Мерія: три станції метро на Троєщину до кінця 2012

Софія Кущ, Свiдомо, 11 липня 2011р. 9:11

Столична влада вирішила продовжити гілку метрополітену у напрямку Троєщини - про це  в інтерв'ю радіо "Свобода" пов... Читати повністю

Ландіка молодшого затримали в Росії

Софія Кущ, Свiдомо, 11 липня 2011р. 8:52

Депутата Луганської міської ради Романа Ландіка, сина народного депутата Партії регіонів Володимира Ландіка, затримано в Росії - повідомляє прес-служба правоохоронців.

Романа Ландіка затрим... Читати повністю

Анонс пресс - конференции

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 11 липня 2011р. 8:24

Анонс пресс - конференции на тему:
"ПЫТКИ вместо АМНИСТИИ;  что еще ожидает заключенных Украины?"


Конкретные, вопиющие события, послужившие причиной конференции,... Читати повністю

Роздуми про українське правосуддя

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 11 липня 2011р. 8:15

Володимир Лесик

 

Скільки б не намагалась ПР переконувати суспільство в тому, що до влади прийшла команда професіоналів, яка наведе в державі порядок, поборе корупцію, і зробит... Читати повністю

На Троєщині відкрилася виставка у під’їзді

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 9 липня 2011р. 18:17

У восьмому під’їзду будинку номер 5 на вулиці Каштанова, що на Троєщині, з’явилися репродукції картин молодої київської художниці Юл... Читати повністю

Дощитиме ще з тиждень

Маша Землянська, Свiдомо, 9 липня 2011р. 16:04

Синоптики прогнозують, що дощитиме у Києві ще тиждень.

За даними Gismeteo, у неділю, 10-го липня знову буде мокро і +29 градусів.

... Читати повністю

Борщагівську знову підтопило

Маша Землянська, Свiдомо, 9 липня 2011р. 15:45

Злива знову підтопила вулицю Борщагівську, через що машини змушені об'їжджати дворами.

"Води на дорозі стільки, що навіть джипи не беруться їхати. Політехнічну ще проскочив, але після Індус... Читати повністю

Чиновник за $250 хотів «зам’яти» нелади кіоску

Маша Землянська, Свiдомо, 9 липня 2011р. 12:20

Правоохоронці спіймали на гарячому працівника управління з благоустрою Києва, який за 250 доларів хабара хотів «зам’яти» порушення, які виявив під час перевірки одного з кіоску в... Читати повністю

Кривдникам журналістів "5-го"загрожує 3 роки тюрми

Маша Землянська, Свiдомо, 9 липня 2011р. 12:05

Проти трьох чоловіків, які два місяці тому напали та побили журналістів «5 каналу» під час інтерв’ю, порушено кримінальну... Читати повністю

Мерія обіцяє звільнити переходи від торгівців

Маша Землянська, Свiдомо, 9 липня 2011р. 11:55

Перший заступник голови київміськадміністрації Олександр Мазурчак доручив звільнити підземні переходи від стихійної торгівлі, - повід... Читати повністю

Ландіка молодшого за побиття дівчини шукує міліція

Маша Землянська, Свiдомо, 9 липня 2011р. 11:28

Депутата Луганської міської ради Романа Ландіка, до того ще й сина народного депутата від Партії регіонів Володимира Ландіка, який в ніч з 4 на 5 липня в луганському ресторані "Баккара" побив дівчи... Читати повністю

Міліція: На суд Тимошенко всіх не пустять

Маша Землянська, Свiдомо, 9 липня 2011р. 11:08

Управління столичної міліції попереджає: у залі Печерського суду, де відбувається слухання справи Юлія Тимошенко може поміститися близько 40 осіб. Тому, щоб не створювати натовп, який заважає судов... Читати повністю

В Україні поменшало курців - та все одно багато

Маша Землянська, Свiдомо, 9 липня 2011р. 10:57

Якщо в 2006-му році 45% дорослих українців залежали від сигарет, то тепер курців поменшало. За останніми підрахунками Всесв... Читати повністю

Рада здешевила позови проти медіа

Маша Землянська, Свiдомо, 8 липня 2011р. 19:57

Верховна Рада скасувала правила, за яким при позові на медіа необхідно було сплачувати до 10% від запрошув... Читати повністю

Невідомі підпалили тенти на Театральній (відео!)

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 липня 2011р. 19:47

Тенти, натягнуті на майже готову будівлю над метро Театральна, підпалили. Про це «Свідомо» повідомили місцеві мешканці, які побачили обгорілу тканину і розбитий паркан.

На Youtu... Читати повністю