Дощитиме ще з тиждень

Маша Землянська, Свiдомо, 9 липня 2011р. 16:04

Синоптики прогнозують, що дощитиме у Києві ще тиждень.

За даними Gismeteo, у неділю, 10-го липня знову буде мокро і +29 градусів.

... Читати повністю

Борщагівську знову підтопило

Маша Землянська, Свiдомо, 9 липня 2011р. 15:45

Злива знову підтопила вулицю Борщагівську, через що машини змушені об'їжджати дворами.

"Води на дорозі стільки, що навіть джипи не беруться їхати. Політехнічну ще проскочив, але після Індус... Читати повністю

Чиновник за $250 хотів «зам’яти» нелади кіоску

Маша Землянська, Свiдомо, 9 липня 2011р. 12:20

Правоохоронці спіймали на гарячому працівника управління з благоустрою Києва, який за 250 доларів хабара хотів «зам’яти» порушення, які виявив під час перевірки одного з кіоску в... Читати повністю

Кривдникам журналістів "5-го"загрожує 3 роки тюрми

Маша Землянська, Свiдомо, 9 липня 2011р. 12:05

Проти трьох чоловіків, які два місяці тому напали та побили журналістів «5 каналу» під час інтерв’ю, порушено кримінальну... Читати повністю

Мерія обіцяє звільнити переходи від торгівців

Маша Землянська, Свiдомо, 9 липня 2011р. 11:55

Перший заступник голови київміськадміністрації Олександр Мазурчак доручив звільнити підземні переходи від стихійної торгівлі, - повід... Читати повністю

Ландіка молодшого за побиття дівчини шукує міліція

Маша Землянська, Свiдомо, 9 липня 2011р. 11:28

Депутата Луганської міської ради Романа Ландіка, до того ще й сина народного депутата від Партії регіонів Володимира Ландіка, який в ніч з 4 на 5 липня в луганському ресторані "Баккара" побив дівчи... Читати повністю

Міліція: На суд Тимошенко всіх не пустять

Маша Землянська, Свiдомо, 9 липня 2011р. 11:08

Управління столичної міліції попереджає: у залі Печерського суду, де відбувається слухання справи Юлія Тимошенко може поміститися близько 40 осіб. Тому, щоб не створювати натовп, який заважає судов... Читати повністю

В Україні поменшало курців - та все одно багато

Маша Землянська, Свiдомо, 9 липня 2011р. 10:57

Якщо в 2006-му році 45% дорослих українців залежали від сигарет, то тепер курців поменшало. За останніми підрахунками Всесв... Читати повністю

Рада здешевила позови проти медіа

Маша Землянська, Свiдомо, 8 липня 2011р. 19:57

Верховна Рада скасувала правила, за яким при позові на медіа необхідно було сплачувати до 10% від запрошув... Читати повністю

Невідомі підпалили тенти на Театральній (відео!)

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 липня 2011р. 19:47

Тенти, натягнуті на майже готову будівлю над метро Театральна, підпалили. Про це «Свідомо» повідомили місцеві мешканці, які побачили обгорілу тканину і розбитий паркан.

На Youtu... Читати повністю

Куди йти за одягом - знижки

Маша Землянська, Свiдомо, 8 липня 2011р. 19:22

Півгодини в черзі до примірочної і я вже тримаю у руках давно омріяну зелену спідницю. Плани на неї мала ще з зими, правда тоді вона коштувала 700 гривень, що власне і заважало нам бути разом. Сьог... Читати повністю

Аквапарк на Оболоні обіцяють за тиждень

Маша Землянська, Свiдомо, 8 липня 2011р. 17:21

Попри обіцянки стартувати з 1-го липня, "Аквапарк Юрського періоду" в торговельному центрі DreаmTown так в не відкрився. Тепер перших відвідувачів там обіцяють зустріти вже наступного тижня - 15-го... Читати повністю

ПР: Протягом 5 років на пенсію в 60 - добровільно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 липня 2011р. 16:21

Протягом п'яти років підвищення пенсійного віку для жінок, що передбачене у Пенсійній реформі, котру Рада прийняла вночі з четверга на п'ятн... Читати повністю

На Житомирській під поїзд потрапила людина

Diana , (вiд читачiв), 8 липня 2011р. 15:58

О 13.19 на станції метро Житомирська пасажир потрапив під колеса поїзда. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі київського метрополітену.

Співробітники метро витягли пасажира з-під поїзд... Читати повністю

Рада вирішила відпустити в’язнів

Diana , (вiд читачiв), 8 липня 2011р. 15:39

Неповнолітні, вагітні, інваліди першої та другої групи, хворі на активну форму туберкульозу та 60-річні засуджені отримають амністію. Закон був запропонований депутатами Володимироом Пилипенко з БЮ... Читати повністю