Facebook з'явиться у простих мобільниках

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 15 липня 2011р. 16:29

Компанія Facebook запустила нову програму для 2500 моделей мобільних телефонів, які мають JAVA. Вона має на меті зробити спілкування, перегляд новин, завантаження фотографій у соціальній мережі дос... Читати повністю

Катерина Чернишова, (вiд читачiв), 15 липня 2011р. 16:25

Читати повністю

Де в Києві можна купити техніку зі знижкою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 16:20

«Ого… А проц який тут… Зараз подивимось… Ого… Круто! А чьо ж його не бачив тут? Це наш? Акційний? Тре собі купити!»

Двоє продавців у новому Фоктроті... Читати повністю

Тимошенко продовжать судити 18 липня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 16:08

У судовому засіданні у справі Юлії Тимошенко оголошена перерва до 11:00 18 липня.

За словами судді Печерського суду Родіона Кірєєва, потрібне роз'яснення підсудній її прав у зв'язку з... Читати повністю

Кіт з Пейзажки може залишитися без шиї

Маша Землянська, Свiдомо, 15 липня 2011р. 15:43

Шевченківський районний суд зобов'язав власника гаражного боксу, що в кооперативі "Пейзажний", прибрати свій гараж за власні кошти. А між тим, його гараж тримає шию славетного кота Читати повністю

Більшість українців вважають шлях України невірним

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 15:28

67% українців вважають, що країна йде в неправильному напрямі.

Такі результати дослідження компанії Gfk Ukraine.

В червні 2010 таких було 57%. Тих, хто вважає, що Україна на правиль... Читати повністю

Мерія віддала $200 млн боргу - взяла натомість 300

Маша Землянська, Свiдомо, 15 липня 2011р. 15:09

Київ своєчасно та в повному обсязі погасив зовнішні єврооблігації 2004 року на суму 200 мільйонів доларів, що фактично було позикою на сім років, - повідомляє прес-служба мерії.

Натомість 5... Читати повністю

Киянам дозволили купатися у озері Веселка

Маша Землянська, Свiдомо, 15 липня 2011р. 14:51

Лікарі офіційно дозволили купатися в озері «Веселка», що в Дніпровському районі, - повідомляє санітарно-епідеміологічна служба столиці.

Читати повністю

На Кільцевій відкрився найдешевший ринок

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 15 липня 2011р. 14:21

На Кільцевій дорозі відкрився ринок оптової торгівлі сільськогосподарської продукції "Столичний". Ціни на ньому нижчі, ніж на інших ринках чи магазинах.

"Я хоч і живу на Шулявці, але все од... Читати повністю

"Динамо" потягається з "Рубіном"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 13:33

Столичне "Динамо" у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів позмагається з казанським "Рубіном".

Матчі цього раунду відбуватимуться 26-27 липня, матчі-відповіді - 2-3 серпня.

<... Читати повністю

На Троїцькій площі зведуть церкву

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 12:42

Київрада виділила 38 соток землі Московському патрiархату на Троїцькій площі, що перетинi вулиць Шота Руставелi та Жилянської.

Таке рішення Київрада прийняла у четвер, 14 липня.

Буд... Читати повністю

Янукович:Параду на День Незалежності не буде

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 12:34

Президент Віктор Янукович постановив скасувати військові паради на День Незалежності, 24 серпня.

За наказом, президент також постановив відмовитись від виготовлення пам'ятного ювілейного зн... Читати повністю

МНС: Обережніше з грибами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 11:59

Міністерство надзвичайних ситуацій наголошує - почався сезон грибів, а отже і отруєнь.

"Отруйні гриби часто маскуються під їстівні. До прикладу, бліду поганку від їстівної сироїжки важко ві... Читати повністю

Суд над Тимошенко поки не побачимо

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 липня 2011р. 11:32

Суддя Печерського суду Родіон Кірєєв заборонив фото, відео і аудіо фіксацію судового процесу по справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко. 

Отже, трансляцію судового засідання ми поки не поба... Читати повністю