Новий євротермінал «Жулян» до квітня 2012-го

Diana , (вiд читачiв), 7 липня 2011р. 18:04

Новий міжнародний пасажирський термінал в аеропорту «Жуляни» буде побудований до Євро-2012. Про це повідомив гендиректор аеропорту «Жуляни» Олександр Несткренко, передає Читати повністю

Коли говорять про кохання

Маша Землянська, Свiдомо, 7 липня 2011р. 18:02

«Ну не знаю чому так!? Я просто завжди кажу, що відчуваю… і коли», - Рітка і подумати не могла, що ця ще зовсім юна дівчина прийшла до її Доктора на прийом.

... Читати повністю

Біля суду над Тимошенко чергували снайпери

Diana , (вiд читачiв), 7 липня 2011р. 17:17

Під час судового засідання над Юлією Тимошенко над Печерським судом чергували снайпери.

Таке відео розмістив сайт INTV:

Читати повністю

Грифон виштовхав журналістів з зали суду Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 липня 2011р. 16:54

Телеоператорів, які в залі суду над екс-прем'єркою Юлією Тимошенко знімали засідання, виштовхали з зали, не давши зібрати техніку.

Як Читати повністю

Суд дав Тимошенко час до завтра

Diana , (вiд читачiв), 7 липня 2011р. 16:31

Судове засідання у справі екс-прем’єрки відкладене до десятої ранку п’ятниці, 8 липня. Юлія Тимошенко в черговий раз  подала клопотання про надання захисту часу, необхідного для оз... Читати повністю

Активістка: метро Театральна зовсім мокре

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 липня 2011р. 16:19

Всі стіни метро Театральна покриті вологою і в повітрі чується запах затхлої води. Про це «Свідомо» повідомила місцева мешканка.

«Такого раніше ніколи не було. Це вперше т... Читати повністю

ПР в Київраді просуває Московський патріархат

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 липня 2011р. 16:01

Партія Регіонів в Київраді вирішила надати переваги на проведення поховальних служб на всіх кладовищах Києва лише Московському патріархату. Відповідне питання внесене до порядку денного сесії Київр... Читати повністю

Вступ-2011:Виші заполонили липові олімпіадники

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 липня 2011р. 16:01

За тиждень після початку вступної кампанії до університетів в рейтингових списках вишів почали з'являтися "липові" переможці олімпіад і конкурсів Малої академії наук, котрим, як і справжнім, було д... Читати повністю

Депутати впровадили обмеження максимальних пенсій

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 липня 2011р. 15:50

Депутати Верховної Ради розглядають Пенсійну реформу у другому читанні. Вони вже впровадили обмеження для максиланьої пенсії. Вона не зможе бути вищою, ніж 10 мінімумів - 7640 гривень, без буд... Читати повністю

ОМОН побив бютівця - той в лікарні

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 липня 2011р. 15:30

Після завершення маршу опозиції до Верховної Ради біля Печерського суду сталася сутичка. В результаті постраждав БЮТівський активіст. Про це повідомив депутат Київради Олександр Бригинець. Опо... Читати повністю

На Солом'янці п'яниця обкрадав ліфти

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 липня 2011р. 15:19

В Солом'янському районі чоловік викрадав гальмівні котушки ліфтового обладнання з багатоповерхівок району. Про це повідомила прес-служба міліції.

"Чоловік полюбляв алкогольні напої, че... Читати повністю

Клички привезли до Києва всі чемпіонські пояси

Diana , (вiд читачiв), 7 липня 2011р. 14:47

Брати Клички здійснили свою давню мрію—зібрали всі чемпіонські пояси за основними світовими боксерськими версіями. Це стало можливим після перемоги Володимира у поєдинку з Девідом Хеєм. Вдень... Читати повністю

Избиение заключенных на ДИК - 89

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 7 липня 2011р. 14:33

5 июля, во вторник, в Днепропетровской исправительной колонии 89, на участке максимального режима содержания Т. З.,совершенно безосновательно, произошло массовое избиение заключенных, специально дл... Читати повністю

Рада ухвалила закон як мінятимуть медицину у Києві

Маша Землянська, Свiдомо, 7 липня 2011р. 14:15

Верховна Рада ухвалила як змінюватиметься медицина у Києві.

Ініційований урядом закон підтримали депутати в... Читати повністю

Розшукується дитина

Софія Кущ, Свiдомо, 7 липня 2011р. 14:08

3 червня 2011 року близько 16 години 13-річна Желан Юлія Анатоліївна, мешканка Київської області, знаходилася зі своєю мамою на Чоколівському бульварі біля будинку 19. Дівчина попросилася на хвилин... Читати повністю