Найбільше бояться дощу - Шулявка, Лугова та Фрунзе

Маша Землянська, Свiдомо, 11 липня 2011р. 18:22

За даними Київавтодору у Києві більш як 200 місць на дорозі, яким загрожує підтоплення після дощу, - пише Cегодня.

Серед таких місць - вулиці 40-річчя Жовтня, Ізюмська, Артема, Борщагівська... Читати повністю

У Києві поменшало злочинів

Маша Землянська, Свiдомо, 11 липня 2011р. 18:13

З початку 2011 року у Києві зареєстровано 18 тисяч 265 злочинів, тоді як за аналогічний період торік їх було на 140 більше, - повідомляє прес-служба міліції.

Більше половини всіх злочинів &... Читати повністю

Гостям Євро обіцяють безкоштовний проїзд

Маша Землянська, Свiдомо, 11 липня 2011р. 17:51

На час проведення Євро-2012 міська адміністрація планує запровадити систему "комбі-квитка", тобто  уболівальники, які матимуть квиток на матч, у день його проведення та до 12.00 наступного д... Читати повністю

Як КМДА дурить і киян, і Азарова

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 липня 2011р. 17:40

Минулого тижня прем’єр-міністр привітав архітекторів. «Завдяки Вашому натхненню, творчому пошуку та наполегливій праці створюються яскраві витвори архітектури, з’являються сучасні... Читати повністю

Прокуратура судитиметься з дебаркадерами

Маша Землянська, Свiдомо, 11 липня 2011р. 17:19

Прокуратура подала до суду сім позовів про звільнення дебаркадерами земельних ділянок, які вони зайняли без будь-яких на те прав, - повідомляє прес-служба слідчих.

Позови стосуються півгект... Читати повністю

Київські «автопідривники» посягали на «Євро 2012»

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 11 липня 2011р. 16:45

Затримані міліцією двоє хлопців, які «тероризували» киян, намагаючись підпалити їхні дорогі автівки, зізналися: хотіли зірвати Євро 2012, - про це «Свідомо» повідомив прес-с... Читати повністю

Суддя пропонує Тимошенко безкоштовного адвоката

Маша Землянська, Свiдомо, 11 липня 2011р. 16:39

Суддя Родіон Кіреєв запропонував своїй підсудній Юлій Тимошенко скористатися її конституційним правом і попросити безкоштовного адвоката. Тимошенко від такого захисту - відмовилася.

"Одного... Читати повністю

Луценко заявляє про тиск на лікарів його водія

Diana , (вiд читачiв), 11 липня 2011р. 16:15

Юрій Луценко переконаний, що на лікарів його колишнього водія тиснули, через що вони були змушені достроково виписати Леоніда Приступлюка, про це повідомляє Читати повністю

Тимошенко вибачилася перед ображеним журналістом

Маша Землянська, Свiдомо, 11 липня 2011р. 15:40

Юлія Тимошенко вибачилась перед журналістом за напад на нього помічника свого колеги депутата Віктора Терена, - повідомляє прес-служба екс-прем'єрки.

"Непорозуміння, яке сталося між  п... Читати повністю

Киян штрафують за собак

Маша Землянська, Свiдомо, 11 липня 2011р. 15:17

Киян, які порушуючи правила, вигулюючи своїх собак - штрафують інспектори Центру ідентифікації тварин.

"Рейди і справді проводяться, проте це не новина. В такому режимі ми працюємо вже четв... Читати повністю

Комунальні газети під арештом

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 11 липня 2011р. 15:00

Майно та рахунки газет «Вечірній Київ» та «Українська столиця» арештовано згідно з рішенням Шевченківського районного суду, - про це «Свідомо»  повідомила... Читати повністю

Годинник до Євро вже полагодили

Маша Землянська, Свiдомо, 11 липня 2011р. 14:40

Електронний циферблат біля мерії, який відраховував хвилини до початку футбольного чемпіонату, знову запрацював, - повідомив "Свідомо" киянин Андрій, який щойно проходив повз.

Нагадаємо, го... Читати повністю

У Маріуполі два нові випадки холери

Маша Землянська, Свiдомо, 11 липня 2011р. 14:28

Після тижневої перерви, в Маріуполі зареєстровано два нові випадки захворювання на холеру, - повідомляє обласна санітарна служба.

Захворіли двоє чоловік 44-ох та 45-ти років, за словами СЕС... Читати повністю

Кабмін спростив виплату допомоги матерям-героїням

Софія Кущ, Свiдомо, 11 липня 2011р. 14:12

Кабмін спростив процедуру виплати одноразової винагороди понад 30 тисячам жінкам, яким присвоєне звання «Мати-героїня» - Читати повністю

Навчання у Могилянці спонсоруватимуть