Під Київрадою розстелили план дерибану Києва

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 липня 2011р. 13:28

Активісти громадських організацій, що ініціювали "Штаб оборони Києва" від варварських забудов, розстелили під Київрадою карту під назвою "Пл... Читати повністю

Дніпропетровську «грозу» в’язнів звільнили

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 13:27

Начальника департаменту виконання покарань у Дніпропетровській області Анатолія Бабця звільнили з посади.

За словами активіста Дмитра Резніченка, що слідкує за ситуацією у Дніпропетровську,... Читати повністю

Київрада заборонила будівництво навколо Софії

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 13:09

Київради підтримала заборону на будівництво навколо Софії Київської, а саме на вулицях Ірининська, Рейтарська, Гончара Велика Житомирська, Михайлівська та провулку Михайлівського.

Під час р... Читати повністю

Рішення долі Музею історії Києва знову перенесли

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 12:34

Київрада вирішила пошукати постійне місце для Музею історії Києва восени.

Таке рішення столичні депутати прийняли у четвер.

Музей до травня 2004-го року знаходився у Кловському пала... Читати повністю

Київрада дозволила приватників в сімейній медицині

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 11:43

Київрада підтримала ідею управління з охорони здоров’я залучати для роботи у амбулаторія з сімейної медицини приватних лікарів.

«Це потрібно, щоб перекрити дефіцит терапевтів та... Читати повністю

Луценка вигнали з суду

Diana , (вiд читачiв), 14 липня 2011р. 11:29

Юрія Луценка видалили із зали судового засідання за порушення дисципліни. Як повідомляє «Українська правда», таке рішення... Читати повністю

Начальник з КМДА вступив до Партії регіонів

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 14 липня 2011р. 11:29

Начальника Головного управління сім'ї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Володимира Філіппова, зареєстрували від Партії регіонів на засіданні Київради. Про це на тому... Читати повністю

Вчителям знову обіцяють надбавки - з вересня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 11:21

Київрада вирішила - 20% надбавці до зарплатні вчителям бути.

Таке рішення столична влада прийняла у четвер.

Так, надбавки до зарплатні вчителям обіцяють вже з 1 вересня. Нагадаємо,... Читати повністю

На 4 київських пляжах - погана вода

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 11:01

Санітарно епідеміологічна служба заборонила купатися на чотирьох київських пляжах. Три з них у Дніпровському районі - це "Райдужний", "Центральний" та "Тельбін", ще один у Деснянському - "Чорторий"... Читати повністю

Луценка заборонили записувати і знімати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 10:41

Журналістам більше не дозволять записувати і знімати судовий процес над Юрієм Луценко.

За повідомленням Української правди, т... Читати повністю

Уряд визначився з наркотиками для тварин

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 10:40

Кабінет міністрів ухвалив перелік накротичних та психотропних речовин, для використання в ветеринарній медицині потрібно... Читати повністю

Одна з п'яти маршруток- небезпечна

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 14 липня 2011р. 10:38

Кожне п'яте маршрутне таксі у столиці працює з технічними несправностями. Прокуратура  Києва  стверджує: аби забезпечити безпеку громадян, необхідно позбавляти водіїв ліцензії.... Читати повністю

50% куплених українцями за рік ліків - зайві

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 9:53

За підрахунками Державного комітету зі статистики, щороку середній українець витрачає по 500 гривень на ліки. Причому половина з них - абсолютно зайва і непотрібна.

Всього ж торік українці... Читати повністю

Майданівець пропонує ракети на аватарках

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 9:10

Активіст Податкового Майдану Олександр Данилюк запропонував українцям незвичний флеш-моб.

"В знак протесту проти антинародного режиму поставити собі аватарку з ПЗРК(переносний зенітно-ракет... Читати повністю

Наддніпрянське шосе закрите до кінця липня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 9:08

До 27 липня буде обмежено рух транспорту по крайніх лівих смугах на Наддніпрянському шосе.

Причини - необхідність монтажу металоконструкцій прогонових споруд на залізнично-автомобільному мо... Читати повністю