Суд залишив поліклініку «Водників» киянам

Маша Землянська, Свiдомо, 11 липня 2011р. 13:17

Суд підтвердив, що будинок Київської центральної басейнової лікарні, яка більш відома як поліклініки «водників» і знаходиться на Сагайдачного/Ігоревській, 10/5, належить державі. А акці... Читати повністю

Автобус поцілувався з "Деу"

Софія Кущ, Свiдомо, 11 липня 2011р. 12:50

На вулиці Академіка Булаховського, «Деу» не розминулась з автобусом «Вольво» -Читати повністю

Зелену електроенергетику можна не українізувати

Diana , (вiд читачiв), 11 липня 2011р. 12:26

Підприємствам, які виробляють альтернативну електроенергію, тепер щоб отримати пільги потрібно використовувати не 30% українських ресурсів, а лише 15. Такі зміни діятимуть з січня наступного року,... Читати повністю

Українцям заборонили овочі з Європи без довідки

Маша Землянська, Свiдомо, 11 липня 2011р. 12:16

В Україну заборонили завозити овочі з країн Євросоюзу, якщо вони не мають довідки про те, що незаражені кишковою паличкою E.coli, яка вже "вбила" півсотні європейців, - Читати повністю

Триває суд Тимошенко- з зали вигнали нардепа

Софія Кущ, Свiдомо, 11 липня 2011р. 11:41

Триває суд справи Юлії Тимошенко. Під час засідання бійці спецпідрозділу «Грифон» вивели із зали засідань Печерського райсуду народного депутата від НУ-НС, Олександра Чорноволенка - пря... Читати повністю

Сервіс знижок пропонує акцію на венеричні аналізи

Маша Землянська, Свiдомо, 11 липня 2011р. 11:31

Сервіс знижок Групон пропонує киянам знижку у 52% на проходження аналізів на венеричні захворювання у приватній клініці "Інститут сімейної медицини". А відтак перевіритися на сифіліс, хламідіоз чи... Читати повністю

Російський виш роздає знижки за "Like" у Фейсбуці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 липня 2011р. 11:12

Російський державний гуманітарний університет даруватиме знижки на навчання українським абітурієнтам за кнопку «Like» у Фейсбуці.

Якщо Ви з... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 липня 2011р. 11:03

Понеділок - Майстер-клас по пісочній анімації

Проста така дівчина Ксенія Симонова стала мега-популярною після ш... Читати повністю

Вулиця Теліги буде перекрита мінімум тиждень

Софія Кущ, Свiдомо, 11 липня 2011р. 10:48

Вулицю Олени Теліги у напрямку з Петрівки до метро «Дорогожичі» перекрили на період від 7 до 14 календарних днів - розповіли у прес-службі МНС.

Через сильний дощ 9 липня вулиця... Читати повністю

У вівторок "Сяйво" спробують розбарикадувати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 липня 2011р. 9:28

У вівторок, 12 липня, о 10-й ранку книгарню "Сяйво", котру у травні Господарський суд столиці повернув з приватних рук громаді, повинні за рішенням суду розблокувати.

Увійти до заблокованог... Читати повністю

Мерія: три станції метро на Троєщину до кінця 2012

Софія Кущ, Свiдомо, 11 липня 2011р. 9:11

Столична влада вирішила продовжити гілку метрополітену у напрямку Троєщини - про це  в інтерв'ю радіо "Свобода" пов... Читати повністю

Ландіка молодшого затримали в Росії

Софія Кущ, Свiдомо, 11 липня 2011р. 8:52

Депутата Луганської міської ради Романа Ландіка, сина народного депутата Партії регіонів Володимира Ландіка, затримано в Росії - повідомляє прес-служба правоохоронців.

Романа Ландіка затрим... Читати повністю

Анонс пресс - конференции

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 11 липня 2011р. 8:24

Анонс пресс - конференции на тему:
"ПЫТКИ вместо АМНИСТИИ;  что еще ожидает заключенных Украины?"


Конкретные, вопиющие события, послужившие причиной конференции,... Читати повністю

Роздуми про українське правосуддя

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 11 липня 2011р. 8:15

Володимир Лесик

 

Скільки б не намагалась ПР переконувати суспільство в тому, що до влади прийшла команда професіоналів, яка наведе в державі порядок, поборе корупцію, і зробит... Читати повністю

На Троєщині відкрилася виставка у під’їзді