Відпочинок з адреналіном

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 12 липня 2011р. 17:52

Готові заплатити 100 гривень за те, щоб довести себе до стану забитого звіра, нелюдської втоми і повного спустошення? Чи може стати героєм, ім’я якого залишиться в століттях. Маячня? Організа... Читати повністю

Біля Януковича кияни залишилися без світла

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 17:14

З третьої дня без світла сидить кілька вулиць у центрі міста.

Без електроенергії залишилися вулиця Богомольця, частково Шовковична, Лютеранська. Загалом - 50 будинків.

У прес-службі... Читати повністю

Податкова консультуватиме он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 16:51

З 15 липня Державна податкова служба запроваджує Інтернет-сервіс онлайнових консультацій для платників податків «Черговий по країні».

За інформацією Урядового пор... Читати повністю

Ландіка вигнали з Партії регіонів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 16:16

Романа Ландіка, депутата Луганської міської ради, котрий 4 липня в луганському ресторані Баккара на очах у відвідувачів побив молоду дівчину... Читати повністю

Є віза Британії - можете їхати до Ірландії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 15:20

Починаючи з 1 липня і до 31 жовтня 2012 року українці можуть їхати до Ірландії за британською візою.

За повідомленням українського міністерства іноземних справ, до цього потрібно було оформ... Читати повністю

Кияни кидають у труби хліб,курей,іграшки і поросят

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 15:14

Комунальники заявляють - кияни засмічують водостічні труби хлібом, ковбасою, кістками, курами, іграшками, ганчір’ям, коштовностями, одягом, пляшками, склом, будівельним сміт... Читати повністю

Рейтинг Януковича продовжує падати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 15:08

Якби вибори президента відбувалися найближчим часом, то за діючого президента Віктора Януковича проголосувало б 15% українців. 

За даними опитування Київського міжнародного інституту с... Читати повністю

Новий міністр ЖКГ:Ліквідуйте ЖЕКи - робіть ОСББ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 14:49

Новопризначений міністр житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк радить українцям ліквідовувати ЖЕКи, якщо ті не здатні слідкувати за порядком, і створювати Об'єднання співвласників багат... Читати повністю

Дарниця та центр житимуть 2 тижні без гарячої води

Софія Кущ, Свiдомо, 12 липня 2011р. 14:34

Печерський, Голосіївський та Дарницький райони до 19 липня включно залишаться без гарячої води через проведення щорічних гідравлічних випробувань тепломереж - інформує прес-служба "Київенерго"... Читати повністю

Мінекології: відходи з Горлівки вивозити за кордон

Софія Кущ, Свiдомо, 12 липня 2011р. 14:05

Небезпечні відходи з «Горлівського хімічного заводу» будуть вивозити за кордон - повідомляє Міністерство екології.

Міні... Читати повністю

На Осокорках задимівся автобус (відео)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 12 липня 2011р. 13:48

Уночі поблизу станції метро "Осокорки" задимівся автобус №220, який з'єднує вулиці Тростянецьку та Медову. Про це "Свідомо" повідомив прес-секретар Міністерства надзвичайних ситуацій у Києві Андрій... Читати повністю

За п’ять років в Україні померло три млн курців

Маша Землянська, Свiдомо, 12 липня 2011р. 13:19

За останні п’ять років курящих українців поменшало на третину – якщо в 2005-му їх було 14 мільйонів, то тепер – трохи більше десяти. Але це не через те, що люди відмовляються від... Читати повністю

Увечері прощання з Русланом Зайченком

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 12 липня 2011р. 13:01

Голова Виконкому Української національної асамблеї (УНА-УНСО), Руслан Зайченко, помер.

Прощання відбудеться о 20.00 на проспекті космонавта Комарова 3, Лікарня №6 (Медгородок), - повідомляє... Читати повністю

Янукович віддав ЖКХ донецькому міністру

Софія Кущ, Свiдомо, 12 липня 2011р. 12:41

Віктор Янукович підписав указ про призначення Анатолія Близнюка Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства - Читати повністю

На болгарському курорті отруїлося 10 наших дітей