З центру продовжуєють зникати кіоски

Маша Землянська, Свiдомо, 16 липня 2011р. 12:20

У Києві продовжують зносити кіоски. Сьогодні з вулиця Льва Толстого зникло одразу декілька ларьків.

Від переїзду кіосків залишилися гори сміття: етикетки, порожні пластикові пляшки. Непотрі... Читати повністю

Луценка звозили на медичне обстеження

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 17:41

Екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку, що нині знаходиться за гратами, зробили обстеження у київській міській лікарні швидкої медичної допомоги.

Про це повідомляє прес-служба "Народної... Читати повністю

Гроші на дитину отримуватимуть і татусі-одиночки

Маша Землянська, Свiдомо, 15 липня 2011р. 17:32

Тепер допомогу на дитину, після смерті одного з батьків, отримуватимуть не лишень матері-одиночки, але й самотні татусі. З 10-го липня Читати повністю

Вечір SWEETLOї акустики «на дивані»

Катерина Чернишова, (вiд читачiв), 15 липня 2011р. 16:35

«А зараз ми виконаємо пісню, з якої особисто для мене у дитинстві почалось захоплення більш-менш сучасною музикою. Не повірите, але років до 11 для мене не існувало нічого крім Beatles&hellip... Читати повністю

Facebook з'явиться у простих мобільниках

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 15 липня 2011р. 16:29

Компанія Facebook запустила нову програму для 2500 моделей мобільних телефонів, які мають JAVA. Вона має на меті зробити спілкування, перегляд новин, завантаження фотографій у соціальній мережі дос... Читати повністю

Катерина Чернишова, (вiд читачiв), 15 липня 2011р. 16:25

Читати повністю

Де в Києві можна купити техніку зі знижкою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 16:20

«Ого… А проц який тут… Зараз подивимось… Ого… Круто! А чьо ж його не бачив тут? Це наш? Акційний? Тре собі купити!»

Двоє продавців у новому Фоктроті... Читати повністю

Тимошенко продовжать судити 18 липня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 16:08

У судовому засіданні у справі Юлії Тимошенко оголошена перерва до 11:00 18 липня.

За словами судді Печерського суду Родіона Кірєєва, потрібне роз'яснення підсудній її прав у зв'язку з... Читати повністю

Кіт з Пейзажки може залишитися без шиї

Маша Землянська, Свiдомо, 15 липня 2011р. 15:43

Шевченківський районний суд зобов'язав власника гаражного боксу, що в кооперативі "Пейзажний", прибрати свій гараж за власні кошти. А між тим, його гараж тримає шию славетного кота Читати повністю

Більшість українців вважають шлях України невірним

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 15:28

67% українців вважають, що країна йде в неправильному напрямі.

Такі результати дослідження компанії Gfk Ukraine.

В червні 2010 таких було 57%. Тих, хто вважає, що Україна на правиль... Читати повністю

Мерія віддала $200 млн боргу - взяла натомість 300

Маша Землянська, Свiдомо, 15 липня 2011р. 15:09

Київ своєчасно та в повному обсязі погасив зовнішні єврооблігації 2004 року на суму 200 мільйонів доларів, що фактично було позикою на сім років, - повідомляє прес-служба мерії.

Натомість 5... Читати повністю

Киянам дозволили купатися у озері Веселка

Маша Землянська, Свiдомо, 15 липня 2011р. 14:51

Лікарі офіційно дозволили купатися в озері «Веселка», що в Дніпровському районі, - повідомляє санітарно-епідеміологічна служба столиці.

Читати повністю

На Кільцевій відкрився найдешевший ринок

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 15 липня 2011р. 14:21

На Кільцевій дорозі відкрився ринок оптової торгівлі сільськогосподарської продукції "Столичний". Ціни на ньому нижчі, ніж на інших ринках чи магазинах.

"Я хоч і живу на Шулявці, але все од... Читати повністю

"Динамо" потягається з "Рубіном"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 13:33

Столичне "Динамо" у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів позмагається з казанським "Рубіном".

Матчі цього раунду відбуватимуться 26-27 липня, матчі-відповіді - 2-3 серпня.

<... Читати повністю