Уряд дав ще 35 млн на вакцини для немовлят

Маша Землянська, Свiдомо, 13 липня 2011р. 9:24

Кабінет міністрів додатково виділив 35 мільйонів 200 тисяч на закупівлю вакцин. У Міністерстві охорони здоров'я обіцяють: куплять вакцини для самих маленьких - дітей до року, - Читати повністю

Українських дітей виписали з болгарської лікарні

Софія Кущ, Свiдомо, 13 липня 2011р. 8:40

Українців уже виписали з лікарні курорту Болгарії - повідомляє прес-служба МЗС.

Посольство України продовжує відслідковувати інформацію щодо проведення комплексної перевірки умов проживання... Читати повністю

Прокуратура проводить перевірку на ДИК 89

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 13 липня 2011р. 4:41

Прокуратура Дніпропетровської області дозволила правозахисникам поспілкуватись з в’язнями ДИК 89.

 

Прокуратура Дніпропетровської області надала письмовий дозвіл, коорд... Читати повністю

Бригинець хоче знати День Народження Києва

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 18:38

Комісія Київради з питань культури та туризму звернулась до мерії та Інституту археології з пропозицією точно дізнатися вік Києва.

«Багато історичних дат, на жаль, носять «со... Читати повністю

Будинкам на Богомольця знову увімкнули світло

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 18:25

Будинки, що дві години тому залишилися без світла на вулиці Богомольця і частково - на Лютеранській і Шовковичній, тепер знову з електрикою.... Читати повністю

Відпочинок з адреналіном

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 12 липня 2011р. 17:52

Готові заплатити 100 гривень за те, щоб довести себе до стану забитого звіра, нелюдської втоми і повного спустошення? Чи може стати героєм, ім’я якого залишиться в століттях. Маячня? Організа... Читати повністю

Біля Януковича кияни залишилися без світла

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 17:14

З третьої дня без світла сидить кілька вулиць у центрі міста.

Без електроенергії залишилися вулиця Богомольця, частково Шовковична, Лютеранська. Загалом - 50 будинків.

У прес-службі... Читати повністю

Податкова консультуватиме он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 16:51

З 15 липня Державна податкова служба запроваджує Інтернет-сервіс онлайнових консультацій для платників податків «Черговий по країні».

За інформацією Урядового пор... Читати повністю

Ландіка вигнали з Партії регіонів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 16:16

Романа Ландіка, депутата Луганської міської ради, котрий 4 липня в луганському ресторані Баккара на очах у відвідувачів побив молоду дівчину... Читати повністю

Є віза Британії - можете їхати до Ірландії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 15:20

Починаючи з 1 липня і до 31 жовтня 2012 року українці можуть їхати до Ірландії за британською візою.

За повідомленням українського міністерства іноземних справ, до цього потрібно було оформ... Читати повністю

Кияни кидають у труби хліб,курей,іграшки і поросят

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 15:14

Комунальники заявляють - кияни засмічують водостічні труби хлібом, ковбасою, кістками, курами, іграшками, ганчір’ям, коштовностями, одягом, пляшками, склом, будівельним сміт... Читати повністю

Рейтинг Януковича продовжує падати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 15:08

Якби вибори президента відбувалися найближчим часом, то за діючого президента Віктора Януковича проголосувало б 15% українців. 

За даними опитування Київського міжнародного інституту с... Читати повністю

Новий міністр ЖКГ:Ліквідуйте ЖЕКи - робіть ОСББ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 14:49

Новопризначений міністр житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк радить українцям ліквідовувати ЖЕКи, якщо ті не здатні слідкувати за порядком, і створювати Об'єднання співвласників багат... Читати повністю

Дарниця та центр житимуть 2 тижні без гарячої води

Софія Кущ, Свiдомо, 12 липня 2011р. 14:34

Печерський, Голосіївський та Дарницький райони до 19 липня включно залишаться без гарячої води через проведення щорічних гідравлічних випробувань тепломереж - інформує прес-служба "Київенерго"... Читати повністю

Мінекології: відходи з Горлівки вивозити за кордон

Софія Кущ, Свiдомо, 12 липня 2011р. 14:05

Небезпечні відходи з «Горлівського хімічного заводу» будуть вивозити за кордон - повідомляє Міністерство екології.

Міні... Читати повністю