Куди йти за одягом - знижки

Маша Землянська, Свiдомо, 8 липня 2011р. 19:22

Півгодини в черзі до примірочної і я вже тримаю у руках давно омріяну зелену спідницю. Плани на неї мала ще з зими, правда тоді вона коштувала 700 гривень, що власне і заважало нам бути разом. Сьог... Читати повністю

Аквапарк на Оболоні обіцяють за тиждень

Маша Землянська, Свiдомо, 8 липня 2011р. 17:21

Попри обіцянки стартувати з 1-го липня, "Аквапарк Юрського періоду" в торговельному центрі DreаmTown так в не відкрився. Тепер перших відвідувачів там обіцяють зустріти вже наступного тижня - 15-го... Читати повністю

ПР: Протягом 5 років на пенсію в 60 - добровільно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 липня 2011р. 16:21

Протягом п'яти років підвищення пенсійного віку для жінок, що передбачене у Пенсійній реформі, котру Рада прийняла вночі з четверга на п'ятн... Читати повністю

На Житомирській під поїзд потрапила людина

Diana , (вiд читачiв), 8 липня 2011р. 15:58

О 13.19 на станції метро Житомирська пасажир потрапив під колеса поїзда. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі київського метрополітену.

Співробітники метро витягли пасажира з-під поїзд... Читати повністю

Рада вирішила відпустити в’язнів

Diana , (вiд читачiв), 8 липня 2011р. 15:39

Неповнолітні, вагітні, інваліди першої та другої групи, хворі на активну форму туберкульозу та 60-річні засуджені отримають амністію. Закон був запропонований депутатами Володимироом Пилипенко з БЮ... Читати повністю

Могилянка не готуватиме журналістів безкоштовно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 липня 2011р. 15:09

Могилянська школа журналістики залишилася без державного замовлення на підготовку магістрів на цей рік.

Про це повідомив директор школи журналістики Євген Федченко.

При чому, Міносв... Читати повністю

На Подільському мості встановлюють арку

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 липня 2011р. 14:55

На Подільському мості через річку Дніпро будівельники монтують металоконструкції арки, - Читати повністю

Прес-секретар Януковича сама обирала питання ЗМІ

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 липня 2011р. 14:46

Прес-секретар президента Дарка Чепак під час прес-конференції Віктора Януковича надавала слово журналістам керуючись власним вибором, а не с... Читати повністю

Львівському університету обрізали держзамовлення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 липня 2011р. 14:14

Одному з найстаріших вишів країни - 350-річному Львівському національному університету Франка «обрізали» державне замовлення на підготовку фахівців по кільком основним спеціальностям.Читати повністю

Мерія: восени будуть два музичні фонтани

Софія Кущ, Свiдомо, 8 липня 2011р. 14:11

Восени у столиці запустять два фонтани зі світло-динамічним музичним ефектом - повідомляє прес-служба мерії.

Йдеться про овальний фонтан на Хрещатику, 25 та каскадний, який на вулиці Червон... Читати повністю

Для автобусів на 250 км - 2 водія, а дітям – воду

Маша Землянська, Свiдомо, 8 липня 2011р. 13:50

Кабінет міністрів змінив правила для автобусів. Тепер у тих, які їздять більш як за 250 кілометрів мають бути два вод... Читати повністю

Янукович назвав напад Ландіка ганьбою

Diana , (вiд читачiв), 8 липня 2011р. 13:42

На прес-конференції Віктор Янукович назвав побиття дівчини депутатом Луганської міськради Романом Ландіком ганьбою.

Янукович назвав інцидент «прикрим випадком» і зазначив, що: &... Читати повністю

Рада заборонила кредити в іноземній валюті

Софія Кущ, Свiдомо, 8 липня 2011р. 13:33

Верховна Рада ухвалила закон, який забороняє надання (отримання) споживчих кредитів в іноземній валют... Читати повністю

Суд Тимошенко перенесли на 11 липня