Київрада заборонила будувати біля Жовтневої

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 17:41

Київрада зняла з розгляду питання щодо дозволу будувати компанії депутата від Блоку Юоії Тимошенко Івана Куровського "Житло-Буд" паркінг поблизу Ж... Читати повністю

МОЗ теж не проти приватників у держлікарнях

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 17:39

Міністерство охорони здоров'я дозволило органам місцевого самоврядування заключати договори з приватними лікарями на роботу у державних поліклініках та лікарнях, - заявив міністр охорони здоров'я О... Читати повністю

З липня медики отримуватимуть більше

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 17:30

Кабінет міністрів з 1-го липня збільшив заробітню плату для лікарів та інших медиків, - про відповідне рішення урядовців заявив міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко.

Тому вже за цей... Читати повністю

Чи не половина хворих оминає дільничних терапевтів

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 17:24

43% усіх українських пацієнтів замість того, щоб йти за допомогою до дільничних терапевтів чи вести дітей до педіатрів, йдуть одразу до профільних спеціалістів. Тоді як у Європі у 75% випадків ліку... Читати повністю

Київрада ще подумає про паркінг на Прорізній

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 17:19

Київрада перенесла на осінь розгляд питання щодо дозволу "Київпарктранссервісу" будувати багаторівневий підземний паркінг.

Причина - протести жителів району, котрі ще не оговтались від боро... Читати повністю

На вихідних на Лесі Українки чекайте заторів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 17:07

На вихідних буде частково перекрито рух по бульвару Лесі Українки - від Кутузова до Кіквідзе.

Причина - асфальтування дороги.

Перекрито буде з 6.00 16 липня до 6.00 18 липня 2011 ро... Читати повністю

Уволили начальника Днепропетровского департамента

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 14 липня 2011р. 16:59

Сегодня решением коллегии был уволен с занимаемой должности Начальник управления департамента исполнения наказаний в Днепропетровской области Бабец Анатолий Михайлович. Читати повністю

Могильов: "З мажорами треба закінчувати"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 16:28

Міністр внутрішніх справ на брифінгу заявив, що міліція повинна закінчувати "з мажорами".

За повідомленням прес-служби МВС, це стосувалося резонансного випадку з побиттям дівчини тепер вже... Читати повністю

Уряд дав людині Табачника 17,5 мільйонів гривень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 16:21

Уряд виділив 17,5 мільйонів гривень Українському центру оцінювання якості освіти, котриій очолює... Читати повністю

"Мажора" протягнули до Генпрокуратури (відео)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 14 липня 2011р. 16:04

Громадські активісти протягнули опудало-"мажора" від офісу Партії регіонів до Генеральної прокуратури. "Це не просто опудало в костюмі, це символ усіх "мажорів", які безкарно порушують закон. А якщ... Читати повністю

Суд над Луценком перенесли через пітьму в суді

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 15:54

Печерський райсуд Києва продовжить розгляд кримінальної справи за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у вівторок, 19 липня о 12.00.

За повідомленням Читати повністю

Відомство Табачника не вміє грамотно писати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 15:50

Міністерство освіти і науки, повідомляючи про причини скорочення державного замовлення у Могилянці на своєму сайті, допустило в тексті заяви 12 граматичних помилок. 

Безграмотність кер... Читати повністю

FEMEN мочили цицьки у майданівських фонтанах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 15:27

Жіночий рух FEMEN вчергове виступив проти планових відключень гарячої води у столиці.

І як вчергове полізли купатися в фонтан на Майдані Незалежності, показуючи, як це змушені будуть робити... Читати повністю

Могильов хоче не карати дрібних наркодилерів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 15:12

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов виступає за скасування кримінальної відповідальності за дрібний збут невеликих партій наркотиків.

За повідомленням ... Читати повністю

Гідропарку пообіцяли майданчик для футболу

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 14:13

Депутати Київради підтримали ідею побудувати в Гідропарку спортивні майданчики для футболу, пляжного футболу та інших видів спорту і проводити там спортивні змагання.

&l... Читати повністю