Google.ua більше не пропонуватиме покохатися

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 липня 2011р. 13:00

Компанія Google відібрала в українського сайту знайомств домен google.ua. 

За повідомленням Телекритики, кілька років він... Читати повністю

Метро: Dream Town не має провалитися

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 12:48

Торгівельно-розважальний центр ніяк не дотикається до тунелів метро, над якими він розміщений. І робота Dream Town не впливає на метрополітен. Про це повідомила прес-служба Київського метрополітену... Читати повністю

Українці не визначилися з постаттю Сталіна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 липня 2011р. 12:44

Українці не визначилися з тезою – «Чи був Йосип Сталін великим вождем».

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Не згод... Читати повністю

Хенкс, Хенкс і ще раз Хенкс. Прем'єра Ларрі Краун.

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 11:40

«Речі, якими ти володієш, рано чи пізно оволодівають тобою. Варто втратити надію, і отримуєш свободу» -  герой роману Чака Паланіка повстає проти суспільства споживання, яке заважа... Читати повністю

Прокуратура не бачить будівельників на Театральній

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 липня 2011р. 11:40

У відповідь на запит активістки проти забудови на метро Театральна Наталі Мусієнко, прокуратура відповіла, що не помітила того, що заборонене будівництво триває.

У відповідь на це Мусієнко... Читати повністю

СЕС: Киян курами-гриль отруїла Велика Кишеня

Маша Землянська, Свiдомо, 22 липня 2011р. 11:33

В отруєнні більше півсотні киян винен супермаркет Велика Кишеня, що на Оболоні.

Результати перевірки м'яса птиці "Свідомо" надала са... Читати повністю

Недопалок ледь не знищив весь під'їзд на Гмирі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 липня 2011р. 11:28

У п'ятницю, о другій ночі палав будинок на вулиці Гмирі.

Зайнявся балкон на 6 поверсі 16-поверхівки.

"Від сильного тріску і запаху диму прокинулись мешканці шостого і вищих поверхів... Читати повністю

Мерія - троєщинцям: Де ви хочете метро?

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 липня 2011р. 10:55

Конкретне місце дислокації майбутнього метро на Троєщині, будівництво котрого передбачене стратегією розвитку Києва до 2025 року, мерія хоче визначити разом з троєщинцями.

За словами началь... Читати повністю

Уряд оголосив війну кущам в столиці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 липня 2011р. 10:51

Уряд вніс додаткових три об'єкта столиці, де потрібно повирізати дерева, кущі і взагалі всю зелень.

Згідно постан... Читати повністю

ПРОЦЕСС – суд стоит

, (вiд читачiв), 22 липня 2011р. 10:13

Судебный процесс над организованной преступной группой с собственным брендом «МИАР», бодро начался в Киевском районном суде Одессы еще в апреле этого года. На условной скамье подсу... Читати повністю

Вбивцям на скутері "світить" 5 років тюрми

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 липня 2011р. 10:09

Молодикам на водному скутері, що спричинили загибель двох киян на човні, протаринивши його біля Жукового острова, "світить" 5 років тюрми.Читати повністю

Бригинець хоче пам'ятник "редкой птице" на Дніпрі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 липня 2011р. 10:04

Голова комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригинець хоче поставити пам'ятник пташці прямо на Дніпрі.

Таким чином, чиновник пропонує вшанувати Миколу Гоголя з його "редко... Читати повністю

Щодня 58 українців інфікуються ВІЛ

Маша Землянська, Свiдомо, 22 липня 2011р. 9:46

Щодня 58 українців інфікуються вірусом імунодефіциту. Переважна більшість з них – молодь, - заявляє зам директора Українського центру профілактики і боротьби зі СНІДом Алла Щербинська.

<... Читати повністю

Від "Однокласників" не сховаєшся навіть в Android

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 липня 2011р. 9:32

Соціальна мережа Однокласники запустила власний додаток для мобільної платформи Android.

Він вміє те саме, що й основна версія - спілкування через приватні повідомлення, стрічка новин, фото... Читати повністю

Стрибаючі турки зірвали матч з "Шахтарем"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 липня 2011р. 9:25

Товариський матч між турецьким "Фенербахче" і донецьким "Шахтарем", що проходив у четвер у Стамбулі, був зупинений на 69-й хвилині.

Причина - жахлива поведінка гарячих турецьких фанів. Споч... Читати повністю