Суд Тимошенко перервався тільки почавшись

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 11:40

Судовий процес над екс-прем'єром Юлією Тимошенко вже перервався, розпочавшись тільки в 11-й ранку.

За повідомленням Української п... Читати повністю

FEMEN: Нас побили біля посольства Грузії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 11:36

FEMEN запевняють про те, що їх побили співробітники посольства Грузії в Києві.


 

<... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 11:03

Понеділок – Майстер-клас з пісочної анімації

Проста така дівчина Ксенія Симонова стала мега-популярною пі... Читати повністю

МОЗ: Обережно спека – уникайте сонця

Маша Землянська, Свiдомо, 18 липня 2011р. 10:24

Міністерство охорони здоров’я попереджає: до Києва прийшла спека і треба бути якомога уважнішими. Особливо це стосується дітей.

Тому, щоб не наражати ані себе, ані їх на ризик –... Читати повністю

Чверть дитячих санаторіїв – порушують санвимоги

Маша Землянська, Свiдомо, 18 липня 2011р. 10:05

Зі 610-ти дитячих перевірених санітарної службою дитячих санаторіїв та таборів - 162 порушують санітарні норми, - такі висновки перевірки Міністерства охорони здоров’я.

Через порушенн... Читати повністю

Грабіжник бив жінку - та гроші так і не забрав

Маша Землянська, Свiдомо, 18 липня 2011р. 9:42

На вулиці Єреванській прямо біля обмінника молодий чоловік напав на жінку, що щойно обміняла гроші. Жінка так не хотіла віддавати гроші, що вчепилася в сумку і впала на землю, чоловік - гамселив їх... Читати повністю

Міносвіти взялося "ремонтувати" Електронний вступ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 9:32

Через майже три тижні після початку вступної кампанії Міносвіти взялося налагодити роботу свого експерименту - Електронного вступу.

У п'ятницю, 15... Читати повністю

МОН таки дав трохи бюджетних місць Могилянці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2011р. 8:52

Міносвіти таки вирішило виділити Києво-Могилянській академії декілька безкоштовних місць на одну з магістерських про... Читати повністю

Арт-ПОЛЕ: Життя як Експеримент

Софія Кущ, Свiдомо, 17 липня 2011р. 19:54

Днями в селі Уніж на Івано Франківщині закінчився фестиваль «Арт-поле». Проходить фест з 2004 року. І протягом свого існування він відбувався вже в трьох різних просторах — в Карп... Читати повністю

На наступний тиждень обіцяють знов дощі

Маша Землянська, Свiдомо, 16 липня 2011р. 15:25

На наступний тиждень синоптики обіцяють знову дощі.

За прогнозами Gismeteo, дощити почне вже з неділі, щоправда прохолодніше від того... Читати повністю

У Маріуполі знову холера - в морі не купаються

Маша Землянська, Свiдомо, 16 липня 2011р. 14:00

У Маріуполі новий випадок захворювання на холеру. Тепер діагноз гострої кишкової інфекції підтвердили вже 23-ом маріупольцям, ще 11-ро самі не хворіють, але переносять інфекцію, - повідомляє обласн... Читати повністю

Вбивцю останнього карпатського мольфара спіймали

Маша Землянська, Свiдомо, 16 липня 2011р. 13:19

Міліція спіймала убивцю відомого карпатського мольфара та цілителя Михайла Нечая. Більше сотні правоохоронців шукали підозрюваного – знайшли 43-річного чоловіка у Буковелі, - повідомляє прес-... Читати повністю

Киянам обіцяють молоко з автоматів

Маша Землянська, Свiдомо, 16 липня 2011р. 12:54

У Києві встановлять чеські автомати “Молокобар”, з яких продаватимуть свіже непастеризоване молоко по сім гривень за літр, - пер... Читати повністю

За крадіжку люку - 2,5 тисячі гривень штрафу

Маша Землянська, Свiдомо, 16 липня 2011р. 12:45

За крадіжку люку з початку року оштрафували двох хуліганів. На користь Київводоканалу вони сплатили трохи більше як на по дві з половиною тисячі гривень, - повідомляє прес-служба міліції.

В... Читати повністю

Знаєте їх - дзвоніть у міліцію

Маша Землянська, Свiдомо, 16 липня 2011р. 12:31

Міліція шукає молодих хлопців, які знущалися над дідусем. Якщо Ви їх впізнали або знаєте, де вони можуть ховатися - дзвоніть за номерами 280-52-25, 280-62-15, 280-70-42 або 102, - просить прес-служ... Читати повністю