Могильов хоче не карати дрібних наркодилерів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 15:12

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов виступає за скасування кримінальної відповідальності за дрібний збут невеликих партій наркотиків.

За повідомленням ... Читати повністю

Гідропарку пообіцяли майданчик для футболу

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 14:13

Депутати Київради підтримали ідею побудувати в Гідропарку спортивні майданчики для футболу, пляжного футболу та інших видів спорту і проводити там спортивні змагання.

&l... Читати повністю

Киянин ледь не втопився у власному гаражі

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 14:06

Вчора, 13-го липня рятувальники витягли з води киянина, який ледь не втопився у власному гаражі, що на Червонозоряному проспекті, - повідомляє прес-служба столичного управління з надзвичайних ситуа... Читати повністю

БЮТ просить у Януковича за Луценка

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 13:39

Блок Юлії Тимошенка просить президента дозволити журналістам транслювати судовий процес над Юрієм Луценком. У БЮТі переконані, на їхню лідер... Читати повністю

Під Київрадою розстелили план дерибану Києва

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 липня 2011р. 13:28

Активісти громадських організацій, що ініціювали "Штаб оборони Києва" від варварських забудов, розстелили під Київрадою карту під назвою "Пл... Читати повністю

Дніпропетровську «грозу» в’язнів звільнили

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 13:27

Начальника департаменту виконання покарань у Дніпропетровській області Анатолія Бабця звільнили з посади.

За словами активіста Дмитра Резніченка, що слідкує за ситуацією у Дніпропетровську,... Читати повністю

Київрада заборонила будівництво навколо Софії

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 13:09

Київради підтримала заборону на будівництво навколо Софії Київської, а саме на вулицях Ірининська, Рейтарська, Гончара Велика Житомирська, Михайлівська та провулку Михайлівського.

Під час р... Читати повністю

Рішення долі Музею історії Києва знову перенесли

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 12:34

Київрада вирішила пошукати постійне місце для Музею історії Києва восени.

Таке рішення столичні депутати прийняли у четвер.

Музей до травня 2004-го року знаходився у Кловському пала... Читати повністю

Київрада дозволила приватників в сімейній медицині

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 11:43

Київрада підтримала ідею управління з охорони здоров’я залучати для роботи у амбулаторія з сімейної медицини приватних лікарів.

«Це потрібно, щоб перекрити дефіцит терапевтів та... Читати повністю

Луценка вигнали з суду

Diana , (вiд читачiв), 14 липня 2011р. 11:29

Юрія Луценка видалили із зали судового засідання за порушення дисципліни. Як повідомляє «Українська правда», таке рішення... Читати повністю

Начальник з КМДА вступив до Партії регіонів

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 14 липня 2011р. 11:29

Начальника Головного управління сім'ї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Володимира Філіппова, зареєстрували від Партії регіонів на засіданні Київради. Про це на тому... Читати повністю

Вчителям знову обіцяють надбавки - з вересня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 11:21

Київрада вирішила - 20% надбавці до зарплатні вчителям бути.

Таке рішення столична влада прийняла у четвер.

Так, надбавки до зарплатні вчителям обіцяють вже з 1 вересня. Нагадаємо,... Читати повністю

На 4 київських пляжах - погана вода

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 11:01

Санітарно епідеміологічна служба заборонила купатися на чотирьох київських пляжах. Три з них у Дніпровському районі - це "Райдужний", "Центральний" та "Тельбін", ще один у Деснянському - "Чорторий"... Читати повністю

Луценка заборонили записувати і знімати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 10:41

Журналістам більше не дозволять записувати і знімати судовий процес над Юрієм Луценко.

За повідомленням Української правди, т... Читати повністю

Уряд визначився з наркотиками для тварин

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 10:40

Кабінет міністрів ухвалив перелік накротичних та психотропних речовин, для використання в ветеринарній медицині потрібно... Читати повністю