Бригинець хоче пам'ятник "редкой птице" на Дніпрі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 липня 2011р. 10:04

Голова комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригинець хоче поставити пам'ятник пташці прямо на Дніпрі.

Таким чином, чиновник пропонує вшанувати Миколу Гоголя з його "редко... Читати повністю

Щодня 58 українців інфікуються ВІЛ

Маша Землянська, Свiдомо, 22 липня 2011р. 9:46

Щодня 58 українців інфікуються вірусом імунодефіциту. Переважна більшість з них – молодь, - заявляє зам директора Українського центру профілактики і боротьби зі СНІДом Алла Щербинська.

<... Читати повністю

Від "Однокласників" не сховаєшся навіть в Android

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 липня 2011р. 9:32

Соціальна мережа Однокласники запустила власний додаток для мобільної платформи Android.

Він вміє те саме, що й основна версія - спілкування через приватні повідомлення, стрічка новин, фото... Читати повністю

Стрибаючі турки зірвали матч з "Шахтарем"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 липня 2011р. 9:25

Товариський матч між турецьким "Фенербахче" і донецьким "Шахтарем", що проходив у четвер у Стамбулі, був зупинений на 69-й хвилині.

Причина - жахлива поведінка гарячих турецьких фанів. Споч... Читати повністю

Освоїти "своє" середовище

Софія Кущ, Свiдомо, 21 липня 2011р. 23:37

"Фото - це зафіксований погляд сучасного" - так сказав класик і не помилився. Нашу зафіксовану сучасність на папері може побачити кожен завдяки виставці "Освоєння середовища", яка відкрилася сьогод... Читати повністю

Ларрі Краун, або «мене звати Ларрі, Ларрі Краун»

Роман Мельник, (вiд читачiв), 21 липня 2011р. 19:14

      П’яна Мерседес Тайнот (Джулія Робертс) не стримує почуттів і пристрасно цілує Ларрі Крауна (Тома Хенкса). Той, здається, не проти. Вона ж вирішує не зупинятися... Читати повністю

Автобус з Німеччини перекинувся через швидкість

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 18:38

Ймовірною причиною аварії автобуса «Неоплан», що прямував з Німеччини стало перевищення швидкості, - припускають у ДАІ області.

За попередньою інфор... Читати повністю

Любов підозрюють у знеболюючому ефекті

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 18:25

«І на що вони тільки не йдуть ці жінки!», - не приховуючи сарказму Професор К. кинув на Рітчин стіл свіжий номер «Proceedings of... Читати повністю

Суд по Електронному вступу перенесли на 4 серпня

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 17:48

Окружний адміністративний суд переніс засідання по справі Електронного вступу на 4-е серпня. Розглянути вчасно, 20-го липня справу не вдалося, тому що відповідач - Міністерство освіти і науки, моло... Читати повністю

Біля метро "Дніпро" не спинятимуться автобуси

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 17:31

Через будівництво транспортної розв'язки біля станції метро "Дніпро", з 21-го липня там не спиняттметься автобус №51, що йде в напрямку "Червоний хутір", - попереджає прес-служба мерії.

Там... Читати повністю

Автобус з Німеччини не доїхав до Києва - 1 смерть

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 16:55

Вдень у Рівненській області перекунувся автобус «Неоплан», який повертався з Німеччини до Києва, - про це "Свідомо" дізналося в прес-службі Міністертсва надзвичайних справ.

Авар... Читати повністю

Затримали колишнього головного по санаторіях

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 16:31

Правоохоронці затримали за підозрою у замаху на розтрату майна санаторію "Курпати" в Криму колишнього голову правління "Укрпрофоздоровниці", повідомляє УНІАН.

"Затримано в Києві 19 липня, д... Читати повністю

Тимошенко запитує у людей - що робити на суді

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 16:25

Зі свого блогу на Twitter Юлія Тимошенко питає у людей поради, що робити на завтрашньому суді.

"Завтра знову судилище.Адвокати встигли ознайомитись за 3 доби з двома томами з 16-ти. Вони д... Читати повністю

В парку на Федорова з'являться нові лавочки

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 16:16

Завтра, 22-го липня о півдні у парку "Поліцейський садочок", що на перетині Червоноармійської та Федорова з'являться 20 нових авторських лавочок, - Читати повністю

Парк "Київська Русь" подарує свято на цих вихідних