіти взялося налагодити роботу свого експерименту - Електронного вступу.

У п'ятницю, 15... Читати повністю

МОН таки дав трохи бюджетних місць Могилянці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 8:52

Міносвіти таки вирішило виділити Києво-Могилянській академії декілька безкоштовних місць на одну з магістерських про... Читати повністю

Арт-ПОЛЕ: Життя як Експеримент

Софія Кущ, Свiдомо, 17 липня 2011р. 19:54

Днями в селі Уніж на Івано Франківщині закінчився фестиваль «Арт-поле». Проходить фест з 2004 року. І протягом свого існування він відбувався вже в трьох різних просторах — в Карп... Читати повністю

На наступний тиждень обіцяють знов дощі

Маша Землянська, Свiдомо, 16 липня 2011р. 15:25

На наступний тиждень синоптики обіцяють знову дощі.

За прогнозами Gismeteo, дощити почне вже з неділі, щоправда прохолодніше від того... Читати повністю

У Маріуполі знову холера - в морі не купаються

Маша Землянська, Свiдомо, 16 липня 2011р. 14:00

У Маріуполі новий випадок захворювання на холеру. Тепер діагноз гострої кишкової інфекції підтвердили вже 23-ом маріупольцям, ще 11-ро самі не хворіють, але переносять інфекцію, - повідомляє обласн... Читати повністю